Skocz do zawartości

Możliwości A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

kr3cik > Aluminiowa obudowa powodowała zakłócenia i znacznie pogarszała sygnał transmitera. niestety albo rybki albo akwarium.

 

 

McGregorW > A jaką wersję tagów używasz? Jedna linia to IDTag, druga to nazwa pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I see...

Nieznam sie na tym, ale nie dałoby sie zastosować obudowy jako anteny jeśli wykonać ją w odpowiednich materiałów? Tak z ciekawości pytam

 

Jak znam świat gadżetomaniaków to wszyscy lubią kombinować i mieć jak największy wpływ na swoje gadżety, playery i telefony komórkowe. Dajcie im tylko możliwość a sami sobie napiszą dziesiątki firmware lub konfiguracji do waszego A10 i to bez urazy lepsze i dla każdego. wink.gif
Fakt :)

 

Bede sie powtarzał, ale te całe tagi powodują, że 3 razy sie zastanowie zanim włącze player czy warto czekać aż sie włączy w danej sytuacji-np przy 5min drogi do domu nie za bardzo :/

 

Z innej beckzi, dało by sie cuś zrobić żeby prucz kontynuowania utworu po włączeniu kontynuował całą playliste przy okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGregorW > A jaką wersję tagów używasz? Jedna linia to IDTag, druga to nazwa pliku.

 

Uważam że to bez znaczenia :huh: Zaraz usłyszę że "przeca 3 koła są w tjaktorze sprawne" ale spoko

 

*.flack FLAC

*.ape APEv2

*.mp3 ID3v1 , ID3v2.3 , czasem APEv2 też

Informacje odczytane programem MP3Tag v2.4

 

Nie zauważyłem nigdy by zamiast nazwy pliku pokazało tagi.

 

Edit: 14.01.09

Rozwiązanie: W opcjach należy wyłączyć, jeśli jest włączona, pozycję Tekst utworu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminiowa obudowa powodowała zakłócenia i znacznie pogarszała sygnał transmitera. niestety albo rybki albo akwarium.

 

A jak jest w B6? ten odtwarzacz ma mieć częściowo aluminiową obudowę oraz transmiter LINK cytuję :

 

Obudowa modelu VEDIA B6 wykonana będzie zarówno z wysokiej klasy plastiku jak i aluminiowych wstawek.

 

i

 

FM Transmiter. Do tej pory aby nadawać muzykę do radioodbiornika, konieczne było oddzielne urządzenie. VEDIA przełamuje ten stereotyp i oferuje swój odtwarzacz z już wbudowanym transmiterem.

 

To jak jest na prawdę?

 

I jeszcze 2 pytanka :

-Jak dołożę do A10 kartę pam. to te pamięci się łączą jak w Cowonie D2 czy jest tak jak np. w Iriverze E100?

-Kiedy te B6 ma się pojawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ktoś proponował aby zamiast innego koloru dać metal.

 

Z drugiej strony komu będzie tak ten Transmiter FM potrzebny? Czy przy takich małych wymiarach nie jest najważniejsza wytrzymałość?

Poza tym playery które są z metalu w większości mają radio, jak ono wtedy odbiera? Jeśli OK, to dlaczego odwrotnie ( tzn. transmiter) nie chce działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest proste. Jak się nie zna architektury i sposobu programowana to wszystko jest proste w sugerowaniu :) Fajnie, że dzielicie się pomysłami, ale nie obiecujemy wszystkiego realizować. Na pewno pod uwagę wezmę * auto powrót do "now playing" / * ustawienie czasu przewijania / * auto-play po starcie.

To jak uda się z auto-play po starcie (dobrze jak by była w ustawieniach możliwość włączania i wyłączania tego auto-play), to przydałaby się też funkcja, którą mam w Monolith, a mianowicie możliwość ustawienia poziomu głośności z jakim odtwarzacz wznawia granie. Standardowo u siebie ustawiam ją na niski poziom, żeby właśnie nie mieć wspomnianych niespodzianek, gdy się człowiek zapomni i po słuchaniu na słuchawkach nausznych podepnie dokanałówki.

Z mniej ważnych usprawnień, osobiście chętnie bym widział możliwość ustawienia godziny rozpoczęcia i zakończenia nagrywania (głównie dla radia oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak musze wybierać obudowa czy transmiter wole transmiter-działa bardzo fajnie, a mój A10 dotychczas jeszcze nie był ani razu ładowany, ostatni raz podłączony do kompa na dłużej niż 5min w wigilie więc można uznać że wtedy był ładowany, w tym czasie pograł conajmniej 5 godzin na słuchawkach na głośności około 12, przez 30min ciągnął na obu wejściach głośniki przy głośności 40 oraz przy tej samej głośności transmiter około 6-7 godzin-z tego co sie orientuje bateria jest gdzieś na 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie dostępna jakaś ładowarka samochodowa by można było A10 brać w dłuższą podróż ze spokojem, że mi nie padnie z braku prądu w akumulatorku, czy po prostu brać jakąś przejściówkę zapalniczka-USB?

 

I kiedy w Chinach kończą leczyć kaca po Nowym Roku? Tak by wiedzieć na oko kiedy można się spodziewać nowego oprogramowania ;) Ten kwartał czy raczej bardziej się to wydłuży?

Pytam, bo A10 będę brał na 100% - jak tylko będzie zrobione coś z tym wieszaniem się odtwarzacza i katalogowaniem przez pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naładujesz do pełna przed podróżą to nie masz sie co martwić że padnie, no chyba że chcesz conajmniej cał kraj objechać na jeden raz, co jest mało wykonalne :P

Myśle, że jakaś łądowarka samochodowa no-name na USB da tutaj rade, ale naprawde ciężko wykończyć tą baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie miałem na myśli trasę na Wyspy Brytyjskie i nawrót do Polski, podejrzewam, że na jednym ładowaniu z włączonym transmiterem A10 jednak tyle nie wytrzyma ;)

Jeszcze miałbym pytanie o długość kabelka USB - ma kilka centymetrów czy jednak coś dłuższego co pozwala wygodniej operować odtwarzaczem w czasie ładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem mocno zainteresowany a10 ale z uwagi na bardzo częste zawiechy i lata świetlne czekania na aktualizacje player'a po władowaniu muzyki jestem trochę rozdarty

 

a jak to w końcu wygląda ta integracja karty z player'em karta swoje Player swoje czy po wrzuceniu karty zbiory muzyczne łącza się w 1

 

kiedy będzie b6 dostępny

 

wrzuci ktoś fotki player'a i działającego wyświetlacza oraz menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuci ktoś fotki player'a i działającego wyświetlacza oraz menu

Już zostały wrzucone do tego tematu.... Na przyszłość czytaj wcześniejsze posty http://forum.mp3store.pl/index.php?act=att...c&tid=42142

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem mocno zainteresowany a10 ale z uwagi na bardzo częste zawiechy i lata świetlne czekania na aktualizacje player'a po władowaniu muzyki jestem trochę rozdarty
Zwiechy i czekanie-oba zjawiska zdażają sie przy tym piekielnym indexowaniu, można też powiesić player każąc mu odtwarzać duuuuży folder (za pomocą opcji "Odtwarzaj folder")

 

a jak to w końcu wygląda ta integracja karty z player'em karta swoje Player swoje czy po wrzuceniu karty zbiory muzyczne łącza się w 1
Osobno jest folder karty i pamięci wewnętrznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strony vedia:

Obsługiwane pliki

MP3, WMA, ASF, FLAC, APE, WAV, AAC*

* Format dostępny będzie po aktualizacji firmware

 

ale, wiadomo polak niewierzy na słowo,wiadomo lata okupacji ;-)

wgrałem folder z pilkami aac prosto z itunes i ...

ta-da!-gra

pokazuje na wyświetlaczu w górnym prawym rogu "AAC"

a w opisie pliku .m4a

jedynie zauważyłem, że nie działa kolejny utwór, trzeba odpalać osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na programowaniu bardzo się nie znam, ale czy tak trudno jest zaprogramować aby pamięć z karty i playerka ze sobą się łączyły?

 

Zauważyłem, że (o zgrozo !) mój Grundig odczytuje tagi :D Podczas odtwarzania pojawiają się kolejno w 1 linijce Artist, Album, Song. Nie uduje przy tym żadnej bazy danych ( odtwarzanie po folderach). Nie dało by tak zrobić?

 

Poza tym, jak to jest : kr3cik pisałeś, że długo się włącza, to znaczy że za każdym włączeniem buduję bazę danych? jak nie to ile trwa włączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tylko po pierwszym wgraniu w ogóle lub po restarcie buduje baze, a normalnie tylko ją uaktualnia...

Jeśli więc nam sie powiesi przy budowaniu czeka nas hmm, u mnie conajmniej 5min proces przekonywania sie, czy znów sie nie powiesił + jeszcze 5 min czekania-przy zapełnionych ~3GB

 

Normalnie odpala w kilka sekund, ale różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności