Skocz do zawartości

Posiadacy Ipodów


Gość .

Rekomendowane odpowiedzi

BTW2.Do ceny iPoda dolicz obowiązkowy pokrowiec i folijki na ekranik smile.gif (i w tym momencie iPod traci swoją cienkość biggrin.gif )

 

Folię nakleiłem (grubość pewnie 0,1 mm) bo plastik bardzo łatwo się rysuje. I to mi wystarcza. Tak więc grubość praktycznie nie ulega zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshell --> Ma też obudowę rysującą się od samego patrzenia na nią, co też jest swojego rodzaju przełomem na rynku (i to nie tylko odtwarzaczy mp3) :)

chyba se ten tekst wydrukuje i w biurze powiesze :D

 

--------------

 

infidelity >> jest jest 60 GB :) zapewniam CIe o tym :) / na mp3store był bład wpisu ;) - ale juz porpawiony. Grajek jest idetnyczny jak te z 20 czy 30 GB dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby bylo jeszcze czego zazdroscic, to moze i owszem. Ale wiekszosc

tutaj wypowiadajacych sie ma sprzety technicznie lepsze od iPoda, wiec

czego tu zazdroscic? A co do kompleksow - jak juz to leczymy je za pomoca

odtwarzaczy mp3, a nie kodekow mp3 :P Pozatym, jakie kompleksy? Co to za bzdury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy? Owszem, mam, ale napewno nie w tej kategorii :) .

Roz****ło mnie jak to przeczytałem. Pozdrawiam. To jest całkiem logiczne że nie możesz nas zrozumieć, skoro nie miałeś w rękach innego odtwarzacza niż ipod.

Takie gadanie schowajmy do kieszeni, bo ja też moge Ci wytykać że masz kompleksy... i co to da.

:)

 

 

(Odsyłam: Co to jest MP3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nic dziwnego ze prawie wszyscy uzytkownicy tego forum są iRiverowcami skoro na stronie glownej iRiver Polska jest link do tego forum. Ale po co bylo tworzyc specjalna czesc forum dla uzytkownikow iPodow skoro nie mozna od Was oczekiwac zadnej toleracji wobec posiadaczy iPodow. Nie naleze do żadnej sekty IPodowow czy jak to tam sobie nazywacie bo rownie dobrze mozna Was nazwac sekta iRivera. Jestem uzytkownikiem iPoda bo mi poprostu pasuje. Mialem w rece zarowno PSP jak i odtwarzacze Mp3 iRivera fakt ze tylko oparte na pamieciach flash ale mialem. NIe przypadly mi jakos szczegolnie do gustu. PSP ma tylko jedna dobra rzecz czyli wyswietlacz i mozliwosc grania na nim. Ale jako ze ja iPoda wykorzystuje glownie jako odtwarzacz Mp3 i dysk przenosny to w zupelnosci mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu PSP ma do rzeczy ? PSP to przecież konsola a nie odtwarzacz Mp3 chociaż i taką funkcje spełnia, no i oglądać filmy też można :]

Ja jak najbardziej toleruje Ipody i tak naprawde to strasznie mi sie podoba Nano, no i nigdy go nie widziałem i nie używałem, ale z wypowiedzi forumowiczów wnioskuje że za tą samą cene można mieć coś lepszego, jeżeli tyle osób twierdzi że iriver i iaudio lepiej brzmi to przyjmuje to za prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje szczerze z iAudio nie mialem najmniejszej stycznosci. Kolega ma iRivera iFP-895 nie zauważyłem żadnej różnicy w brzmieniu tych samych kawałków Mp3 poza tym jest to odtwarzacz o znacznie mniejszej pojemnosci niz moj iPod. Drugi kolega ma Creative Zen 4GB sposób nawigacji w tym odtwarzaczu jest straszny. Ja nie twierdze ze iPOD jest najlepszy i zeby wszyscy sobie iPODy kupili. Ja mowie, że dla mnie mój iPOD jest OK i jestem z niego zadowolony. Szanuje zdanie innych i to co pisza i chce spotkac sie z poszanowaniem tego co ja pisze choc nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie wq to, że jak ktoś pisze pochlebnie o iPodzie u nas, to musi zacznaczac "szanuje zdanie inncyh" itp.

 

Kurde ludzie. "Kazdemu wedlug potrzeb".... ja nie twierdze ze radio i dytkaofn sa wszystkim potrzbne! Sam mowie ze design ipoda to cos pieknego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wq to, że na tym subforum 80% tekstów jest od posiadaczy iaudio bądź irvier i zawsze w stylu "shitpot, badziewie, szajs". Wolałbym, żeby tu pisać o konkretnych problemach bądź sprawach wiążących się z ipodami a nie ciągle najeżdżać. Potrzebujecie ciągłego dowartościowania? Czyżby leczenie jakichś kompleksów? Nie dziwię się, że pojawia się tu tak mało użytkowników ipodów.

Odtwarzacz jaki jest każdy widzi. Komu się podoba ten go kupuje, komu nie, ten kupuje coś innego. Ale czy wy, dumni posiadacze iaudio/iriver ciągle musicie nabijać się z ipodów? Wystarczy raz, dwa czy nawet pięć razy. Ale nie non stop. Już mnie trochę nudzi ta antyipodowa atmosfera. Czy przez to, że mam ipoda jestem jakimś frajerem i sekciarzem? Wolę siedzieć na zagranicznych forach. Tam przynajmniej jest więcej poszanowania dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie przyjmuj sie ;) tu nigdy nie bylo ipodow na forum praktycznie ;) dopiero niedawno weszłli ludzie z tymi playerkami. Ja mam oglnie złe nastawienie do ipodow a to chociazby z powodu ze aplle wstydzi sie?? podac ich parametrow [chocby mocy wyjsciowej].... ale jak komus rozne inne rzeczy nie przeskzadzaja i podoba mu sie ipod to czemu nie... fakt faktem tu jest atmosfera antyipodowa,ale coz ;) taki zrobilismy klimat. Mamy swoje powody, ale nie mowimy ze ten kto ma ipoda to jest frajerem ... o nie :]. Ja np najechalbym na irivera za polityke z microsoftem w nowych playerach [ seria T jest dla mnie okropnie niedopracowana...glosnie softwarowo...nieprzyjazna dla uzytkownika]. Teraz mam forum ipoda i wydaje mi sie ze w ciagu pol roku juz tu nikt nie bedzie sie tak wyzywal na ipodach... poprostu przez poszanowanie dla innych. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale czy wy, dumni posiadacze iaudio/iriver ciągle musicie nabijać się z ipodów?"

 

Nie nabijamy sie z nich (przynajmniej ja) ..poprostu uważamy że iPod to nie wszystko i że iAudio i iRiver są lepsze. Głównym argumentem jest jakość muzyki - iPod jest pod tym względem słabszy niż IRIVER I IAUDIO. A przecież w odtwarzaczach chodzi o muzyke ;). Acha...jedyną rzeczą z jakiej sie nabijam to "tanie" akcesoria do iPoda (tj. skarpety itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera jest i owszem anty. A ze my sie wypowiadamy, a nie Wy (w sensie ludzie wyznania innego "i") to raczej Wasza wina, bo Was tu nie ma. Forum iPoda na gronie radzi sobie baaardzo elegancko. Wprawdzie poziom niektrych dyskij jest na zasadzie "o niczym" ale jest wiele bardzo konkretnych i znajacych sie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie, jaka dyskusja :)

ja tam dalej obstaje przy swoim- moze i jest jakas roznica dzwieku miedzy ipodem a iriverem, ale sorry, mnie nie stac na sluchawki za ponad 1000zl, a na kossach ani sennkach zadnej roznicy nie odczuwam... podobnie jak paru moich kolegow, z ktorych kilku zajmuje sie muzyka bardziej profesjonalnie (nie mowie tu o sprzecie przenosnym, raczej stacjonarnym dobrej klasy, wiec pewnie i ucho maja bardziej czule niz zwykly smiertelnik :) ) a fakt faktem, ze ipod 5g z 60gb dalej jest 2 razy cienszy od h-340... :| co nie zmienia faktu ze wolalabym irivera takiej wielkosci i z taka pamiecia :P ale to juz chyba bardziej z sentymentu i przyzwyczajenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co wy chcecie od ipoda.. wszyscy przeciwni ipodowi.. ipod ma ładna barwe dzwieku i wcale nie jest shitem dla buraków.. ja sie za buraka nie uważam a ipoda mam :) [ teraz prawie sprawnego, uszkodziłem dysk wiec jeśli ktos ma na sprzedaż dysk to prosze o info na pw or gg]

 

ps: posiadalem iriverka t30 ale cos sie w nim rozwaliło.. tzn bateria trzymała 1h po 3 miesiącach używania.. u mnie iriver niestety źle wypadł..

 

bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha...

wlasnie przyjechało do mnie 5th gen ipod video.

i co wazniejsze, wybralem go zamiast iaudio x5l :] ipoo jest ladne i przyjemne w obsludze a gra porownywalnie wiec jak na razie po 10 minutach jestem b zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ipoo jest ladne i przyjemne w obsludze a gra porownywalnie wiec jak na razie po 10 minutach jestem b zadowolony

 

Właśnie :-) iPod jest ładny... Poza tym najeżdżacie tak na iPody, a mnie przed zakupem T30 powstrzymało to że wymaga on posiadania Win XP. A ja używam Fedora Core :-) a Windowsa nie mam i mieć nie chcę. Co prawda jest możliwość zmiany firmware, ale czy to nie za duża ingerencja? Teraz mam iPoda Shuffle i używam Yamipoda, który chodzi pod Win, MacOS i Linux .... Poza tym odsłuchiwałem w mp3store iRivera T10 i prawdę powiedziawszy nie powalił mnie dźwiękiem. Pozdrawiam wszystkich użytkowników iPodów :-) EOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności