Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

>> Ej, fajny ten HTC Hero.

Jeżeli UI będzie płynnie działało to poważnie się nad nim zastanowie.

Tylko pewnie trudno będzie dostać go w PL w oryginalnej skorupie HTC, a nie SPV, MDA czy G (nie znosze tych rebrandów).

 

Do G1 i tak wyjdą porty, a jest krocie tańszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie G1 też nie przypadł do gustu na zdjęciach. Ale w ręce, po kilku dniach... Podoba mi się bardziej od Hero ;d

Kwestia tego jak sprawa wyglądałaby, gdybym i jego pomacał.

Wiesz iPhone w kwestii designu i UI stawia wysoko poprzeczkę i trudno było by mi się przesiąść na sprzęt będący pod tym względem choć trochę gorszym, a G1 na pewno nie grzeszy urodą.

Ale sam android coraz bardziej mi się podoba dlatego czekałem, aż ubiorą go w ładniejszą skorupę.

A poza tym po przygodzie z iP nie jestem pewien czy byłbym w stanie zdecydować się na telefon z fizyczną klawiaturą. Ta ekranowa w zupełności mi wystarcza, a samo urzadzenie jest dzięki temu dużo mniejsze.

Pytanie tylko jak wypada klawiatura w takim Hero?

 

Bolec/Guzik, wy macie w swoich G1 ekranowe? Są na tyle płynne w działaniu, że da się z nich komfortowo korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku G1 wydawał mi się obrzydliwy, android pozbawiony funkcjonalności i wsparcia, ale teraz jakoś zaczął mi się podobać, sam nie wiem, 1kzł za telefon to trochę za dużo. Czy aparat posiada użyteczny tryb makro, czyli czy można spokojnie zrobić zdjęcie tekstu i coś z niego odczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury ekranowej to sie nie wypowiem, bo mi sie 100 razy lepiej pisze na fizycznej, wiec z ekranowej prawie nie korzystam.

 

Co do aparatu - ma autofocus. Ja nim robilem zdjecia kolokwiow do poprawek i dalo sie wszystko odczytac. Zreszta za kilka dni (do niedzieli mysle na bank) ukaze sie recka i potem w razie czego mozna jeszcze pytac. Zdjecie kartki z tekstem zrobie jutro rano iwrzuce na forum. No, to wylaczam g1 i lece w kime ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://androidcommunity.com/no-htc-sense-u...hones-20090626/

 

Czyli kolejny powód, dla którego warto zrobić root. Bo Sense będzie trzeba do G1 wgrać przez adb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochawlę się że mialem okazję posluchać Iphone 3gs ostatnio i porównać z 3g.Imho dźwięk w tym nowszym byl lepszy, nie umiem opisywać dobrze dźwięku ale mi się bardziej podobal.Bylo wedlug mnie bardziej muzykalnie i przyjemniej się tego sluchalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że po przeczytaniu 1000 narzekań na soft 3.0 w końcu się na niego przerzuciłem. Bateria jak narazie nie wariuje, wręcz mam wrażenie, że trzyma dłużej, cały soft chodzi szybciej (poza respringiem), w tym pisanie na www wydaje się być szybsze, a i autokorekcja jest sprawniejsza. Brakuje paru rzeczy z starszego softu (haptic vibration), ale cała reszta nadrabia owe braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Jak to teraz jest z ofertami na karte?

Co sie opłaca?

 

Obecnie mam Tak Taka, ale jakos wydaje mi sie drogo. :/

Biorac pod uwagę ze większość znajomych ma Orange to chyba do nich przejdę.

 

W ogóle to sa jakieś różne startery Orange czy wszystko to to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia n95 nie gra tak zle jakby sie moglo wydawac ;-)

 

Chociaz do mojego irivera t10 ma jeszcze kawał drogi.

Sprawdzalem na HD 25-1, bo te orginalne z nokii są ponizej mojej godnosci, chociaz creative do serii muvo dostarczal jeszcze lepsze :P

 

Co do pre-paid, to mam simplusa i od jakiegos czasu jestem bardzo zadowolony. 29gr za minute do wszystkich mi bardzo odpowiada. SMS 18gr (troche duzo), ale rzadko pisze, raczej dzwonie. Ponadto na allegro doladowania 150/180 mozna kupic juz za 135zl (dostajesz 180), wiec wychodzi jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roni - PLAY :) Świetne jest to, że nawet jak doładuje za 5zł to mi przedłuża aktywność konta o rok (jak jesteś oszczędny to to się przydaje). No i darmowe SMSy. Minus jest taki że do Ciebie wszyscy mają drożej. No i można przenieść tam swój aktualny numer (troche zawiłe, ale sie da) , a PLAY zwraca pieniądze za tą usługe (bo żaden operator nie odda za darmo "swojego" numeru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 lipca kazdy odda za darmo bo zmienia sie prawo ;) BA ! beda miec na to gora 24h ;] I tez polecam Fresh w Play. 29gr do wszystkich i darmowe smsy to i tak taniej niz niektorzy maja wewnwtrz sieci ;p Jest pakiet minut w Play i na stacjonarne, za pare tygodni pewnie odpala pakiety danych bo poki jets tylko 5mb za 5 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności