Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

@wtd, no to śpiewaj, co to mosz? :)

Oferta dla pracowników TP w oranage'u :P

 

Ale Ty nie płacisz ~30zł miesięcznie za telefon (łącznie z pakietem 50MB za 10zł) ;)

 

No nie da się ukryć, płacę miesięcznie 80pln ale mam za to 200pln do zużycia (na rozmowy/sms/dane/smsy premium itp) + owe wspomniane 50MB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W heyah 100kb kosztuje 2gr - to chyba najlepsza oferta na karte jak ktos lubi "necic" na telefonie.

Czasami sie przydaje - jak niema dostepnego wifi to wlaczasz EDGE w komorce i przez bluetooth korzystasz z komorkowego neta na laptopie w dowolnym niemal miejscu.

Natomiast nowy play fresh to cos wspanialego - doladowujesz za 5zł i masz 455dni na polaczenia przychodzace - w sam raz na telefon sluzbowy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym nikt nie powiedział, że posiadając telefon trzeba wysyłać 500 smsów dziennie i wydzwaniać do każdego z książki. Ja korzystam z telefonu, kiedy jest mi naprawdę potrzebny, czyli raz na ruski rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dla mnie telefon to raczej SMSy niż rozmowy. No i zdecydowanie częściej dzwonią do mnie niż ja do kogoś ;)

Dokladnie tak samo korzystam z telefonu. Zwlaszcza, ze na iP wygodnie jest je czytac, a ze w pakietach smsy sa po groszu, to z wieloma pisze niemalze jak na GG. Nie ma poczucia zalu po tych 100-150 znakach, ktore moglbym jeszcze wyslac w tej wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niz, zebym ja mial drozej do wszystkich sieci ;]

 

może po prostu nie masz za grosz empatii ;] (żart)

 

Ja nie pojmuję jak można tyle sms'ów klepać...

 

Dostaję szewskiej pasji jak muszę napisać sms'a, po prostu wolę zadzwonić.

 

nie pojmuję jak można dzwonić kiedy można wysłać SMS-a...

 

... nawet jak 6 lat temu miałem swój pierwszy telefon (Ericsson R320... czy jakoś tak) pisałem około 20 SMS-ów dziennie... iPhone znacznie ułatwił mi ten proceder, dzięki czemu zeszłomiesięczny rachunek przyszedł piękny, opiewający na setki SMS-ów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście iPhoneOS 3.0? Wreszcie dodali kopiuj-wklej, mmsy (ale te tylko w 3G - bo architektura 2G na to nie pozwala :P) do tego jeszcze inne ******ły typu nowe API, możliwość pobierania przez developerów kilka razy kasy za tą samą aplikację (np. płacisz za grę na 5m-cy a potem możesz dokupić następne za jedyne xxx$, albo kupujesz poziomy 1-10 a potem dokupujesz 11-20), dodanie google maps do API (co pozwoli na tworzenie prawdziwych aplikacji nawigacyjnych krok po kroku, tyle że wciaż online), jakoś tam rozszerzyli możliwości BT, aplikacje go obsługują, np. do multiplayera. No i wreszcie dodali poziomą klawiaturę w smsach i mejlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności