Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie na soundmagicki z Focalprice?


Szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie niskich cen dostałem taką odpowiedź:

 

Dear Mateusz,

 

Thanks for your message.

 

We purchase goods directly from factory, so, we cut the profit of middleman.

We hold a big business, and we are unremitting finding best supplier at lowest price.

So, we can get a good price.

And we insist to provide our goods with lowest price.

We only earn a little bit profit from the exchange rate.

 

Any help, please feel free to contact us.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zainteresowała mnie bardzo ta oferta, dotychczas miałem kupić ex85, teraz zamówiłbym pl30 i np pl18 (w razie jeśli potrzeba by mi było tłumienia) albo zamiast pl18 model pl12 żeby mieć coś innego dzwiękowo pod inne odtwarzacze. Ogólnie lubie dużo góry i środka, więc pl30 by się sprawdziły. Przy zamówieniu 2 par, o których wspominałem zapłaciłbym +/- 100zł. Bo rozumiem, że za przesłkę nie płaci się ani centa. Tylko chyba poczekam aż ktoś poręczy na 100%, że to nie jakiś bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zainteresowała mnie bardzo ta oferta, dotychczas miałem kupić ex85, teraz zamówiłbym pl30 i np pl18 (w razie jeśli potrzeba by mi było tłumienia) albo zamiast pl18 model pl12 żeby mieć coś innego dzwiękowo pod inne odtwarzacze. Ogólnie lubie dużo góry i środka, więc pl30 by się sprawdziły. Przy zamówieniu 2 par, o których wspominałem zapłaciłbym +/- 100zł. Bo rozumiem, że za przesłkę nie płaci się ani centa. Tylko chyba poczekam aż ktoś poręczy na 100%, że to nie jakiś bubel.

Przecież PL30 ma ulit a PL12 ma KHOT. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem skad oni mają tak tanie przesyłki. Właśnie zamówiłem pokrowiec do ipod nano 4 w promocyjnej cenie 0,01 USD. Słownie JEDEN CENT ! Za 3 grosze wysyłają mi z HongKongu pokrowiec, gdzie w Polsce za 3 grosze koperty nawet nie dostane.

ten pokrowiec to jeden wielki shit. ;p nei wytrzymal nawet malego testu wytrzymalosci, hehe. a co do pl30: ja swoje dostalem uszkodzone (prawa sluchawka grala minimalnie ciszej), wiec nie mialem jak sie nimi nacieszyc, tylko je do razu odeslalem. ale dzisiaj patrze w skrzynce i mam awizo, wiec pewnie przyszly nowe (bardziej z wieczora sie przejde na poczte).

jednak mowie: za ta cene (~70pln - paypal deko zawyza kurs) mozna smialo brac. jakby ktos jeszcze mial pasujace foamy do nich, to juz wogle bajka za ta cene. no i calkiem ciekawe wyposazenie (cala masa tipsow, dobrze wykonany pokrowiec i zwijarka do kabla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz nie wiem oczym piszesz ;) czy o pokrowcu czy o comply ...

 

imho te pianki wydaja mi sie dosc spore jak na pianki, mialem kiedys pianki UE i musze powiedziec ze były znacznie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze fabryka z ktorej te słuchawki wychodza sie poprawiła ;) bo to czy to sprzedaje soundmagic czy crossroads czy jeszcze inna firma ( a widzlaem juz pl30 pod inna bandera ) nie zmienia nic poza wyposazeniem i pudełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności