Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przelomu brak niestety. Nadal nie wprowadzaja aplikacji w tle, a zapowiada sie na to, ze nastepny iP tez bedzie korzystal z platformy 3.0. Co to za tlumaczenie, ze zuzycie baterii wzrasta o 80% (ich tlumaczenie z konferencji)? To znaczy, ze bateria jest za slaba albo implementacja backgroundingu jest do bani.

 

Ew. chodzi o to, ze najwazniejsze programy do dzialania w tle to komunikatory, ktore zjadalyby przychody AT&T...

 

Krecenia filmow nadal nie ma, a widac, ze dodanie tego to banal, bo przeciez Saurik zrobil to bez wiekszych problemow.

 

A chwalenie sie copypasta po 2 latach od wprowadzenia iP to tak zalowe, ze hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wbrew pozorom firmware 3.0 jest w pewien sposób rewolucyjny

 

przede wszystkim jest rewolucyjny z czysto komercyjnego punktu widzenia (przychody zwiększą się zarówno developerom jak i apple) :)

 

jednak nawet "głupie copy&paste" to już coś - implementacja jest naprawdę dobra... choć prawdą jest że pojawiło się (pojawi się) przynajmniej rok po czasie...

 

co do działania w tle... no właśnie... głównie to komunikatory miały by działać w tle - ale te "wyskakujące powiadomienia" skutecznie zastępują identyczne przecież komunikaty samej aplikacji o tym że masz nową wiadomość (jedyna różnica jest taka, że trzeba zaczekać na uruchomienie aplikacji, bo nie jest ona załadowana do RAM-u) - więc kwestią jest teraz tylko jak dobrze komunikatory zostaną zoptymalizowane "pod kątem uruchamiania"

 

a bluetooth po prostu zyskał (prawie) pełną funkcjonalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom firmware 3.0 jest w pewien sposób rewolucyjny

 

przede wszystkim jest rewolucyjny z czysto komercyjnego punktu widzenia (przychody zwiększą się zarówno developerom jak i apple) :)

Apple i sukces komercyjny to juz synonimy. :P

 

jednak nawet "głupie copy&paste" to już coś - implementacja jest naprawdę dobra... choć prawdą jest że pojawiło się (pojawi się) przynajmniej rok po czasie...

Nie uwazam za sukces wprowadzenia takiej oczywistosci. Nie podoba mi sie polityka sprzedawania produktu o b. ograniczonej funkcjonalnosci i trabienie o sukcesie za kazdym razem, gdy wreszcie dodaja cos dla uzytkownikow innych urzadzen jest oczywistoscia. Wiec tak, to jest cos. Cos co powinno byc wprowadzone juz 2 lata temu (zwlaszcza, ze wtedy byly tylko aplikacje apple, wiec nie mozna tego tlumaczyc problemami z sandboxowaniem, bla bla bla).

 

co do działania w tle... no właśnie... głównie to komunikatory miały by działać w tle - ale te "wyskakujące powiadomienia" skutecznie zastępują identyczne przecież komunikaty samej aplikacji o tym że masz nową wiadomość (jedyna różnica jest taka, że trzeba zaczekać na uruchomienie aplikacji, bo nie jest ona załadowana do RAM-u) - więc kwestią jest teraz tylko jak dobrze komunikatory zostaną zoptymalizowane "pod kątem uruchamiania"

Problem nie polega na tym, ze trzeba czekac, tylko na tym, ze trzeba wylaczyc to co sie ma wlaczone. A API dla powiadomien tez jest postepem. Mimo to, mogloby byc lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojmuję jak można tyle sms'ów klepać...

 

Dostaję szewskiej pasji jak muszę napisać sms'a, po prostu wolę zadzwonić.

 

Ja się już chyba starzeję :P Kiedyś to klepałem smsy hurtem, a ostatnio mi się za bardzo nie chce, zdecydowanie częściej dzwonię. Smsy pozostają niezastąpione wtedy kiedy nie bardzo można gadać, np. na uczelni na ćwiczeniach/laboratoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zupełnie tak jak pisanie na GG. tym fajniej mi się pisało, że K700i ma baardzo wygodną klawiaturę ;)

Pisanie nie klawiaturce numerycznej to jednak nie to samo...

Na K500 opanowałem bardzo szybkie klepanie (klawa tam też była bardzo dobra) ale dopiero przy przesiadce na Communicatora mogłem powiedzieć, że pisze mi się wygodnie :)

 

 

 

Co do Apple'a, to to stopniowe ulepszanie softu jest perfidne... Nie sądzę, żeby było dla nich problemem wypuszczenie wszystkich poprawek (i wielu nieistniejących jeszcze elementów, jak kamera) w kilka miesięcy po premierze iP 2g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Apple'a, to to stopniowe ulepszanie softu jest perfidne... Nie sądzę, żeby było dla nich problemem wypuszczenie wszystkich poprawek (i wielu nieistniejących jeszcze elementów, jak kamera) w kilka miesięcy po premierze iP 2g...

Nie można za bardzo rozpuszczać klienta bo jeszcze pomyśli że to on jest tutaj panem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Miałem na koncie ~30zł i doładowałem za dyszkę, żeby przedłużyć sobie ważność konta o rok i co? I dostałem 1000sms za darmo do wszystkich sieci. Za jakieś 4 dni minie okres 10 dni na wykorzystanie z tego, sprawdzam dziś ile to mi smsów zostało i co widzę? 999 :s

 

Ja po prostu nie potrafię korzystać z telefonu nałogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ale te tylko w 3G - bo architektura 2G na to nie pozwala)
To jest bardzo nieczysta zagrywka (podobnie pewnie jak z A2DP dostępnym tylko w iPhonie/iPoT) - nie będzie nowego iPhone'a w tym roku i chcą zachęcić tym przejście na 3G (wszakże 2 lata od premiery 2G minie). Kwestia sprzętowa nie ma tu nic do rzeczy - SwirlyMMS świetnie śmiga na 2G. MMSy to sprawa czysto software'owa - przychodzi odpowiednio spreparowany push, po czym telefon się łączy z serwerem po EDGE/3G i pobiera wiadomość...

 

btw. Wiem chyba dlaczego zwlekano tak długo z MMSami - w Ameryce się płaci za ich odbiór (~0,30$) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo nieczysta zagrywka

To jest dla mnie skandaliczna zagrywka. I nie ma dla niej ZADNEGO uzasadnienia poza sciaganiem ludzi z 2G na 3G. Ja moge poczekac te dodatkowe 3s az dostane albo wysle wiadomosc.

 

Licze na to, ze pojawi sie na to jakis patch w Cydii, ktory wlaczy to, ale boje sie, ze nie doswiadcze mmsow na swoim iP. Ale kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem pierwszą stronę tematu :P Dobry odtwarzacz w K750... 4GB Memory Stick za 1200 zł... LOL :)

 

Osobiście dziś można wymienić parę telefonów konkurujących z odtwarzaczami - np. iPhone - to czysty ipoo z telefonem więc gra porządnie. Ostatnio Sony Ericsson mnie również zadziwił, gdy porównałem mojego C902 do Sony A8xx mojego kolegi i... różnicy nie było za grosz przez co sprzedałem Fuza... N91 dalej może być niezła, bo na swoje czasy była arcygenialna wśród telefonów, ale moim zdaniem już minęły czasy jej przywództwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dziś można wymienić parę telefonów konkurujących z odtwarzaczami - np. iPhone - to czysty ipoo z telefonem więc gra porządnie. Ostatnio Sony Ericsson mnie również zadziwił, gdy porównałem mojego C902 do Sony A8xx mojego kolegi i... różnicy nie było za grosz przez co sprzedałem Fuza... N91 dalej może być niezła, bo na swoje czasy była arcygenialna wśród telefonów, ale moim zdaniem już minęły czasy jej przywództwa.

Jeszcze na moich oczach zmieniłeś sygnaturkę :P

 

C902 nawet jeśli gra jak dobrej klasy odtwarzacz to i tak bym go nie chciał - za dużo w jednym. Ale o tym już było tyle razy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze na to, ze pojawi sie na to jakis patch w Cydii, ktory wlaczy to, ale boje sie, ze nie doswiadcze mmsow na swoim iP. Ale kto wie?
Będzie, będzie - podobnie było z brakiem Street View na Touch'ach, jeden pluginek wszystko załatwił ;)

 

btw. http://www.ipod.info.pl/index.php/funkcjon...ne-firmware-30/ - w nowym firmware będzie też tethering :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście widzieliście jak 3.0 wygląda w praktyce na iP ? ===> http://74.125.19.132/translate_c?hl=pl&amp...ng6A#more-28492

 

3.0 beta można pobrać i się nim "bawić" jakby kto chciał ;)

 

a tam daleko szukać... http://www.ipod.info.pl/index.php/ipod-tou...niem-30-dziala/

 

poza tym nie można: http://www.ipod.info.pl/index.php/iphone-f...nstalowany-ale/

 

jeśli nie jesteś zapisany do programu developerskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE HTC

 

Gdyby touch pro 2 prezentowal jakosc dzwieku chociaz odrobine lepsza od iphona... pda marzeń - nie trzeba nosic mp3, aparatu fotograficznego.

:rolleyes:

 

Wie ktos czy to cudo bedzie w Polsce u jakiegos operatora ?

Poczekajmy może aż wyjdzie na rynek, pojawią się pierwsze recki itd. Nie ma się co zachwycać zapowiedziami, pokazami przedpremierowymi itd. bo w praktyce wcale nie jest tak różowo, weźmy na przykład Nokie 5800, czy choćby G1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi głownie chodzi o to że touch pro 2 to praktycznie touch hd z klawiaturą czyli cos co chciałbym mieć ;]. Obecnie mam Wizarda , ktory jednak jest juz strasznie przestarzały - ma b. slaby aparat ktorym nie da sie zrobic zdjecia jakiemus tekstowi na kartce, nie ma hsdpa, ma maly ekran no i procesor 195mhz ;] taki touch pro 2 urzadzał by mnie zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie windows nie przeszkadza - wole go niz softy telefonow.

Moge sobie spokojnie odpalic słowniki jezykowe, automape[ostatnio w wawie np szukalem drugiej czesci ulicy koszykowej :P],gry - np wormsy na nudnej lekcji ;] i to nie takie na ćwiartke ekranu tylko prawdziwe z pcta, pelny office- raz pisalem nawet prace z historii w pocketwordzie dla mnie jest to bdb opcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności