Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

pytam bo nie wiem czy nie kupie na testy... ale bedzie git i na mase i na dzwiek?? pobawie sie jeszcze choc najoptymalniejsza wersje mxm chyba juz znalazlem (najlepsza niemal pod kazdym wzgledem a pod wzgledem dzwiekowym MISTRZ) A znalazlem to calkiem przypadkiem bo z niewiadomych mi przyczyn Opa2727 na masie ulegl uszkodzeniu... nie mam pojecia co i jak ale jak rozladowal sie aku to z dzwiwnym dzwiekiem momentalnie sie wylaczyl a jak naladowalem i wlaczylem to szumy i zero dzwieku - zaczynam od sprawdzenia poprawnosci dzialania ukladu sztucznej masy i... mam 9v na obu nuzkach w zlaczu wyjsciowym, wylutowanie opa2727 i upewnienie sie ze to jego wina (smutek) :D ale na jego miejsce poszedl ad8397 - taki duet to MISTRZ opa2727 dziek ad8937 masa najslabszym punktem bedzie zuzycie baterii najgorsze ze nei porownam jak sie zmieni do opa2727 na masie bo poprostu byl on w fazie testow i nei patrzylem na zuzycie pradu jeszcze... coz ale odkrylem przypadkiem (bo taki duet by nie powstal gdyz 2xopa2727 juz bylo pieknie pod pewnymi wzgledami troche lepiej - genialna srednica o tym w tutorialu, mowa o mxm z 2x1500uf Black Gate NX czywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten OPA2727 na masie się wzbudza? Teoretycznie nie powinien, ale kto wie. Podejrzewam, że mu przypadkowo zwarłeś wyjścia ze sobą, albo któreś z wyjść do któregoś pinu zasilania, np. 7 do 8. Przypominam też, że rezystorów 10 omów nie można podmieniać zworami! OPA2613 zagra na masie na pewno, nie braknie ani wydajności prądowej, ani bateria szybko nie siądzie. Bierze połowę tego co AD8397.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nozek na pewno nie zwarlem - byl zamkniety w obudowie i odizolowany od spodu od obudowy, wiec to odpada -pogral chwile podczas testow ale jak wzialem go do praccy i sluchalem dlugo i glosno to nagle dziwny trzask i nie dzialal (bateria sie rozladowala) - postanowilem naladowac baterie (ale nic to nie pomoglo) sprawdzilem i jest popsuty - z jakich przyczyn nie wiem ale z ad8397 na masie jest lepiej a opaxxxx gdzie moge kupic bo nigdzie ich nie widze...?? chcialem kupic opaxxxx rozne na testy...

 

nie wiem czy nie kupie dla zabawy dla testow lm4562 najwyzej dam cos do niego innego na mase albo bedzie do sluchawek duo omowych a zobacze jakoscdz wieku i czym ciekawymsie charakteryzuje a czemu niby ad8022 na dzwiek nie ?? i jak maja sie ad8022 i ad 8599 do ad8066 iad 8397 - biorac pd uwage jak sprawuja sie jako namasie i jak jako na dzwieku, jakzmoca i zuzyciem energiibo dzwiek ja ocenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplaty na ALPSY dokonali juz wszyscy, jeszcze dzis zaplace za ALPSY i zamowie je

 

Zamowienie na ALPSY:

1. JaroFon - 3szt_______ZAPLACONE

2. Loszmi - 1szt________ZAPLACONE

3. x500 - 3szt _________ZAPLACONE

4. Unnamed - 1szt _____ZAPLACONE

5. bum1234 - 2szt______ZAPLACONE

6. krz - 1szt___________ZAPLACONE

7. hagar - 1 szt________ZAPLACONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze dla kazdego moge zrobic interkonekty na wtykach Neutrik i przewodzie Pinanson. A to cos dla tych ktozy cenia se jakosc i elegancje. Do kabelkow mojej produkcji moge rowniez dodac eleganckie oploty na przewod, takie jak te w stylu Neon, Black, Army, Red:

 

neon.jpgblackline.jpgarmy.jpgredline.jpg

 

A dla tych ktozy maja troche wiecej kasy proponuje wtyki Jack ViaBlue. Koncowki wtykow sa wykonane z miedzi pokryte dwudziestoczterokaratowym zlotem, obudowa wykonana z aluminium. Cena dwoch sztuk to 100zl + koszt wysylki 12zl.

 

jack.jpg

 

Moge rowniez zaoferowac wysokiej klasy interkonekt do tych wtykow ViaBlue NF-S1, cena 1m w promocji to 25zl + 12zl koszt wysylki

 

interkonekt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem mejla od new_oscara ktory (chwala mu za to) zgodzil sie wykonac dla nas plytki

warunek min 24osoby

aktualna lista:

1. Daniel69 - 5 sztuk

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - ? sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 1 sztuka

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

_____

19+JaroFon?

 

mysle ze po niedzieli czas najwyzszy zamknac liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP w końcu zaksięgowało $ ode mnie, więc mogłem przelać kasę za wszystkie kondy. Dzisiaj zrobię dokładne rozliczenie. Wiecie może ile teraz kosztuje list polecony priorytetowy / ekonomiczny i średniej wielkości koperta bąbelkow? Zazwyczaj odbieram przesyłki, więc jakoś nie zwracam na to uwagi. Będę wdzięczny za info xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP w końcu zaksięgowało $ ode mnie, więc mogłem przelać kasę za wszystkie kondy. Dzisiaj zrobię dokładne rozliczenie. Wiecie może ile teraz kosztuje list polecony priorytetowy / ekonomiczny i średniej wielkości koperta bąbelkow? Zazwyczaj odbieram przesyłki, więc jakoś nie zwracam na to uwagi. Będę wdzięczny za info xD

Koperta okolo 1zl a polecony priorytet okolo 3,5zl przy niewielkiej wadze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w najbliższym czasie lista na obudowy. Ewentualnie napiszcie gdzie najkorzystniej kupić (cena + przesyłka). A może komuś została 1 szt. ?

( Wczoraj uruchomiłem swojego MxM-a ... odpalił za pierwszym razem :P )

 

Ja swoją obudowę brałem w Semiconie w Warszawie. Kosztowała ok 45-50zł z tego co pamiętam (Hammond, wersja srebrna). Mogę ewentualnie komuś ją tam kupić za 1-2 piwka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją obudowę brałem w Semiconie w Warszawie. Kosztowała ok 45-50zł z tego co pamiętam (Hammond, wersja srebrna). Mogę ewentualnie komuś ją tam kupić za 1-2 piwka ;)

Przeciez w Semiconie moze kazdy zamowic obudowe bez problemu :P A tak wogole to na dzien dzisiejszy w Samiconie nie maja tych obudow. Dopiero beda miec za jakies 3-4 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w Semiconie moze kazdy zamowic obudowe bez problemu :P A tak wogole to na dzien dzisiejszy w Samiconie nie maja tych obudow. Dopiero beda miec za jakies 3-4 tygodnie

 

Jeśli mają sprzedaż wysyłkową to owszem można :) Ale jeśli nie to służę pomocą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają sprzedaż wysyłkową to owszem można :) Ale jeśli nie to służę pomocą ;)

Tak, maja sprzedaz wysylkowa ale niestety wysylaja za pobraniem a to jest duzy koszt wysylki bo az jakies 15zl, no i w Samico jest drozej jak w LC Electronics, jedyny plus ze w Samico obudowy maja na miejscu a w LC Electronics zawsze trzeba zlozyc zamowienie i czekac okolo 1 miesiaca na dostawe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie dowiemy sie ile bedzie kosztowac plytka, ale zeby nie bylo to ja tez zamawiam plytki, i informacja dla wszystkich, ja nie kupuje plytki na odsprzedaz, wiec prosze wszystkich o przemyslane zamowienie zeby po fakcie nie bylo ze ktos jednak chcialby wiecej plytek ;) :

 

Zamowienie na PCB:

1. Daniel69 - 5 sztuk

2. X500 - 2 sztuki

3. krz - 4 sztuki

4. mythluki - 1 sztuka

5. JaroFon - 10 sztuk

6. Unnamed-1 sztuka

7. Pawlo - 1 sztuka

8. hagar - 2 sztuki

9. bum1234 - 2 sztuki

10. Kojiro - 1 sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie dowiemy sie ile bedzie kosztowac plytka, ale zeby nie bylo to ja tez zamawiam plytki, i informacja dla wszystkich, ja nie kupuje plytki na odsprzedaz, wiec prosze wszystkich o przemyslane zamowienie zeby po fakcie nie bylo ze ktos jednak chcialby wiecej plytek ;) :

nie wiem skąd probowaliscie sie dowiedziec ale jesli chodzi o zamowienie, ktore ja mam zrealizowac (a takie sluchy chodza) to tak jak napisane w 1 poscie i na kilku stronach w przeciagu calego topika czyli 6,50, 3,50 przesylka (do 3 szt., wiecej plytek, wieksza waga => cena) (tak też zostało przekazane krz, który to ze mną ustalał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności