Skocz do zawartości

Soundmagic PL30 - IEM'y z Hong-kongu


buendia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

" bartiss

Posted 16 September 2009 - 08:36 PM

Ogólnie nie polecam tych słuchawek do jasnych grajków teraz mam je z video 5g i też jest średnio ale lepiej niż z a10 "

 

 

 

Właśnie szukam opini na temat takiego polączenia , napiszesz coś więcej ? o pl30 +video 5g a może słuchałeś video +fiioL1+fiioe5+pl30 ? ktoś na forum polecał taką kombinacje . właśnie kupiłem video 5,5g i zastanawiam się nad słuchawkami do 100 zł ampa fiio e5 mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Hej!

Pochwalę się swoimi odczuciami względnie izolacji w pl30. Jak napisano wcześniej: słabiutko. Jednak nie upadajcie na duchu! Jest sposób. Ktoś napisał, że można by podczepić do nich gumki od prehistorycznych już Sony ex51. Niestety nie ma wielkiej różnicy (czyt. żadnej). Fenomenalnie działają jednak w połączeniu z dużymi gumkami od Zen Aurvana. Trzeba się trochę nagimnastykować, żeby założyć gumkę (jak w życiu), ale efekt jest co najmniej zadowalający. Nie jest niestety tak jak w samych Aurvanach, ale znacznie lepiej niż standardowo. O!, i basy się uwypuklają, co jest bezpośrednim efektem lepszej izolacji (kanał słuchowy działa jak pudło rezonansowe).

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopie temat a co mi tam...

 

Dzisiaj po tygodniu użytkowania KSC75 postanowiłem odkopać moje PL30. Akurat do koszenia trawy doki są idealne. Zakładam słuchawki odpalam Eternal Tears of Sorrow i... I jedno wielkie nieporozumienie. Malutko dołu, średnica płaska i bez wyrazu, góra przyćmiona. Ogólnie płasko i bez polotu... Moje pierwsze wrażenia były lepsze. Może się już przyzwyczaiłem do funowego grania KSC... No nic. Ponoć trzeba te słuchawki wygrzać porządnie... Moje przegrały góra 10h. Izolacja też jest taka sobie - w epach była lepsza... Dobrze jedynie że są wygodne...

 

Jeśli nic się nie zmieni w grze słuchawek to chyba je sprzedam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Nie da się edytować postów. Zatem będzie jeden pod drugim.

 

Słuchawki smażą się 40 godzinę... Sprawdziłem jak grają. Z ciekawości założyłem bi-flange'i. Grają z nimi o wiele lepiej. Wyraźniejsza góra i czuć bas. Jest go mało ale jest wyczuwalny i bardzo przyjemny. Martwi mnie dalej jednak pudełkowaty środek... Po prostu mają jakiś taki tandetny pogłos te słuchawki. Może to wina niezgrania ze źródłem? Poczekam jeszcze dzień. Jutro potestuję i zadecyduję czy słuchawki wylądują w komisie / alledrogo...

 

Wybaczcie spam ale musiałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności