Skocz do zawartości

A10 - SRS WOW HD ustawienia


mauzer

Rekomendowane odpowiedzi

PS> czy jest jakis program, w którym można kilka płyt równocześnie "znormalizować"? Nie chce mi się w Audacity każdego kawałka po kolei poprawiać :D

 

A czym ripowałeś? Czasami w programie da się ustawić. Tylko juz nie pamiętam w jakim... chyba w dBpowerampie sie dało ale głowy nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wszyscy śmigacie na tym syfnym srsie, pożal się Boże :o

Tym bardziej dziwię się jak ktokolwiek może słuchać na tej becie 13 najnowszej, przecież tam jest zero dynamiki i coś się skopało z basem, śmieszne jest że .ksy napisał jakoby nie pracowali nad tym eq który to na pewno jest winowajcą tej papki. To oznacza, że narazie nie mamy szans na poprawiony eq, fw nie wychodzi już jakiś miesiąc (jak coś zrobią to w następnej aktualizacji choć wątpię i .ksy tak samo, dlatego jeszcze dłużej poczekamy) więc jestem skazany na fabryczny fw na którym mi karta microsd nie działa. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj przerzuciłem się na stary soft i rzeczywiście dźwięk lepszy. Bo na tej becie playerek zniekształcał mi dźwięki. Niestety soft chodzi nieco wolniej, ale nie jest tragicznie i na razie zawiesił mi się tylko 3 razy. Nie wiem czemu niektórzy mówią że na tym sofcie Transmiter nie działa ,bo mi działa wszystko w jak najlepszym porządku(chyba tylko raz się zawiesił jak nie dałem pauzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że narazie nie mamy szans na poprawiony eq, fw nie wychodzi już jakiś miesiąc (jak coś zrobią to w następnej aktualizacji choć wątpię i .ksy tak samo, dlatego jeszcze dłużej poczekamy) więc jestem skazany na fabryczny fw na którym mi karta microsd nie działa. Super.

Ostatni soft był całkiem zaawansowany, więc może jednak ta miesięczna cisza oznacza, że coś się robią z dźwiękiem? A może po prostu programiści zajęli się innymi, ważniejszymi kwestiami np. oprogramowaniem do nowych odtwarzaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem z tego co wiem, "szacowane" jest czy uda się wrócić do 5band w miarę szybko i czy w ogóle.

Mieliśmy także blisko 3 tygodniową przerwę w pracach nad A10 i B6 (na szczęście 1 maja w tym roku nie dawał za dużo wolnego - a u nich to ważne święto).

Ponadto obecnie nad fw pracuje jedna osoba - druga rozwija fw do B6.

 

 

 

ALE ZNOWU ROBICIE OT. Ja chyba zacznę kasować posty nie w temacie lub zamykać tematy. Nie piszemy tu o FW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności