Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jest ja bym wybierał 25 - 50 - 100 albo 20 - 40 - 65 - 100

 

30 jako najsłabszy jest za mocny jeżeli to ma być pozycyjne/doświetlające. Ten tryb 30% świeci dużo mocniej niż mactronic scream w trybie 100%

 

A co do przeprogramowania sterownika to wiem ale mam lenia i nie chce mi sie dupy ruszyć

 

Na dniach wychodzi wersja 1.1 sterownika extended, można z latarką zrobić wszystko, ustawiać profile z różnymi trybami i przełączać to na szybko, nowy tryb moon działający ponad 200 dni na akumulatorze itp., ja wymieniam. ;)

No i nowe diody XM-L2 wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nabyłem takie cuś:

 

1.jpg2.jpgDSC_0432.JPGDSC_0433.JPGDSC_0434.JPGDSC_0435.JPG

 

Hybryda MTB - Cross na ramie Capic Element (oem Cube LTD RACE), kołach 28'' na piastach Shimano 525 i obręczach Alex Rims DC19, napędzie Deore, korbie Deore HT2 Hample i kamkomanety hydra Deore, kokpit Master od kellysa i sztywny fork MOSSO... już kompletuje kółka 26'' :)

 

ogólnie malowanie ramki jest przekozackie jak dla mnie... i na bank rower pod koniec sezonu rozbuduje o lepszy napęd i jakiś wiatr z przodu, myślę nad Rebą RLT albo Foxem l100

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1225PLN :woot:

 

.............kocham allegro, cóż mogę dodać :)

 

dwa tygodnie czajenia się i wyrwałem za mniej niż chciałem dać.... a cena wyjściowa oscylowała w granicach 1800-1700, z tym, że kilkakrotnie pojawiało się i znikało KUP TERAZ ustalane na różnych poziomach, .... cierpliwość popłaca ;)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sprzedam, kto wie, mam na oku jeszcze authora na XTR i sztywnym mosso, ale mi zabraknie troche kasy do drugiego ;/

 

swoją droga jestem ciekaw jak będzie smigał po asfalcie na tych Bad Boyach od Schwalbe :)

 

Damn, własnie czegoś takiego teraz szukam... i to jeszcze za taką kasę. ;)

 

down.

sprzedajesz - PW da xar'a :)

;) Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od roku Gianta Yukona z tarczami. :) Hamulce działają świetnie, ale przy szybszej jeździe (~30) koła strasznie hałasują. Myślałem, ze to tarcza, ale chyba nie w tym rzecz.

Niech zgadne masz tam pewnie hayesa i klocki dzwonią o tarcze? ;) Standard, mam Stroker Trail i jak wymieniłem tarcze z 160 na 180 to jest tylko gorzej pod tym względem. Za to działanie superowe.

 

Tak swoją drogą ile to ja się namęczyłem przy ustawianiu koła żeby tarcze nie ocierały o klocki i zawsze podczas jazdy się zdarzało że ocierały, stwierdziłem po długich bojach pewnie musi tak być i olałem. Rok temu zmieniłem amortyzator (miałem rock shox tora 100 a kupiłem manitou minute 120) i dopiero pod koniec sezonu zajarzyłem że jak raz ustawiłem koło to już więcej nie ocierało - sztywność nowego amora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora brać rowerowa widzę również ;)
Sprzęt audio i rower to dwie rzeczy na którę pieniążki uciekają w tri mi ga.
Sam posiadam Krossa level A2 rocznik 2011.
Specyfikacja:

1. Amor - oryginalny XCM V3 - wybiera tylko krawężniki, ale co poradzisz ;)
2. Koła - Stockowe od Krossa - piasty joytech
3. Hample - Vki Avid SD7
4. Korba - Shimano m590 - Hollowtech II
5. Przerzutka tył/przód - SLX/Deore
6. Manetki - Alivio 3x8
7. Klamki - Sram 9.0 SL
8. Siodła - Selle San Marco
9. Opony i dętki - Kenda Karma 2.0 + Maxxis Ultralight
10.Kokpit - Stockowy od Krossa
11. Sztyca - Accent
12. Rogi - jakiś no name.
13, Łańcuch+korba - pewnie półkowo Deore.
14. Chwyty KCNC

 

CAM00043.jpg

CAM00041.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuBreed blat w tym Capicu 42T czy więcej ma? Daj znać jak się tym tnie teren.

 

 

 

Truvativ 48/36/26 :D

 

 

42/44 za małe dla mnie, ja lubię szybko ciąć :)

 

No to lubimy podobnie, 48-11 i 50km/h można polecieć. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzisiaj do tomu przyszła latareczka Ultra Fire WF 501B. Mocno jestem zaskoczony, a wcale tak dużo nie kosztowała. :)

 

Niech zgadne masz tam pewnie hayesa i klocki dzwonią o tarcze

Wątpię, sprawdziłem modele tarcz tej firmy i chyba ja mam inne. Co do hałasowania to możliwe, ale jak mówisz że się nie da naprawić, to szkoda. :(

 

A tak z ciekawości, to ile trzeba wydać na dobre tarczowki? :)

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tektro to kiepski spowalniacz. IMO lepiej wydać orzełki na topowe mechaniki, jak na kiepskie hydrauliki. Polecam mechaniczne BB7. I żeby nie było znam te hamulce z autopsji i mam porównanie. Z najlepiej dozbierać i wydać na coś co rzeczywiście działa dobrze (tu najlepiej mi wypadały Avid Elixir CR lub Mag).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostuje moją wypowiedź, mianowicie laczki jakie mam założone to nie bad boy a Kojak 28". Rower przyszedł w częściach :D dwie godziny i poskladalem gnoja. Wczoraj juz 40km po pracy zrobiłem. Głównie asfalt z racji kół. Waga ok 10 kg. Rama z porcelany. Potrójny cień... Nie mam więcej pytań :) opony lekko zajechane i mam dylemat czy wydawać 250 na komplet nowych kojakow czy puszczać kółka które są nowe i brać szybko mtb 26".

Sent from my Lumia 800 using Foroplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności