Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam new_oscar zapomnialem o tym napisac

mysle ze z koncem niedzieli czas zamknac liste

obecnie wyglada tak

 

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 5 sztuk

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 10 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 1 sztuka

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

___________________

29szt.

 

wg starego cennika 6,50 plytka plus wysylka 3,50 w zwyz przy wiekszej ilosci plytek

tylko nie wiem jak to wygladalo przy poprzedniej zbiorce... czy pieniazki byly wplacane przed wykonaniem plytek czy po wiec fajnie jakby kolega sie okreslil w jaki sposob bedzie mu wygodniej

i od siebie chcialbym zaproponowac by wplata nie wyniosla idealnie 10zl tylko moglibysmy w jakis sposob sie zreflektowac bo new_oscar robi to dla Nas w swoim czasie... milo by bylo gdybysmy o tym pomysleli

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, żebyście mnie dopisali, ale cóż... toteż się dopisuję.

 

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 7 sztuk (hehe tutorial wymaga poswiecen)

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 10 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 1 sztuka

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

11. flash608 - 2 sztuki

___________________

33szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 7 sztuk (hehe tutorial wymaga poswiecen)

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 15 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 1 sztuka

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

11. flash608 - 2 sztuki

___________________

38szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 7 sztuk (hehe tutorial wymaga poswiecen)

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 15 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 2 sztuki

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

11. flash608 - 2 sztuki

___________________

39szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszce 1 plytka i zamykamy (ilosc musi byc byc wielokrotnoscią 8 bo tyle jest na 1 'palecie')

 

tylko nie wiem jak to wygladalo przy poprzedniej zbiorce... czy pieniazki byly wplacane przed wykonaniem plytek czy po wiec fajnie jakby kolega sie okreslil w jaki sposob bedzie mu wygodniej

chyba najlepiej będzie po tym jak zamówię płytki i i zlecenie będzie w toku - wtedy roześlę PMki, dzięki temu po zrealizowaniu zamowienia przez firmę, płytki szybko do was dotrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP w końcu zaksięgowało $ ode mnie, więc mogłem przelać kasę za wszystkie kondy. Dzisiaj zrobię dokładne rozliczenie. Wiecie może ile teraz kosztuje list polecony priorytetowy / ekonomiczny i średniej wielkości koperta bąbelkow? Zazwyczaj odbieram przesyłki, więc jakoś nie zwracam na to uwagi. Będę wdzięczny za info xD

Właśnie dostałem potwierdzenie nadania przesyłki. Jakoś dzisiaj wieczorem lub jutro przygotuję rozliczenie i prześlę PMki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 7 sztuk (hehe tutorial wymaga poswiecen)

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 15 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 2 sztuki

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

11. flash608 - 2 sztuki

12. kiemlo - 1 sztuka

___________________

i jest 40 szt. :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze inna propozycje jesli chodzi o interkonekty. Jesli ktos chcialby podlaczyc swoj MxM do innego zrodla dzwieku z wyjscia RCA to moge wykonac interkonekty przejsciowki na wtykach RCA Neutrik lub Nakamichi i przejsciowce jack na kablu zeby mozna bylo podlaczyc juz posiadany interkonekt, albo caly gotowy kabelek RCA/Jack. Oczywiscie wszystko wykonane na kablu Pinanson i polaczenia kabla w eleganckim Spliteze ferrytowym firmy ViaBlue takim jak ten:

 

Cena splitera 37zl

splitter.jpg

 

Kabelek wygladalby miejwiecej tak:

kabel1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie jakieś zamówienia na obudowy do Mxm itp.?Chodziło by mi o coś metalowego jak Hammond.

Pozdro

Jesli ktos chce to moge zajac sie tym zamowieniem na obudowy. Zamowilbym z firmy LC Electroniks to beda tansze jak w Semicon. I skladamy raczej zamowienie na jeden kolor obudowy czyli jasne

 

Zamowienie na HAMMOND:

1. JaroFon - ?szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ile?

Jutro dam dokladne informacje

 

Zeby bylo wszystko jasne to dla nieuswiadomionych, bedzie to obudowa firmy Hammond z serii 1455C801 czyli ta do ktorej MxM zostal zaprojektowany. Dokladne parametry obudowy sa TUTAJ. Ogolnie to przypuszczalna cena obudowy to okolo 50zl z przesylka z firmy + koszt wysylki do Was, ale cena jest uzalezniona od kursu dolara w dniu realizacji zamowienia przez firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest cena obudowy Hammond w firmie LC Electronics 8.84 Euro netto. Na dzien dzisiejszy (3 czerwca 2009 kurs euro w NBP 4.48zl) koszt obudowy to okolo 48zl + koszt wysylki z firmy to wyjdzie okolo 50zl + koszt wysylki do Was jakies 6-7zl priorytetem poleconym. Dla porownania z firmy Semicon ostatnio za 1 szt obudowy zaplacilem razem z przesylka 61zl

Aktualna lista na Hammond:

 

Zamowienie na HAMMOND:

1. JaroFon - ?szt.

2. mythluki - 1 szt.

3. kkkk - 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tymi zamowieniami na elny, kiedy wreszcie dostane numer konta do wplaty oraz co z zamowieniami na plytki i tak samo kiedy dostane numer konta do wplaty?

daniel69,

poczekaj. przyjada kondy na cło to pójdzie info, bo i tak pewnie będę musiał się przespacerować do panów cenników. dzisiaj lub jutro będę przesyłał re2 to od razu sprawdzę koszta wysyłki i opakowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności