Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Moze zaproponuje kolejna nowosc z mojej strony. Kompletny zestaw MxM w eleganckim pudelku wszystko bezpiecznie spakowane. Zestaw zawiera:

-MxM na kondensatorach BlackGate (wersja do wyboru: przenosna lub stacjonarna)

-Akumulatorek Profitexx

-2 x AD8397

-Obudowa Hammond

-Ladowarka

-Interkonekt na wtykach Neutrik i kablu Pinanson (dlugosc na zyczenie)

-Klips do zamocowania MxM przy pasku lub na spodniach, lub w inny sposob. Klips jest klamerka wiec wszedzie mozna go zapiac i jest obrotowy o 360st.

-Czesci MxM i kabelek zlutowane sa cyna z dodatkiem srebra (9,5% Ag), złota (0,1% Au), miedzi (1,8% Cu).

 

zestawmxm.JPG

klips.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel69,

poczekaj. przyjada kondy na cło to pójdzie info, bo i tak pewnie będę musiał się przespacerować do panów cenników. dzisiaj lub jutro będę przesyłał re2 to od razu sprawdzę koszta wysyłki i opakowania.

Dla zainteresowanych. Kondy jeszcze nie dotarły z HK. Cały czas czekam na przesyłkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się chętni na panele do MxM'a made by daniel69 ?

Do wyboru 4 kolory (różowy, błękitny, złoty i czarny - limitowana ilość). Cena kompletu to 35zł + koszty wysyłki.

Bez kasy to on raczej szybko ich nie wykona... :P

 Ja chce 3 komplety przod/tyl . dwa czarne i jeden w kolorze zwyklego aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ostatni dzwonek na zamowienia na obudowy Hammond. Liste zamkne w niedziele wieczorem. Jesli sa jeszcze chetni to niech dopisuja sie do listy

 

Zamowienie na HAMMOND:

1. JaroFon - 1szt.

2. mythluki - 1 szt.

3. kkkk - 1 szt.

4. x500 - 2szt.

 

Razem 5szt.

 

Zamowienie na HAMMOND:

1. JaroFon - 1szt.

2. mythluki - 1 szt.

3. kkkk - 1 szt.

4. x500 - 2szt.

5. Dawindyk - 1 szt.

 

Razem 6szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozesłałem PMki z informacjami o zamówionych płytkach; straszna robota - zajęło mi to ponad godzinę przez ten nierpzemyślany filtr antyspamowy; gdybym kogos przeoczył, PMka nie doszła, itp. proszę o kontakt

 

edit: zapomnialem dopisac, żeby w tytyle przelewu podawać swojego nicka z forum, ilosc plytek i rodzaj przesylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zamowienie na obudowy to juz zamowilem poniewaz termin zamuwienia uplywa jutro, mysle ze nikt sie nie wycofa z zamuwienia

Sorry za OT

 

Jaro,

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mam małą prośbę. Czy możesz włączyć sobie słownik w przeglądarce :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to lista na obudowy Hammond i dokonane wplaty. Panowie prosze podawajcie w tytule nick z forum.

 

Zamowienie na HAMMOND:

1. JaroFon - 1szt.......ZAPLACONO

2. mythluki - 1 szt.....

3. kkkk - 1 szt..........ZAPLACONO

4. x500 - 2szt...........ZAPLACONO

5. Dawindyk - 1 szt...ZAPLACONO

 

Brakuje tylko wplaty od mythluki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam złożyć MxM'a i potrzebuję przede wszystkim płytkę, scalaki i potencjometr. Może ma ktoś na zbyciu Hammonda? Miałby ktoś może któreś z tych części na sprzedaż?

Kolejnych zamówień pewnie prędko nie będzie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytkę mogę Ci odsprzedać, jeszcze z poprzedniego zamówienia, została mi zapasowa.

Dzisiaj wreszcie znalazłam czas na polutowanie mxm'a. No i mam problem, jak spora część początkujących w DIY ;). Sprawdziłam napięcia na nóżkach kondensatora i było dobrze, około 4,5V. Ale na masie gniazd jest 0V <_<. Podłączyłam na chwilę dwie pary słuchawek i na obu jeden kanał (chyba lewy) grał ciszej. Oprócz tego scalak bliżej gniazd strasznie się nagrzewa. Posprawdzałam luty, niektóre na wszelki wypadek poprawiłam. Ma ktoś może pomysł co zrobiłam źle? (sorki że w tym temacie, ale jakoś tak wyszło, jakby co to dyskusję można przenieść gdzie indziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytkę mogę Ci odsprzedać, jeszcze z poprzedniego zamówienia, została mi zapasowa.

Dzisiaj wreszcie znalazłam czas na polutowanie mxm'a. No i mam problem, jak spora część początkujących w DIY ;). Sprawdziłam napięcia na nóżkach kondensatora i było dobrze, około 4,5V. Ale na masie gniazd jest 0V <_<. Podłączyłam na chwilę dwie pary słuchawek i na obu jeden kanał (chyba lewy) grał ciszej. Oprócz tego scalak bliżej gniazd strasznie się nagrzewa. Posprawdzałam luty, niektóre na wszelki wypadek poprawiłam. Ma ktoś może pomysł co zrobiłam źle? (sorki że w tym temacie, ale jakoś tak wyszło, jakby co to dyskusję można przenieść gdzie indziej).

Jedyna odpowiedz na Twoje pytanie to musiales tam cos zrobic zle, mianowicie kazdego MxM ktorego ja skladam po pierwszym zlozeniu i odpaleniu MxM dziala rewelacyjnie, nic nie trzeba poprawiac. Posprawdzaj czy elementy wszystkie dales dobrze i czy niemasz nigdzie jakiegos zwarcia na sciezkach ktore moglo sie zrobic podczas lutowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mam taki epytanie... od ktorego opa zalezy moc calego mxm ?? czy od obu?? bo z elektroniki mocarzem nie jestem... i jesli juz to wzmaki domowe cos wiecej kupmam i z tego by wynikalo ze moc zalezy od opa na dzwieku... bo w domowych wzmakach tylko taki jest bo nie potrzeba ukladu sztucznej masy a a po wymianie opow na masie zauwazalem zmiany nie tylko w jakosci dzwieku... i gdzie moge wyczytac jaka moco bedzie dysponowal wzmak na tym wyzej wymienionym op-ampie...?? i co polecacie do niego na mase??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności