Skocz do zawartości

Sony NZW-S639F


new_oscar

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jak jest z polskimi literkami w tym playerze? Mam playera z GB i się zastanawiam czy ogólnie mogę zapomnieć o pl literkach w tagach czy to może kwestia tego, że jest z GB. W ogóle w polskim macie menu po polsku?:)

 

W tej chwili mam tagi zapisane jako id3v2.3, utf-8 i mam wszystkie tagi oraz okładki - do szczęścia brakuje mi tylko pl literek;)

 

 

 

Niestety nie ma polskiego do wyboru w S639F. Pozostaje angielski lub inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj przyjechał do mnie S639f. Pierwsze wrażenia: pooottttwwwoooorrrrnnnniiiieeee ślamazarny transfer. Oceniam, że nawet 60-80% wolniejszy niż w V39. Ok, jakoś przebrnąłem. Uruchamiam i zaczynam słuchać (specjalnie wgrałem trochę materiału AAC400).

Pierwszy odsłuch legendarnego już playera i... WTF?!!! Czy tak ma grać genialny player? Nie jest źle, można nawet powiedzieć, że jest dobrze. Dobrze w przypadku tak wysoko ocenianego playera, to jest raczej słabo :P. Bas jest niedopuszczalnie rozlazły, góra całkiem przyjemna i detaliczna, średnica (2-4kHz) wypchnięta. Ogólnie dźwięk jest nieco plastikowy, do naturalności np. Toucha jest mu bardzo daleko. EQ w soniaczu też do najlepszych nie należy, equalizacja dolnych rejestrów kończy się na 400Hz! Niby jest ClearBass, ale to co robi z dźwiękiem, to jest jedynie zmulenie. Touch przebija go w prawie każdym aspekcie (no może poza porażkowym iTunes), nawet V39 jest MOIM ZDANIEM lepszy. Do tego Sony nie mogło się powstrzymać i musiało dodać ten szitowaty content transfer.

 

To tyle, tak na szybko... pomęczę go trochę, ale najprawdopodobniej wyląduje w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Domzz, kolejna osoba która rozwiała mit "boskiego" s638f. Ja go ceniłem za wszystko oprócz dźwięku, niby jest poprawny, ale nie powala na kolana. Co innego v39, już od pierwszego odpalenia mi się spodobał, z ex85 grał świetnie, z nuforce ne6 jeszcze lepiej. Sony jak dla mnie powinien być wzorem jeśli chodzi o wykonanie, baterie, obsługe i słuchawki (które jak wiadomo nie zgrywają sie, ale można łatwo sprzedać :D ). Sony może być takim uniwersalnym grajkiem do wszystkiego, v39 już obsługa i wykonanie wiadomo. S638 jest idealny na prezent, zero problemów z nim. Transfer rzeczywiście dużo wolniejszy niz w v39, jeszcze pod koniec to "creating library" wkurzało, na moim potrafiło to pół minuty, czasem nawet dłużej trwać. Jak dla mnie jest on dobry do muzyki elektronicznej, do rocka metalu zdecydowanie brałbym samsunga P3. No i na plus s638f mozna dodać jeszcze szybkość działania, przełączanie utworów jak i wyszukiwanie było błyskawiczne, no i jeszcze różne sortowania utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechał do mnie S639f. Pierwsze wrażenia: pooottttwwwoooorrrrnnnniiiieeee ślamazarny transfer. Oceniam, że nawet 60-80% wolniejszy niż w V39. Ok, jakoś przebrnąłem. Uruchamiam i zaczynam słuchać (specjalnie wgrałem trochę materiału AAC400).

Pierwszy odsłuch legendarnego już playera i... WTF?!!! Czy tak ma grać genialny player? Nie jest źle, można nawet powiedzieć, że jest dobrze. Dobrze w przypadku tak wysoko ocenianego playera, to jest raczej słabo :P. Bas jest niedopuszczalnie rozlazły, góra całkiem przyjemna i detaliczna, średnica (2-4kHz) wypchnięta. Ogólnie dźwięk jest nieco plastikowy, do naturalności np. Toucha jest mu bardzo daleko. EQ w soniaczu też do najlepszych nie należy, equalizacja dolnych rejestrów kończy się na 400Hz! Niby jest ClearBass, ale to co robi z dźwiękiem, to jest jedynie zmulenie. Touch przebija go w prawie każdym aspekcie (no może poza porażkowym iTunes), nawet V39 jest MOIM ZDANIEM lepszy. Do tego Sony nie mogło się powstrzymać i musiało dodać ten szitowaty content transfer.

 

To tyle, tak na szybko... pomęczę go trochę, ale najprawdopodobniej wyląduje w komisie.

 

 

 

Transfer fakt moze i wolny.Jednak po co instalujesz Content Transfer? Przeciez wrzucisz muzyke poprzez WMP11(windows media pleyer).

Bas jest rozlazly?

Zalezy jakie sluchawki podlaczyles.Jesli EX85 o ktorych pisze kolega pod spodem to porazka pewna.S639F + EX85 daje w efekcie dzwiek gesty,zamulony.

S639F jest basowym grajkiem i trzeba tez do niego dobrac sluchawki.

Dzwiek plastikowy? Nie ma dzwieku typowo neutralnego.Cos idacego w kierunku ocieplenia.Ja nie odczuwam "plasikowatosci".Dzwiek jest zywy, soczysty,pelny,klarowny.Dobra dynamika i bas niskoschodzacy z dobrym konturem.

Srednicy tez nie odbieram ze jest wypchnieta.

Wedlug mnie majkel niedawno bardzo podobnie opisywal serie E ( w watku o srh840+x1050) a dla mnie opis przypominal sygnaturke S639F.

 

Nie wpinaj cieplych kluchowatych sluchawek do niego bo wyjdzie to co napisales.Klucha,zamulenie i rozmycie na basie (S639f ma lepszy bas niz X series dla mnie).

 

W ustawieniu VPT(Surround) daj na None (pozostaje sa beznadziejne).

W equalizerze tak na szybko mozna dac unique.Jednak najlepiej ustawic swojego customa wedlug swoich preferencji.Te fabryczne heavy,pop,jazz sa nie do uzytku.

Equalizer jest bardzo dobry i nie psuje muzyki i reaguje ma zmiany.

Poza tym wylacz wszelkie "udoskonalacze" dzwieku.

Jesli kupiles nowy to daj mu pograc.Dzwiek w trakcie wygrzewania nabiera odpowiedniego brzmienia.

 

Brawo Domzz, kolejna osoba która rozwiała mit "boskiego" s638f. Ja go ceniłem za wszystko oprócz dźwięku, niby jest poprawny, ale nie powala na kolana. Co innego v39, już od pierwszego odpalenia mi się spodobał, z ex85 grał świetnie, z nuforce ne6 jeszcze lepiej. Sony jak dla mnie powinien być wzorem jeśli chodzi o wykonanie, baterie, obsługe i słuchawki (które jak wiadomo nie zgrywają sie, ale można łatwo sprzedać :D ). Sony może być takim uniwersalnym grajkiem do wszystkiego, v39 już obsługa i wykonanie wiadomo. S638 jest idealny na prezent, zero problemów z nim. Transfer rzeczywiście dużo wolniejszy niz w v39, jeszcze pod koniec to "creating library" wkurzało, na moim potrafiło to pół minuty, czasem nawet dłużej trwać. Jak dla mnie jest on dobry do muzyki elektronicznej, do rocka metalu zdecydowanie brałbym samsunga P3. No i na plus s638f mozna dodać jeszcze szybkość działania, przełączanie utworów jak i wyszukiwanie było błyskawiczne, no i jeszcze różne sortowania utworów.

 

 

Pewnie jak sluchales soniacza z EX85 to kicha murowana.

Powiem Ci ze w koncu doszedlem co jest w tych MDR NC020 o ktorych pisales tak zle.I zgodze sie z Toba .. sa kiepskie (te zalaczone do S73x).

Dlaczego?

Bo te od S73X sa to zupelnie inne sluchawki niz te od X series.To nie sa te same sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dam mu drugą i trzecią szansę, ale posądzanie kogoś o używanie VPT to jest już potwarz ;)

Co do basu, to sprawdziłem to z prawie wszystkimi słuchawkami z mojej sygnatury.

 

 

 

Chcac czy nie chcac musisz wlaczyc None :)

 

Chyba zadne z sygnaturki nie sa odpowiednie do S639F.CAL-polaczenie tzw srednie-zamulaja-podobna charakterystyka-duzo basu i tu i tu.

Tak samo efekt z EX85.

KPP pewnie podobnie.

HD595 sie nie wypowiem bo nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos podlaczone do DT 880 (Pro) daje w efekcie rozlazly bas, to ja nie wiem co tu jest nieodpowiednie ;) Takie male spostrzezenie. Playera osobiscie nie badalem - wiec nie bede wyciagal dalszych wnioskow.

 

Fakt faktem, ze DT 880 nie maja jakiegos bardzo dobrego albo swietnego basu, ale na pewno nie mozna go nazwac rozlazlym, nadmuchanym lub niekontrolowanym.

Tylko nie piszcie o tym, ze nie powinno sie podlaczac "takich" sluchawek np. do playera bez wzmacniacza. Podlaczalem GS1000, HD800, W5000, K701 do iRivera H340 i nigdy nie natknalem sie na rozlazly bas. Nie wiem o ile lepszy jest ten soniacz niz A828 ktorego mialem, ten ostatni dlugo jednak u mnie nie zabawil. Jedyna jego zaleta bylo to, ze tworzyl dograny zestaw z Triple.fi 10

 

Chetnie poslucham tego modelu Soniacza na katowickim meetingu, jezeli go wezmiesz Domzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos podlaczone do DT 880 (Pro) daje w efekcie rozlazly bas, to ja nie wiem co tu jest nieodpowiednie ;) Takie male spostrzezenie. Playera osobiscie nie badalem - wiec nie bede wyciagal dalszych wnioskow.

 

Fakt faktem, ze DT 880 nie maja jakiegos bardzo dobrego albo swietnego basu, ale na pewno nie mozna go nazwac rozlazlym, nadmuchanym lub niekontrolowanym.

 

 

Ta tam nie wierze, ze mozna podpiac dt880 do tego sony... jak nawet na 30/30glosnosci nie wymiekam to co to za moc(ja tam cicho slucham zawsze muzyki, szanuje sluch, ale to jakis zart)... Do niczego poza hh, rapem itp s63x z ex82 sie nie nadaje- rocka itp. juz wole sluchac na ipodzie ze stockami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos podlaczone do DT 880 (Pro) daje w efekcie rozlazly bas, to ja nie wiem co tu jest nieodpowiednie ;) Takie male spostrzezenie. Playera osobiscie nie badalem - wiec nie bede wyciagal dalszych wnioskow.

 

Fakt faktem, ze DT 880 nie maja jakiegos bardzo dobrego albo swietnego basu, ale na pewno nie mozna go nazwac rozlazlym, nadmuchanym lub niekontrolowanym.

 

 

Ta tam nie wierze, ze mozna podpiac dt880 do tego sony... jak nawet na 30/30glosnosci nie wymiekam to co to za moc(ja tam cicho slucham zawsze muzyki, szanuje sluch, ale to jakis zart)... Do niczego poza hh, rapem itp s63x z ex82 sie nie nadaje- rocka itp. juz wole sluchac na ipodzie ze stockami :)

 

A co ma do tego glosnosc. HD800 i K701 z H340 tez graly cicho. Ale bas na pewno sie nie rozlewal :) Przez wzmacniacz tez nikomu podpinac przeciez nie bronie, player moze robic jako zrodlo. Wprost z playera sluchalem wiele razy GS1000, Ultrasone Edition9 a teraz w pracy ciagle slucham wprost z playera Ultrasone Pro 900. Z H340 zadnej biedy nie bylo. A H340 + GS1000 z Yamamoto HA-02 na spotkaniu u Rolandsingera wygral dla nas z takimi zrodlami jak Theta Digital DS Pro Gen V czy AudioNemesis DC-1

 

Dla mnie wzmacniacz jest potrzebny przede wszystkim po to by odpowiednio wysterowac sluchawki. Glosnosc to jest najmniejsszy problem, to potrafi kazdy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie miałem na myśli brzmienia sonego z exami.Ja tylko napomniałem, że wogóle się nie zgrywają z nim. Słuchałem na denonach c551 i IE6 które są do niego polecane, i wtedy brzmi całkiem inaczej, choć dla mnie rewelacyjny dźwiękowo nie jest. Zależy od preferencji, dla mnie v39 i P3 są dźwiękowo poprostu lepsze. Ja jednak dalej jestem zdania, że do s638 świetnie pasują scl2, żadne c551 i IE6, bas jest nieco za mocny dla mnie, a shure go nie zamulają w żadnym stopniu. Wtedy można dać clear bas na +3, i basu nie będzie dużo. A to, że odczuwasz brak mocy to normalne, v39 miała 2x20mW, sony ma 2x5mW, choć na dokanałowych rónicy zbytniej to nie robiło dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos podlaczone do DT 880 (Pro) daje w efekcie rozlazly bas, to ja nie wiem co tu jest nieodpowiednie ;) Takie male spostrzezenie. Playera osobiscie nie badalem - wiec nie bede wyciagal dalszych wnioskow.

 

Fakt faktem, ze DT 880 nie maja jakiegos bardzo dobrego albo swietnego basu, ale na pewno nie mozna go nazwac rozlazlym, nadmuchanym lub niekontrolowanym.

Tylko nie piszcie o tym, ze nie powinno sie podlaczac "takich" sluchawek np. do playera bez wzmacniacza. Podlaczalem GS1000, HD800, W5000, K701 do iRivera H340 i nigdy nie natknalem sie na rozlazly bas. Nie wiem o ile lepszy jest ten soniacz niz A828 ktorego mialem, ten ostatni dlugo jednak u mnie nie zabawil. Jedyna jego zaleta bylo to, ze tworzyl dograny zestaw z Triple.fi 10

 

Chetnie poslucham tego modelu Soniacza na katowickim meetingu, jezeli go wezmiesz Domzz :)

 

 

Nie sluchalem DT880Pro na S639F.Jednak znajac ich charakterystyke (z opisu) to one chyba z tych co ma domzz najlepiej pasuja do niego zdecydowanie.

S639F ma wiecej basu , ma juz wiecej ciepla i takze podatnosci do zamulania ze sluchawkami typu CAL!,EX85,EX082.

No chyba ze wzmak miedzy S639F a DT880Pro robi swoje nie tak jak trzeba.

 

@ Fallow dopiero jak wpialem swoje EX700 do A82X zrozumialem dlaczego pisales ze graja gora.Miedzy S639F jest roznica.W 82x pasmo jest bardziej rowne.Dzwiek jak dla mnie "przezroczysty" bez wypelnienia.Bez koloru,mniej barwy.Dynamika nawet fajna ale nieco zbyt napompowana-ostra.

S639F ma pasmo bardziej przesuniete wzgledem A82X w kierunku basu.Dzwiek nieco cieplejszy , wyraznie wiecej wypelniony, wiecej klarownosci i barwy.Sluchajac go ze sluchawkami cieplymi zamula,robi sie zbyt gesto.

Sluchalem EX700 na A82X,S639f oraz na X1060 i najlepiej graja na S639F co swiadczy ze charakterystyka grajka wypelnia suchosc EX700.Pozostale dwa graja jak dla mnie za jasno(X1060),ostro,sucho(A82X).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że podpinałem tylko S629F do DT880, ale do wszystkich słuchawek, które mam i na żadnych nie było "szału". Najlepiej zgrywał się z HD595.

Swoją drogą Beyerów nawet nie uciągnął, na 30/30 było ledwo wystarczalnie :P

 

Jak jeszcze go będę miał, to wezmę na meet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolandsinger kiedyś chwalił połączenie z PX100, więc fajnie jakby udało ci się to zweryfikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zaczyna się "dzień sądu" dla s63x :lol: Już ze 3 można napisać doświadczone osoby oświadczyły, że bas jest rozlazły a dźwięk sprawia wrażenie sztucznego i przerysowanego.

Coraz bardziej ciekawy wydaje mi się model E44x, który jak dotąd jest chwalony nawet przez osoby krytykujące s63x (vide majkel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacz "E" w nazewnictwie Sony? Na opiniach Majkela jeszcze się nie zawiodłem, więc mogę spróbować. To samo tyczy się opinii Rolanda, ale coś mi się wydaje, że X gra inaczej niż 639 <_< (w sensie lepiej/bliżej Toucha)

 

No E to są ponoć wersje "budżetowe", czyli okrojone, ale w tym wypadku to chyba "S" jest okrojony dźwiękowo :lol:

Niedawno majkel właśnie pisał, że porównywał wszystkie 3, czyli serię "S", "X" oraz "E" (tą nowszą E44x) i doszedł do podobnego wniosku co ty jeżeli chodzi o "S", a między "X" a "E" nie mógł zdecydować jednoznacznie który lepszy.

 

O tutaj masz link do wypowiedzi majkel'a:

http://forum.mp3store.pl/topic/57485-sony-serii-x-nowa-gwiazda-rynku-portable-audio/page__st__370

On tam to bardziej szczegółowo opisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No E to są ponoć wersje "budżetowe", czyli okrojone, ale w tym wypadku to chyba "S" jest okrojony dźwiękowo :lol:

Niedawno majkel właśnie pisał, że porównywał wszystkie 3, czyli serię "S", "X" oraz "E" (tą nowszą E44x) i doszedł do podobnego wniosku co ty jeżeli chodzi o "S", a między "X" a "E" nie mógł zdecydować jednoznacznie który lepszy.

 

O tutaj masz link do wypowiedzi majkel'a:

http://forum.mp3stor...o/page__st__370

On tam to bardziej szczegółowo opisuje

 

 

Rewelacji to juz kilka czytalem na naszym forum.Skoro X series "robi miazge" jak to pisza z V39 to nie wiem czemu tak kiepsko przy jednym i drugim grajku wypada S639F.Powtorze sie ale duzej roznicy X series a miedzy S639F nie ma.W X dzwiek jest lepszy ale tez inny.Spotkalem sie ze kilka osob twierdzi ze jednak X jest lepszy.Kolega z forum napisal ze jednak woli dzwiek S639F.

Wiec skoro V39 jest bardzo wyraznie lepsza niz S639F to dlaczego raczej kiepsko wypadla w Rolanda porownaniu po recenzja do X series.

Na head-fi S639F ma bardzo dobra opinie i widzialem ze kilku uzytkownikow kupilo potem X series.

 

Poczytajmy co kolega z forum twierdzi o porownaniu V39 - X1050 - Touch 2G :

 

----------------------V39 / Sony X / iPod Touch 2G----------------

 

1.Balans tonalny 7,5 (lekko podkreślone skraje)/ 10 /9 (środek czasem za bardzo uwypuklony)

2.Stereofonia 6 (brak efektu 3D)/ 10 (trójwymiarowość jak w hi-endzie)/ 5 (zbyt wąska scena)

3.Rozdzielczość 6(uzyskana poprzez ekspozycję góry)/ 10(gładkość i maksymalny wgląd w nagranie)/ 5

4.Realizm 4 / 10(namacalność i artykulacja jak sprzęcie stac.)/ 6,5 (dobra stacjonarka jest jednak lepsza)

5.Analogowość 4 / 9(środek zbyt neutralny?)/ 9

6.Dynamika 6 / 10 / 8

7.Bas 8(dobry, ale nie wyróżnia się niczym wybitnym)/ 10 (wzorowa punktualność i rozdzielczość)/ 9(brakuje minimalnie rozdzielczości)

Co do nowej serii E ktora ma byc dosc dobra dzwiekowo ale pamietajmy ze jest to srednio-nizszy model sony.Zaraz pojawi sie model A845.Pewnie wkrotce pojawia sie nastepcy serii S63XF oraz S73X.Zeszla tez niezauwazona seria E54X.

Czytalem gdzies ze seria E gra podobnie do wlasnie S63XF !?

Chcialbym w to wierzyc jednak ciezko mi osobiscie jest sie przekonac ze kilka modeli wyzszych moze grac gorzej.Sony jednak stopniuje cena i wyzsza jakosc za wieksza kwote.

Sam sie przekonuje ze duzo lepszy X series nie jest niz S639F.Jest lepszy ale to nie jest ogromna roznica.Dla mnie S639F ma lepszy bas (na tych sluchakach ktore ja mam) nizszy i lepszy do uformowania przez sluchawki.Do tego sadze ze klarownosc i czystosc w srodku pasma jest lepsza.X series ma scene 3D, jest bardziej szczegolowy, ma dzwiek wyrafinowany i podobienstwo-namiastke systemow stacjonarnych.

Gdy sie slucha jednego i drugiego na zmiane to zywszy dzwiek jest w S639F ale jednak ogolne-calosciowe wrazenie jako dzwiek o wyzszych walorach ma X.

Jednak wazne jest tez ze sa gusta i freferencje.

Te srodkowe serie sony sa jednak najbardziej ocieplone,maja wiecej koloru w barwie, sa na szybko latwiej wpadajace w ucho.

Sprobuje wkrotce porownac jak ma sie stara seria S do nowej E.Jesli mi sie uda napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na Head-Fi czytałem, i to w kilku tematach. Ogólnie... sorry, ale 90% to brednie.

W sumie nie ważne, co ktoś tam twierdzi na temat tego playera - mnie nie podszedł i tyle :P

Jeśli jakość dźwięku mnie nie zadowala, to biorę po uwagę ergonomię itd., a tu także S639F wypada kiepsko.

Ponownie podkreślam: dźwięk S639F nie uważam za zły, a jedynie za przereklamowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence Art-S, jak na razie to nie miałem okazji posłuchać E44x (jak również X'a), więc mogę jedynie ufać opinii majkel'a, który jest jednak jak dla mnie jednym z najbardziej godnych zaufania użytkowników, jeśli chodzi o ocenę dźwięku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przereklamowany i zbyt duzo kosztujacy byl/jest model A82X.Moglbym nazwac go "plastikowym" brzmieniem.

Zanim kupilem inne sluchawki ktos namowil mnie na CAL! ... i tu porazka jako sluchawki do S639F.To samo EX082 i EX85 - one nie pasuja.Zdanie mialem takie jak Twoje.

Trafilem na HD580 a potem EX700 i jestem zadowolony bardzo.

 

Fakt head-fi trzeba czytac z pewna tolerancja.Sa osoby z genialna znajamoscia sprzetu ale sa tez poczatkujacy.Trzeba usredniac opinie a gdy sie powtarzaja to cos musi w nich byc.

 

Mysle ze grajki sony moga Tobie nie pasowac ogolnie.Jednak S63XF kosztujacy 400-500zl z dosc dobrym dzwiekiem i latwa intuicyjna obsluga, mocnym wykonaniem, mala zawodnoscia (raczej nie czytalem zeby sie psul) moze wkrotce okazac sie cos wart.Bo nowe grajki sony beda sporo drozsze.V39 juz nie ma.Lepiej grajace kosztuja duzo wiecej.Wiec co dosc dobrego kupic w tej cenie?

 

No offence Art-S, jak na razie to nie miałem okazji posłuchać E44x (jak również X'a), więc mogę jedynie ufać opinii majkel'a, który jest jednak jak dla mnie jednym z najbardziej godnych zaufania użytkowników, jeśli chodzi o ocenę dźwięku ;)

 

 

Nie przeczytales co napisalem ze zrozumieniem.

Sam miales S63XF a zaraz potem V39.Wiesz jak graja.Wiesz tez co planujesz kupic :)

Dla mnie opinia majkela tez jest wazna i cos mowiaca ocena.Jednak napisalem ze sam jestem ciekaw jak to jest z seria E.Ponoc ta seria jest nastawiona na dzwiek - tylko na dzwiek.Poslucham bede mial zdanie.Jednak bylbym zaskoczony (wiele osob tez) gdyby kilka wyzszych modeli bylo slabszych.A wszystko jest mozliwe.

A co kupi majkel moze sie wkrotce przekonamy.O ile kupi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności