Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I u mnie się poukładało więc szanse, że się pojawie cały czas rosną. Lawrence, to gdzie i jak???

1 podpis z 3 juz mi sie udalo zebrac do wynajecia sali. Jutro lece po kolejny. Mam nadzieje, ze mi podpisza.

Napisze jeszcze, co i jak. Teraz nie jest z ta sala tak hop-siup jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 podpis z 3 juz mi sie udalo zebrac do wynajecia sali. Jutro lece po kolejny. Mam nadzieje, ze mi podpisza.

Napisze jeszcze, co i jak. Teraz nie jest z ta sala tak hop-siup jak ostatnio.

Spoko, to czekamy na info. Umówmy się, że jak nie wyjdzie na SGH to spotkamy się w Traffiku na Chmielnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zalatwione.

Mamy zarezerwowana sale 2E w bud. C SGH miedzy godz. 15 a 20 w sobote 20 czerwca.

W tym watku, kilka stron wczesniej zamieszczony jest opis dojazdu do budynku C SGH.

W razie W, moj numer tel.: 668 478 461.

No to zaje**ście :) to do zobaczenia w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z Was miał Zero może?

Ewentualnie beresa 7510.

Bo się przymierzam do zakupu i wypadało by obadać sprawę ;)

 

Ja przywiozę CALe i RE2 już rozgrzane + jako źródło Fuze w tandemie z Fiio e3 - wziąłbym laptopa, ale strach po tych pociągach wozić się z takim sprzętem ;)

 

PS. K_urczak, będziesz brał swoje CALe recablowane? Miło by było, bo bym porównał, czy na prawdę opłaca się robić ten rekabling...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę oczywiście:

Audeo

iMP-550 + kilka CD

D2

Grado RS2i

i Fiio E5

Z chęcią przesłuchałbym również zero.

@rytek warto robić rekabling - zapewniem

@kurczak weź swój toslink z tą przejściówką (na mały optical) do beresa to podłączymy iriverka imp i zobaczymy jak to pójdzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z Was miał Zero może?

Ewentualnie beresa 7510.

Bo się przymierzam do zakupu i wypadało by obadać sprawę ;)

 

Ja przywiozę CALe i RE2 już rozgrzane + jako źródło Fuze w tandemie z Fiio e3 - wziąłbym laptopa, ale strach po tych pociągach wozić się z takim sprzętem ;)

 

PS. K_urczak, będziesz brał swoje CALe recablowane? Miło by było, bo bym porównał, czy na prawdę opłaca się robić ten rekabling...

Jeżeli nie będę mógł się pojawić to kto może ode mnie odebrać beresa 7510 i CAL? Ja chce posłuchać ihp-ka na beresie. Mój zestaw marzeń na tą chwilkę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będę mógł się pojawić to kto może ode mnie odebrać beresa 7510 i CAL? Ja chce posłuchać ihp-ka na beresie. Mój zestaw marzeń na tą chwilkę :P

Mogę się pofatygować do Ciebie do pracy/domu i wziąć co tam masz jeśli nie będziesz mógł być. Musisz mi tylko odpowiednio wcześnie dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj_spinacz - bierz wszystko co możesz - lepiej więcej niż mniej

lepiej na zdjęciach wygląda, nie? xd

 

ale nie chce mi sie tego taszczyć. choć e4c i ifp to niewielki wysiłek ;p

 

dobra, łodewer.

pewnie i tak je wezme, zeby mi w metrze cicho było ;]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności