Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze, chłopaki, jakby któremuś z Was udalo się zrobić mi jacka, to dozgonnie wdzięczny jestem + tradycyjnie piwo stawiam. Wie ktoś może, gdzie można kupić w wawie neutrika kątowego? Bo te jacki co ja mam do wymiany, to strasznie lipne są, kupowałem je jeszcze jak w domu byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to w takim razie, w związku z przewagą liczby chętnych na II termin ustalamy go oficjalnym.

Teraz tylko zdecydujmy 10 czy 11, ale proponuję poczekać z tym na Lawrence'a bo być ta mała elastyczność terminu ułatwi mu załatwienie salki. Oczywiście zakladając, że będzie tak uprzejmy jak poprzednio i się tego podejmie.

 

Aktualna lista chętnych na meet 10-11.10.2009:

1. Goras

2. untitled37

3. Homzik

4. k_urczak

5. Capricornus

6. aml

7. piotrus-g

8. tiamat

9. Pawlo (jedynie w niedziele).

10. D@rkSid3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za niedzielą. Meety zawsze były w niedziele, więc dotrzymajmy tradycji :P

 

Capricornus, ja będąc w W-wie jeżeli znajdę czas to polecę kupić jacka dla siebie, także odezwij się do mnie na PM jakoś w październiku to załatwię Ci też jacka kątowego o ile będzie na stanie w sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, na poprzedniego meeta ( na tym co byłem) zabrałem z sobą xpudło. Niestety aktualnie napęd odmawia współpracy, do tego brak czasu na rozwiązanie tego problemu że konsola jest nie do użytku. Więc jak ktoś by miał ochotę swojego klocka zabrać to niech da znać, wezmę 2 pady i parę tytułów w multi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak drugi weekend, to drugi weekend :)

 

Aktualna lista chętnych na meet 10-11.10.2009:

1. Goras

2. untitled37

3. Homzik

4. k_urczak

5. Capricornus

6. aml

7. piotrus-g

8. tiamat

9. Pawlo (jedynie w niedziele).

10. D@rkSid3

11. rytek

 

Pamiętacie o mojej prośbie o ciut wcześniejsze godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutriki można kupić na giełdzie elektronicznej - przejście podziemne przy GUS'ie sklep VEGA - dość drogi ale spory asortyment (płatność kartą pow. 50zł - tak na zapas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutriki można kupić na giełdzie elektronicznej - przejście podziemne przy GUS'ie sklep VEGA - dość drogi ale spory asortyment (płatność kartą pow. 50zł - tak na zapas)

 

Wiem :)

Neutrik który mi się rozwalił ponownie w PMXach też stamtąd pochodził. Od wydziału mam 1 przystanek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu przejde sie na uczelnie i sprobuje zalatwic sale. Jak bede wiedzial wiecej to napisze na forum.

No to czekamy na info :)

 

Co do dokładniejszej daty to proponuję 2009-10-11, jakoś w okolicach godz. 12:00. Wszystkim pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niedziela to myślę, że da radę.

No ja myślę :) Koniecznie muszę posłuchać DT880 z lampą - to moje top 1 na tym meet'cie.

Poza tym to jeszcze RS2i i D2000 pomęczę i to chyba na tyle. iem'ami już zupełnie nie chce mi się bawić. Bardzo bym chciał zdążyć z zakupem wzmaka przed meet'em bo ze wszystkich obecnych jedynie (chyba, że coś przeoczyłem) hybryda piotrusia (o ile będzie) ma szanse je uciągnąć, ale to tylko domysły bo nie wiem ile ona może mieć mocy. Piotrus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mocy? ...nie wiem 32 Ohmy grado uciąga na 1/3-1/2 skali. Niestety wzmacniacz na 99% będzie bez obudowy bo mi sie jej nie chce robić, a to skutkuje wszelakimi przydźwiękami np. od prądu. ale da się je wygłuszyć w łatwy, choć słaby z punktu widzenia komfortu słuchania, sposób :)

Hybryda będzie do przetestowania na dwóch lampach. Obstawiam że furorę zrobi połączenie Electro-Harm. z CAL! :) ale więcej nie zdradzę :P dopiero ma meecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niedziela to myślę, że da radę.

No ja myślę :) Koniecznie muszę posłuchać DT880 z lampą - to moje top 1 na tym meet'cie.

 

Posłuchasz sobie do woli. Jak zaczniemy o 12 to czasu będzie, że ho ho :)

 

Mam nadzieje tylko, że dostanę lampę Philipsa do tego czasu, bo narazie fallow obija się z wysyłką.

Szkoda, że tak długo już czekam, bo strasznie mnie ciągnie do tej lampy z racji tego, że w końcu będzie jakaś odmiana. A sam fallow dolał oliwy do ognia, bo powiedział że z tą lampą i Beyerami może być ciekawie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności