Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz tak bardziej przyziemnie - piękny, klasyczny Wostok z rewelacyjną fakturą tarczy ^_^

 

img7127c.jpg

 

[foto Jarka z gmtforum]

 

 

podobną centrine do tego zegarka po ojcu odziedziczyłem ( tzn on tego niewie, ale w sumie leży taki samotny to sobie ja przygarnę ) tylko muszę wymienić szybkę i pasek, bo są dość wyeksploatowane, niestety w bebechach tez są jakieś problemy i potrafi po prostu stanąć, nawet jak się nim pozadnie pomacha ( automat ). No ale takich motywów na tarczy wypasanych nie ma ;) Chyba się rozejrzeć tez za jakimś wostokiem bo całkiem przyjemne niektóre są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantic Worldmaster z 1974 roku :)

 

Pokręciłem się wczoraj wokół babci na imieninach, z zainteresowaniem zegarkiem który został po dziadku, od ojca sie dowiedziałem ze to właśnie jest Atlantic jakiś, tyle ze z lat 50, jeszcze powiedział ze miało takie niebieskie coś na tarczy, poszukałem no i wyszło ze tez Worldmaster, albo raczej Varldsmastarur. Ponoć od zakupu służył dziadkowi do końca, sprawnie tylko śrubkę do nakręcania raz wymieniał bo się obrobiła. Za parę dni pewnie go będę miał, już się im nie chciało go szukać, może strzele jakieś zdjęcie.. chociaż ponoć nie wygląda za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorus imho nowocześniejszy. Timex wygląda bardzo podobnie jak tanie Perfecty, ale ma dużą kopertę ( większą od Lorus'a ) i będzie lepiej wyglądać, bo jest większy. Timex ma też INDLIGO, a z tego co widzę Lorus jest "goły". Wodoszczelność na korzyść Lorusa.

 

Ja bym poszukał jeszcze czegoś innego.

 

http://www.bigben.pl/go/_info/?id=612 << ten jest fajny

http://www.bigben.pl/go/_info/?id=546 << mam i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavlitto, piękna sztuka... ;)

 

KHRoN, nie wiem co Ty w nim widzisz. Sam zegarek brzydki nie jest, ale jak na kwarc to gruby jak cholera. Jedynym bajerem jest te dotykowe szkiełko, ale to tylko bajer. Jeśli mam płacić tyle kasy za sam bajer - dziękuję, postoję.

 

baczek, ja bym wybierał z tych :

 

Timex #1

Timex #2

Timex #3

 

Nie wiem jak u Timexa, ale w Casio po roku użytkowania mineralne szkiełko mam mocno porysowane...

 

 

EDIT Spóźniłem się dosłownie o chwilkę. Gratuluję zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecho zrozum, dla człowieka który od dłuższego czasu obcuje z iphonem, macadło w zegarku powinno być już w standardzie oferowane.

 

 

co do tematu to ten pierwszy podany przez ciebie timex, całkiem całkiem ładny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecho zrozum, dla człowieka który od dłuższego czasu obcuje z iphonem, macadło w zegarku powinno być już w standardzie oferowane.

 

 

co do tematu to ten pierwszy podany przez ciebie timex, całkiem całkiem ładny ;)

 

Haha ;p

 

 

Po prostu podoba mi się sam zegarek jak i jego możliwości. A ze incydentalnie jest dotykowy... Fajnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sor ale co ten temat robi w ważnych :D? Już muzyczne zakupy są ważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności