Skocz do zawartości

A10 FW - V001.003.013


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych bugów - to nie realne :D / Błędy w tłumaczeniu - ? / Nie działa płynnie? / To już nie tylko kwestia softu / Patrz jedynka - zawsze się znajdzie "warunek".

 

Finalna wypościmy niedługo tak czy siak - bo chcemy go już dać na stronę. Wtedy zaczną się prace nad 1.4.xx - bo pewnie i tak się coś zostanie z czym walka zajmie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Propozycje:

  • Odsłuch utworu przy przewijaniu
  • ---Jak przewijasz to słyszysz, w którym miejscu jesteś
  • Więcej trybów odtwarzania
  • W trybie "Muzyka" widziane tylko pliki audio (MP3, WMA, Ogg, AAC, FLAC, APE, ASF, WAV)

A czy przypadkiem odsłuch przy przewijaniu nie wydłuży czasu samego przewijania? W przypadku krótkich utworów to ok, ale w przypadku np audioksiążek, gdzie niektóre pliki potrafią mieć nawet 58 min. to ja dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to ciekawe co piszesz, bo odpaliłem A10, żeby sprawdzić czy pamięta.. i akurat się odpaliło od momentu gdzie skończyłem.

 

Więc pytanie Tekken666 czy wpadłeś w temat o wersji 1.3.13 a mówisz o standardowej, czy może o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. to ciekawe co piszesz, bo odpaliłem A10, żeby sprawdzić czy pamięta.. i akurat się odpaliło od momentu gdzie skończyłem.

 

Więc pytanie Tekken666 czy wpadłeś w temat o wersji 1.3.13 a mówisz o standardowej, czy może o czymś nie wiem?

 

 

hmmmm to dziwne. U mnie nie pamięta. Wyłączę opcję Losowo i sprawdzę. Oczywiście firmware upgradowany do 13 a pliki wgrane od nowa.

 

 

Edit: Zmieniłem na Po kolei i rzeczywiście włącza się na pliku który był odtwarzany przy wyłączaniu (nie w miejscu w którym był wyłączany tylko na poczatku pliku). Jednak po włączeniu opcji Losowo player nie włącza się z plikiem który był odtwarzany ostatnio (już nie chodzi o dokładny czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może dlatego, że Vedia a10 hiphopolo nie lubi?? I dlatego w nazwach zespołów hiphopolowych takie znaczki stawia?? :D a swoją drogą ciekawe kiedy już nie będzie takich ewidentnych błędów w produktach Vedii. Ostrze sobie zęby na a10 ale nie mam cierpliwości żeby z softem się mocować co dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie do ksy. może już coś w tym stylu było ale nigdzie tego nie widziałem. Jak działa to budowanie tagów ? czy odtwarzacz przy każdym uruchomieniu odświeza liste tagów? czy nie dałoby sie zrobić tak aby odtwarzacz autoamtycznie ładował zapisaną już liste tagów i dokonywał jej aktualizacji dopiero na życzenie użytkownika- jakąś opcją odświerzenia w ustawieniach. Bo przecież nie każdy co chwila zmienia muzykę na odtwarzaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, a ja na ten przykład nie wyobrażam sobie w żadnym stopniu obsługi odtwarzacza bez możliwości przeszukiwania biblioteki po tagach, po prostu dla mnie ułomność :)

 

a jak już ksy pisał, zapewne możliwości indeksowania tylko folderach nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba poprawić:

(...)

  • Pliki w przeglądaniu po folderach mają dziwną kolejność
  • ---Powinna być alfabetyczna, a jest jakaś nie wiadomo jaka
Problem nie dotyczy przeglądania po folderach, ale po tagach. No i dorzucam jeszcze jedną rzecz: przy przeglądaniu po katalogach cyrylica jest wyświetlana poprawnie, natomiast po tagach dostaję zamiast liter znaki zapytania (pliki mp3, tagi id3v1 i apev2 zapisane masstaggerem z foobara).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występują następujące problemy:

-Brak polskich znaków w tagach

-Syczenie podczas zmiany EQ

-Pliki mają dziwną kolejność

-Player nie ładuje baterii po podłączeniu do komputera (nic się nie wyświetla na wyświetlaczu Vedii ale pliki można wysyłać)

-Nie zapamiętuje ustawień UserEQ1

 

Proponuję to naprawić oraz:

-Po przytrzymaniu przycisku EQ w trybie odtwarzania muzyki mogłoby się wyświetlić menu z wyborem EQ

-Po przytrzymaniu przycisku A-B w trybie odtwarzania muzyki mogłoby zmieniać się tryb odtwarzania (po kolei, losowo itd.)

 

P.S Formatowałem pamięć po update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje przy ustawianiu UserEQ. Kiedy niskie częstotliwości daje na + to muzyka gra coraz ciszej(tak jakby nie dodawało basu, tylko wyciszało cala resztę). Kiedy daje na -, to nie ma zbytnio różnicy.

Ustawiłem górę pasma na +5 (od chyba 4kHz) i przy porównaniu to płaska charakterystyka EQ=0 grała bardziej wysokimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności