Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje rower dla mojej Kobity. Budżetowo mocno, żeby mogła po bezdrożach pohasać ze mną. Wpadł mi w oko ten TREK 6series. Co sadzicie? Na ile go byście wycenili?

Jestem Zdecydowany na zakup.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

 

 

PS : http://olx.pl/oferta/rower-capic-element-hybryda-CID767-IDb3wgN.html ;)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehue... Capic to podobno Cube, ale dla mnie to no-name :P. Cube-a tez zreszta slabo cenie, niczym sie nie wyroznia, a i ramy podobno slabe robia, doslownie ;). Zalezy w jakim stanie jest ten Trek,

jak w BDB to lykaj, ale rozmiarowo troszke za duzy dla Twojej panny, predzej 15.5" tutaj widzialbym.

 

A nie lepiej zlozyc cos z czesci uzywanych, tutaj np. jest calkiem ladna ramka http://allegro.pl/rama-mtb-16-leader-fox-evolution-i5576388847.html

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamierzam zmienić swojego crossa Focusa na coś lepszego. Budżet około 7k. Pojeździłem po sklepach i wyłoniłem dwóch liderów, ale ni ch nie potrafię pomiędzy nimi wybrać.

1: Merida Crossway XT-Edition ( http://www.rowerymerida.pl/produkt806/crossway-xt-edition-rower-merida.html )

2: Cube Tonopah Race black anodized (http://cube.pl/rowery/tour/tonopah/cube-tonopah-race-black-anodized-flashred-2015/ )

Merida ma piękne malowanie, a za cube'm przemawia lepszy amortyzator, ciut lepszy osprzęt i anodyzowana rama. Cube oczywiście droższy o ponad tysiaczek - nie wiem czy warto dopłacać.

 

Co byście wybrali na moim miejscu i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dal taka kase, tyle ze wolalbym sobie samemu zlozyc, niz brac gotowca z czesciami, ktore mi nie pasuja ;).

Myślałem nad tym, ale znacznie lepiej jest móc sprawdzić wcześniej, czy taka, a nie inna geometria ramy pasuje bądź nie, zamiast złożyć rower i stwierdzić, że coś nam w nim nie do końca gra. Poza tym sprzedaż własnoręcznie złożonego roweru będzie trudniejsza niż gotowca.

Próbowałem kupić ramę z Meridy, niestety wersja 52cm nie jest już dostępna. Pozostało by mi czekać do czasu pojawienia się kolejnego modelu.

Zastanawiam się, czy nie zejść "półkę" niżej i nie kupić czegoś na gorszym osprzęcie (tańsza eksploatacja byłaby dodatkowym plusem, bo xt tanie nie jest), ale zależy mi trochę na dobrym amortyzatorze, a te z komorą powietrzną są tylko w najwyższych modelach. Wiem, że zawsze można zmienić, ale sprzedaż starego może z kolei zająć trochę czasu (no i raczej nie sprzedam po cenie sklepowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... kolejny "wariat" na sztywniaku, witam w klubie :P. Jak bys mogl wieksza fote wstawic, to bylbym niezmiernie wdzieczny ;). GT widze porzucil oryginalna geometrie na rzecz popularnej, troche slabo,

mogliby raczej popracowac troche nad waga, bo nigdy nie mieli sie czym pochwalic w tej dziedzinie ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie CIe interesuje? Sztywniak wpadł z wyboru i konieczności, polubiłem go. Wcześniej miałem ten sam widelec w krossie unplugged 29' więc wiedziałem jak to się je.

 

Co do gt to ciężko było w tych pieniądzach o sensowniejszy nowy rower. A moment w sezonie taki, że szukanie rozmiaru to i tak nie było łatwe zadanie.

 

@up, możesz śmiało brać coś od Grega, tutaj moja l2p 900lm:

 

20150718_222633%20%5B1024x768%5D.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam w mieście tlerlock ls330, a po za miasto chińską latarkę rowerową 1600lm na oring z akumulatorem 8,4v 8600mah. Świeci tak, że po mieście nie da się jechać, bo kierowcy się wkurzają a i policja wali mandat. Nocne wyprawy nie straszne, bo latarka świeci przez około 4-5 h :)

 

Aha zapomniałem dodać, że spokojnie kupisz w okolicach 120 zł ale czas oczekiwania to około 2-5 tygodni. Niemniej jednak warto czekać.

Edytowane przez down32
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Solarforce od Grega, mam L2. Sterownik ma tak duże możliwości ustawień światła, że dopasować można do każdego stylu używania czy okoliczności. Wyżej wymienioną L2B 3x XP-L być może za kaucją wypożyczę na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności