Skocz do zawartości

iAUDIO 6


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dapreview.net/comment.php?comment.news.2773

 

 

More CES goodness, this time from Cowon. Take a look at the new iAudio 6, what I believe is the first player to house a .85" mini-micro hard drive (hmm, has a ring to it  ).

 

As you can see the face of the iAudio 6 has a strange diagonal touch sensitive strip, as well as a Play/Pause and Rec button, which look touch sensitive as well. This guy packs a 1.3" 260k color OLED screen, will support WMA-DRM, and likely have a bunch of other standard Cowon features. The aforementioned mini-micro drive will be a 4 gigger.

 

Cowon ma ostatnio tendecneja do bycia pierwszym ;) pierwszy flash z FLAC, pierwszy z 85" HDD :) hehehe dodam tylko ze czekamy na jeszcze jedeog playera z tej stani - z tych tkroe iAUDIO zapowidzialo.

 

Co myslicie o zmianie z Falsh na Micro-HDD? Powalczy z mobiBLU DHH-200 czy iriver H10 ?

060103040839b.jpg

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiadomo z czego jest ta obudowa?

nic jeszcze nie wiadomo. Ale po 5 stycznia bedzie pewnie wiaodmo wszystko. Kurde szkoda ze na CES nikt mnie nie zaprosił, ale dorbze ze chcoaisz CeBIT zalicze ;) CES i Computex to sa zajfajne imrpezki :D trzbe aby je keidys zalczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow O_o była płytka dotykowa, kółko dotykowe, pionowy suwak i poziomy...

 

... został ukośny i taki właśnie jest ;]

Wydaję mi się ,że jest to spowodowane tym ,że player można bedzie obsługiwać trzymając go pionowo lub poziomo.

 

Player jak dla mnie miód :D

 

Jak dla mnie zmiana na HDD to bardzo dobry ruch. Duża pojemnośc + male wymiary. A jak ktoś chce flasza to bierze U3. Bye ,bye iPoo Nano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu Quoqu (sorki nie pamietam jak się to pisze :) ) mówił o jeszcze jednej premierze : iAudio P7 lub P6 (nie pamiętam) - coś czuje ,że właśnie będzie to jakiś flasz na baterie :)

To ja go wyrecze, bo on na forum czasu nie ma (ja zostalem oddelegowany)

 

to P7 to bedzie player naszyjnik i nie sadze aby miał byc na baterie :)

 

 

 

 

ps. quoqu ;) ewneutalnie QoQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetno mi sie zwiekszylo gdy zobaczylem topic, a teraz wiem jedno JA CHCE I6......................................... :)

Ps. Co do baterii to tez sam je wole bo bateryjki sie laduja odzielnie, a tak trzeba player bedzie trzymac i czekac :/

Microdrive'y.. nie wiem nie wiem.. Zapewne przeszly wiele testow i nie ustepuja flashom jesli chodzi o awaryjnosc choc mozliwosc uszkodzenia pewnie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się idea flash... ale poczekam i zobacze dalsze info.

Plajer wygląda co najmniej zachęcająco (choć po następcy i5 spodziewałem się czegoś innego - utrzymania lini i stylu.... i4 -> i5 -> ? i6 nie pasuje, powinni go wydac jako nową serie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zdecydowanie mogę napisać, że nie podoba mi się design. Ale to akurat kwestia gustu.

Idea dysku tez mi jakoś nie pasi jeśli chodzi o taką pojemność. 4GB? Wolałbym to na flashu.

Wogóle ciekawi mnie idea dwóch flashy w jednym odtwarzaczu. Chyba zrobienie dwóch kostek widzianych jako jedna nie jest problem?

Ale wracając do iA6 to dodatkowo te słuchawki. Ble.

Mnie to nie przekonuje. Ale rynek zweryfikuje na pewno ten model :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo pamieci i plastik. Chociaz wyglada duzo lepiej niz F1... chociaz te wszystkie odtwarzacze to jednak nie design Porshe ...ale raczej matchbox i burago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mam info o kolejnych modelach iAUDIO jakie nas czekaja w 2006 roku. I Ci co czekaja na flasha z bateria to sie lekka moga zdziwic ;)

 

iAUDIO chyba chce napedzac rynke w starsznie wiele roznych kierunków :) wiele eksperymentów. Odwaznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według oficialnej rozpiski Cowon co ja to wlasnie dzisaj dostalem (stad wiem o nowych modelach) to bedzie juz pod koniec stycznia. Cena nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garstka specyfikacji:

 

Features:

0.85-inch hard drive, 4gb

1.3-inch OLED display (260k colors)

Plays MPEG-4 video

Plays MP3, WMA, OGG, FLAC, & WAV audio

Supports WMA10 DRM (Janus)

JPEG pictures viewing

Text file viewing

USB Host (USB OTG)

Touch-sensitive and mechanical controls

 

Sugerowana cena ok. 200-250$ - dla porównania sugerowana cena Nano - 250$ (przy czym w wypadku ipoo cena sugerowana = cena końcowa :) )

 

cowon_ces2006_2.jpg

 

Jak widać I6 jest niewiele wiekszy od U3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności