Skocz do zawartości

IPOD 1G-4G 4GB do CAL!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialem kupic odtwarzacz mp3, myslalem o ipodach i stad mam pytanie, ktora wersja gra najladniej? nie zalezy mi na zadnych bajerach typu wysw video itp tylko jakosc dzwieku do odtwaracza bede uzywal CAL! i koss porta pro, na razie uzywam mojej nokii N95 8gb - spisuje sie bardzo dobrze ale nie moge ryzykowac rozladowania telefonu. myslalem najbardziej o wersji 2G bo podoba mi sie najbardziej i cena jest ok, prosze o wasze zdanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1g nano 5g video tylko te generacje są warte uwagi reszta generacji ipodow znacznie odstaje od tych wymienionych pod względem jakości dzwięku tak czytałem sam mam video i ep630 i teraz zastanawiam się nad zakupem jakiś słuchawki do niego zastanawiam się nad KPP jak się zgrywają i ipodem video ? może macie jakieś inne propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj z K414P podobno bardziej bassowe od KPP wiec klimaty rocka powinny lepiej sie spisac - generalnie ja nie zaluje tych KPP ale tak jak mowilem bez emocji.

Powinny? Może lepiej nie strzelać na oślep. Według mnie K414P nie umywają się do KPP...

 

Odnośnie zapytania w temacie. Jak najbardziej polecam iPoda Nano 1g i Video w zależności czy wolisz małe wymiary czy dużą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony również polecam tzw. "video" 5g ew. nano 1g. Słuchałem większości iPod-ów i zostanę z moim 5g do końca świata i jeden dzień dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2G daje radę. Brzmi lepiej od T60.

 

Jest lepiej wykonany od Fuze'a. Lepiej się z nim będzie biegało ( fuze jest delikatny, formuła "odcisk palca na pół obudowy INSTANT", rysuje się itepe ). Moim zdaniem chłodniejszy, ale sandisk ma EQ i jak przysiądę to wybiorę coś co mi odpowiada. No i slot na karty ( tylko dlatego wybrałem sandiska, potrzebowałem szybko, pojemnego odtwarzacza ).

 

Jednak lepszy 1G. :) Boli tylko, że w obu iPodach jest słaba bateria, lecz dla mnie to nie problem. Jakby się rozładowała bateria to naładuję wieczorem i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wlasnie teraz zaczalem sie zastanawiac co bym wybral, Fuze czy Nano 2G i... nie moge odpowiedziec sobie na to pytanie. Musialbym porownac bezposrednio oba. Ale wydaje mi sie, ze chyba bym wzial Fuze'a. ;P

 

A co do baterii w iPodach to ladowanie co 3 dni da sie przezyc. Szkoda, ze zazwyczaj konczy sie bateria wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna czyli 3 dnia ok 16-17 godziny. xD Ale za to ten iPod (przynajmniej jak dla mnie) nie ma tego co wiekszosc odtwarzaczy - ma dusze. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności