Skocz do zawartości

A10 FW - V001.003.013


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdy podczas czytania tekstu naciśniemy EQ to pojawi się podmenu tekstu i tam mamy "automatyczne skanowanie". Ta funkcja automatycznie przewija tekst. Powinno być "Automatyczne Przewijanie"...

A może dodacie jakąś grę typu taka zgadywanka jak w ipodach, że leci muzyka i mamy dopasować do niej tytuł. Na pewno umiliło by to np. długą podróż... Planujecie dodać jeszcze jakieś funkcje itp. czy już będziecie już tylko doskonalić to co jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie - tą głośność należy poprawić. Ja sądzę że dobrze by było tak jak w fw fabrycznym ale lepsze stopniowanie. Poziomy od 10 do 40 powinny zostać takie jakie były a poprawić należy tylko 0-10 bo były za duże skoki. Takie jest moje zdanie.

 

Moja A10 zaczęła czytać polskie znaki - na tych samych mp3 co wcześniej - samo się naprawiło....

 

Wczoraj znów musiałem go gwałcić spinaczem bo wyłączyłem go w trybie losowym i już nie chciał się włączyć... :| :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na weekend wybrałem się na off road w kompletną dzicz: 3 godziny na transmiterze rozładowały baterię ze 100% do zera. Ale OK: nawet w kompletnej dziczy znajdzie się gniazdko jak przypili. 8h ładowania (drugie ładowanie zgodnie z sugestią Producenta), 3 h słuchania wieczorem (słuchawki only). Rano playerek po uruchomieniu pokazał 81% zaczął grać, po czym odmówił współpracy: zero reakcji na włącznik i dźganie patyczkiem.
Najlepiej cofnij się z firmware do wersji .11 - u mnie na .13 były takie same jaja z ładowaniem baterii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem z CHRL poprawioną wersję "13" ale niestety "nie dla ludzi (nie udostępniam niczego czego nie sprawdzałem).

 

Jutro instalnę i zobaczę co i jak i dlaczego, później się może podzielę, a na razie idę ponocować w domu.

 

 

 

EDIT: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=47715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności