Skocz do zawartości

Meet Warszawa - 05/04/2009


k_urczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja bym chciał zobaczyć jak sobie radzą na moim OTLu i co są wogóle warte. Bo nie powiem - korcą ;) Chciałbym je bezpośrednio z Beyerami porównać.

 

Także jak będzie jakaś sensowna data to będę musiał aml-a błagać, a jak nie to uderzać do Bresa ;)

 

@piotrus_g: co to za wzmacniacz z sygnaturki?

 

EDIT:

 

Tak sobie myślę Bres, że sam mógłbyś się z całym sprzętem podesłać :D Tzn z Zero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrus_g: co to za wzmacniacz z sygnaturki?

Taki DIY - hybryda na lampach 6dj8 (ecc88/6922) bardzo fajnie to gra :) na razie wisi u mnie wszystko na kablach na biurku, może do czasu meetu skombinuję obudowę i będzie wyglądało już jako tako.

 

EDIT:

 

Tak sobie myślę Bres, że sam mógłbyś się z całym sprzętem podesłać :D Tzn z Zero :D

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam zamiar posłuchać dt880 i rs2 :D, bo ostatnim razem mi się nie udało :P

Nie chciałem Wam przeszkadzać :D

Btw. co powiecie na wcześniejsze godziny?

Bo im później zaczynamy, tym mniej czasu mam, a po 19 nie będę miał transportu...

Coś tak koło 14... Wiem, że niektórzy pracują, ale tak by było dla mnie najlepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę mógł wpaść i będę miał jeszcze swoje K701 to na pewno je ze sobą wezmę.

Jeżeli AKG u mnie zostaną to możliwe, że do czasu spotkania zakupie do nich Heed Canamp'a, którego również bym zabrał.

 

Jeżeli natomiast zdecyduję się na DT880, których dzisiaj słuchałem (z pozytywnym skutkiem:) ) to zastąpią one na meet'cie K701, i zabiore do nich to co uda mi się kupić czyli w najlepszym wypadku Wooaudio 6, a w najgorszym nic.

 

Edit:

Co do połączenia OTL'a z K701 to chyba nienajlepszy pomysł. OTL działa najlepiej z wysokoohmowymi słuchawkami. Jeżeli lampa do K701 to tylko hybryda.

 

Edit2:

K701 ze srebrnym kablem? Czy srebrne kable przypadkiem nie czynią brzmienia bardziej jasnym i przejrzystym? Jeżeli tak to ciekaw jestem bardzo efektu.

Brestinder gdybyś podesłał K701 na meet to i nabywca może by się znalazł ;) Oczywiście zakładając, że chcesz się ich pozbyć, a z tego co wiem w tym właśnie celu je zakupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko po co nam kolejne DT880 na meecie? Ich już słuchałem! ;)

 

Ja się szczerze mówiąc aż palę do tych K701, bo ciekawy jestem ich brzmienia. Wzmaka do nich rewelacyjnego nie mam (piotrus, ma lepszego, bo hybryda), ale to nic.

Mimo że Beyery mi odpowiadają w 100% to zawsze coś tak korci, że a nuż coś z danej półeczki cenowej bardziej przypasuje. Dlatego apeluje też o HD600 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chętnie bym wpadł na jakiś meet bo jestem ciekawy niektórych połączeń:) Może uda mi się przylecieć w październiku do Warszawy na kilka dni.

Mogę zabrać większość sprzętu z mojej sygnatury - chyba?? z wyjątkiem Fostex-T7 bo zabierają wiele miejsca w bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności