Skocz do zawartości

JamLegend


AdiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oho! Całkiem ciekawe ale wolę Frets on Fire. Jest o wiele trudniejsze. Tutaj wziąłem od razu canon rocka na legendary (chyba tak to się zwie) i całkiem spokojnie przeszedłem (82%).

 

Ide dalej testować

 

LOL. Może jeszcze na guitar ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na tapowanie (czy jakoś tak)

Tryb guitar totalnie schrzanili, bo: po 1 nie ma hamer-onów (to powinni zrobić), a po 2 nie ma strunowania w 2 strony (no bez przesady).

 

Nastąpiła pomyłka. To było insane. W każdym razie najwyższy poziom na tap only.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O teraz poszło lepiej

 

c0px95v6lvtp95ck9yk4_thumb.jpg

 

No ale to jeszcze nic. Kiedy byłem w formie to udawało mi się zrobić Fury of the storm:

A to zrobiłem jak byłem jeszcze mniej doświadczony:

 

No ale skończyłem z tym, bo kumple przestali w to grać. Mnie też to zaczynało coraz mniej bawić. No i cholerny pożeracz czasu :/

 

 

Zapomniałbym, że powinni jeszcze dodać możliwość zmiany przycisków z liczby na eFki (F1,F2 itp.)

 

 

e: No i muszę przeprosić tą grę. Nie doceniłem jej.

1.Są hammer-ony (troche za mało widoczne)

2.Jest strunowanie w 2 strony

3.Można nastawić sterowanie na eFy

4.Można grać na gitarze z GH lub RB (sam nie mam ale mogę pożyczyć xD)

 

W takim wypadku brakuje mi tylko starpowera do szczęścia, a tym czasem:

Przeszedłem cannon rocka na guitar legend. Co prawda z marnym wynikiem ale jest:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee stary, nie przyspieszałeś tych filmów? ;)

 

A tak całkiem serio - ile grałeś, żeby dojść do takiego czegoś? Bo ja próbowałem podczas filmiku na youtubie wciskać klawisze z klawiatury i stwierdziłem, że nie dałbym rady tak szybko (zanim zmienie palec na inny mija kilka(naście) nut, poza tym przy tym dragonforsie nawet nie byłem w stanie zliczyć ile tych kulek tam jest i ile razy klawisz wcisnąć, Ty to na banie waliłeś?).

 

Ogólnie to wielki szacun za te pojedyncze nutki, bo zasuwasz tymi palcami nieziemsko, ale mówisz, że brakuje Ci hammer-onów a rzadko kiedy (przynajmniej na tych filmach które podesłałeś) je dociągasz do końca i często zdarza Ci się nie trafić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee stary, nie przyspieszałeś tych filmów? wink.gif
Nie xD ale w grze jest do wyboru z jaką szybkością mają lecieć nuty. Zwiększenie szybkości powoduje większe przerwy pomiędzy nimi (widzisz lepiej kolejność ale z kolei trzeba mieć większy refleks, bo wlatują szybko). Grałem chyba na 150%.

 

A tak całkiem serio - ile grałeś, żeby dojść do takiego czegoś?
Już nie wiem, która osoba się o to pyta xd Nie umiem niestety odpowiedzieć ale nie bank poniżej roku (dziennie po 1,5h).

Bo ja próbowałem podczas filmiku na youtubie wciskać klawisze z klawiatury i stwierdziłem, że nie dałbym rady tak szybko (zanim zmienie palec na inny mija kilka(naście) nut
Kwestia ułożenia palców i treningu xD

 

poza tym przy tym dragonforsie nawet nie byłem w stanie zliczyć ile tych kulek tam jest i ile razy klawisz wcisnąć, Ty to na banie waliłeś?
uważasz, że jak mam kilka(dziesiąt) nutek to ja to licze? to jest gra muzyczno/rytmiczna! :)

 

Ogólnie to wielki szacun za te pojedyncze nutki, bo zasuwasz tymi palcami nieziemsko
Nic nie mów. Nie widziałeś kolegi jak gra w GHII na gitarze (X360) Slayera - Raining blood. Tam jest taki fragment: mosh. Gdzie kolega potrafi złapać 100% nut O.o

 

ale mówisz, że brakuje Ci hammer-onów a rzadko kiedy (przynajmniej na tych filmach które podesłałeś) je dociągasz do końca i często zdarza Ci się nie trafić tongue.gif
Tu chodziło mi o inne znaczenie. Wcześniej myślałem, że w JamLegend w ogole nie ma hammer-onów. Nie wyobrażam sobie strunowania nut, które powinny być hammer-onami. Przyznasz sam, że to by było nie możliwe ;], a to że większość partii hammer-onów w Fury of the storm jest nie do zrobienia przynajmniej an 90% i sam mam z tym wielkie problemy to już inna sprawa ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam bałem :P Wyznacznikiem umiejętności jest ilość pkt w stosunku do lvl`u. Co z tego, że mam 30 pare tys. pkt. skoro jest to na 12lvl`u (lame) :P Na początku nie czaiłem o co chodzi z szarpaniem struny... grałem byle sobie pograć, ale skoro jest zainteresowanie grą, to czemu by nie wypaść lepiej ? ;) Z resztą po Twoich stats`ach widzę, że wiesz o co mi chodzi :P

Btw przerzuć się na "strum", gra jest o wiele ciekawsza i przy okazji łatwiejsza. Na beat`cie często zbyt szybko wciskam klawisz, a przy strum enter`em mało kiedy spudłuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś albo od niedawna można grać showdown w guitar tap, nie tylko strum. Ponadto pojawiła się możliwość wyboru instrumentu, ale na chwilę obecną nie widziałem jeszcze innej opcji niż gitara. Jeśli ktoś wypatrzy jakiś kawałek z innym instrumentem, niech zapoda linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, ello... pomysł jest taki, co by nieco, a nawet znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę, iż ciosamy od dzisiaj na poziomie skilled (4 struny). Na 3 praktycznie wszyscy jadą na 100% do czasu, gdy ktoś nie załapie laga i przez to skopci streak`a. Na 4 dużo częściej ktoś coś sknoci sam z siebie/z braku umiejętności/rozegrania :P dzięki czemu rozgrywka będzie o wiele ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tym showdowem? :) Bo ostatni średnio wyszedł... Ja na skilled jadę już od dłuższego czasu, jak się opanuje dobrze 3 struny, to gra się robi nudna. A utworów w których można by grać na czymś innym niż gitarze nie spotkałem, choć rzeczywiście od wczoraj jest zmieniony ekran wyboru poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności