Skocz do zawartości

Jak w dziale Vedia


ubuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi napisze co jest z Vedią czytam że Empik się pozbywa sprzętu Vedi ktoś inny pisze że sprzęt znika z rynku a przed chwilą wróciłem ze sklepu "Sferis" jak się o sprzęt Vedi pytałem to facet tak na mnie dziwnie popatrzył i powiedział Pan chce kupić i dodał Radzę się wstrzymać z zakupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, troszkę dziwna sprawa. Empik pozbywa się sprzętu Vedii, gdyż ponoć w ogóle rezygnuje ze sprzedaży odtwarzaczy (tak przynajmniej powiedział sprzedawca z Empiku). Wcześniej (z pół roku temu) rozmawiałem z obsługą warszawskiego MP3Store i powiedzieli mi, że wycofują się ze sprzedaży tej marki. Czyżby Vedia miała jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak panowie widzicie, plotki o mojej śmierci są mocno przesadzone" ;)

 

EMPIK - Wycofuje cały dział "hardware". Znikną telefony, odtwarzacze, dyski przenośne itp.

MP3store - Tu dostarczamy tylko ładowarki i inne akcesoria.

 

Dlatego czasem warto nie siać zamieszania :) Warto pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo w koncu jakies znaki życia :D a tak btw czemu tu pod nazwą Vedia nic nie ma ? ;> http://www.newconnect.pl/index.php?page=notowanie

no i jeszcze Jedno Bo przyznaje sie jutro badz po jutre kupie C6+ i nie ma to wplywu czy kupie(bo jzu zamowilem) ale ciekawi mnie jak Wygląda sprawa Supportu

Tu kolega mnie wystraszył ze w razie czego Ramos nie naprawi mi urządzenia co jest oczywiscie prawdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulbbo, ja bynajmniej nie chcę siać zamieszania. Ba, mnie nawet cieszy fakt, że wszystko jest okej z firmą - w końcu niedługo sam będę posiadaczem Waszego odtwarzacza ;) Tak jak pisałem - Empik rezygnuje z działu hardware, stąd pozbywa się wszystkiego. A że obniżka cen dotyczy przede wszystkim produktów Vedii, oznacza to jedno - marka Vedii sama w sobie jest mało rozpoznawalna w kraju, więc żeby pozbyć się sprzętu Empik obniża ceny praktycznie o połowę, gdyż zdaje sobie sprawę, że plajerki Creative'a, Apple'a czy iRivera powinny im się spokojnie sprzedać po normalnych cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanti: To nie kwestia znajomości marki. Ale to bez głębszego znaczenia. Okazja jest okazja, a trzeba przyznać, że jest bardzo dobra.

 

ubnutu: Właśnie przez takie teorie postanowiliśmy zakończyć prowadzenie oficjalnego (tego) forum. Za dużo teorii, za mało wiedzy. Kreski oznaczają, brak tranzycji. A brak tranzycji wynika z braku publicznej emisji akcji. Były tylko prywatne i inwestorzy nie po to inwestują, żeby sprzedawać akcje.

 

Sytuacja i VEDIA Chiny, VEDIA Hong Kong, VEDIA Polska jest bardzo dobra. Każdy z oddziałów zajmuje się tym czym powinien. Polski oddział pozyskuje kolejne duże sieci, a zagraniczne rozwijają produkty. Wszystko gra, więc o nas się nie martwcie.

 

 

ps. Przy okazji dodam, że ja tu tylko na chwilkę. Ale, żadne informacje przed premiera nie będą już prezentowane na forum wcześniej. Za to niedługo do kilku serwisów poleci A10 :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulbbo nie chcę nic mówić ale Firma Commodore-Amiga zanim ogłosiła koniec firmy też pisała że jest wszystko u nich dobrze "Właśnie przez takie teorie postanowiliśmy zakończyć prowadzenie oficjalnego (tego) forum. Za dużo teorii, za mało wiedzy." to tylko pretekst dla mnie zostawiacie użytkowników na lodzie.Jak wam te forum nie odpowiada to może zróbcie własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyna marka prowadziliśmy tego typu forum. Nie przypominam sobie, żeby samsung, czy nawet iriver informował tak szeroko swoich klientów jak my... no dobra ksy to robił (ale teraz nadzoruje działania globalne, a nie Polskę). Zmieniamy profil na dużo szerszy i zwyczajnie nikt nie będzie miał czasu demontować co chwilę jakiś teorii. Każdy ma prawo pisać co chce i gdzie chce - a my mówimy otwarcie, plotek/spekulacji z nie branżowych źródeł nie będziemy komentować.

 

Od tematów technicznych od zawsze jest mail do serwisu, więc nigdy nikt nie zostawał "na lodzie" :)

 

A pomysłów na animowanie użytkowników mamy na 2009 rok dużo, ale nie można się ograniczać do jednego miejsca jakim jest forum MP3store.

 

Dlatego nasza działalność w ramach tego forum będzie cały czas trwać, ale na mocno innych zasadach, niż te do których zdążyliście się przyzwyczaić.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Chociaż już widzę od kilku tygodni, że więcej o Was w gazetach/czasopismach. Konkursów tam również troche jest ;] Ale nie róbmy oft.

???? W gazetach? Najnowszy PC Format na styczeń 2009 i w teście nie ma ŻADNEGO playera Vedii, I miejsce dla Pentagrama (Eon), II miejsce Bigboy Laberga...

Najnowsze, bo grudniowe LOGO i są tam oceniane przekrojowo prawie wszystkie marki playerów dostepne w Polsce, a o Vedii ani widu ani słychu!

Podaj tytuł, to uwierzę, bo jestem w temacie na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulbbo

ok Wierze Ci że jest wszystko Ok i postaram sie uwierzyc, że to że nikt nie odpisywał na @@ dot konkursu ludzią że to był przypadek po trzecie postaram

Sie Poczuc Wspieranym bo Wybieram Jednak Vedie choc całe zainteresowanie Chinskim Rm970 zaczeło Sie od Pentagrama Cineo uwierzyłem że wasz jest lepszy Obym sie nie zawiodł

I jedna Mała rada ode mnie Jeżeli nie macie zamiaru informowac na Forum to Aktualizujcie swoją strone... ostatnie Newsy sa z 2007 ... patrząc na tamtą strone ma sie ochote Rzygać bo wyglada to jak dawno zapomniany site no i jeszcze jedno Może dali byscie jakies Ficzery od siebie dla Choćby tego C6+

jakis nowy theme nawet co 3mc czy co 4 pokazywał by wasze wsparcie Jak bedą sie ukazywac czesciej to mzoecie zrobic je nawet płatne (mam na myśli cene pokroju 2zł płatne drogą sms) BTw Cieszy mnie że Pisaliscie i troche piszecie na tym Forum ale Laberg tez Tu Pisze i tez ma podobne odtwarzacze w ofercie za jaksi czas mozecie stracic niektorych kupujących ...

co do porównywania do Samsungów i innych ..

Na ich stronie cos Sie zmienia, a Jak juz mowilem u was To równei dobrze mogłby byc napis Rip 2007

to taka mała Rada i życzę Powodzenia mam andzieje ze od A10 skonczy sie era no name Etykieta Vedii i że za jakis czas Nygga z USA będą chciały tego sprzetu tak jak Ipoda ;)

Pozdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to fajnie, że ktoś z Vedii się odezwał w końcu na forum. Zawsze było tak, że jak padło pytanie to była też odpowiedź- najczęściej @ksy'ego, jak ktoś krzyczał, że player sie wiesza, że soft do d**y to został zapewniony, że prace trwają nad nowym softem itp... była nadzieja. Potem @ksy przepadł jak kamień w wodę, pytania i problemy nadal sie pojawiały, tym razem bez żadnej reakcji więc nie można się dziwić, że powstawały różne teorie :) I jeszcze taka uwaga, a jednocześnie pytanie- jeżeli empik pozbywa sie działu hardware to dlaczego potaniały tylko playery Vedii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulbbo, pozwól że wejdę w niewielką polemikę z Tobą. Piszesz, że wyprzedaż Waszych odtwarzaczy w Empiku nie ma związku z kwestią nieznajomości marki. Nie do końca się z Tobą zgadzam. Gdyby nie to forum, to bym nie wiedział że na rynku są tanie, acz dobre odtwarzacze takich firm jak Laberg, Meizu czy Vedia właśnie. I w podobnej sytuacji są inni przeciętni konsumenci. Vedia jest firmą młodą, dlatego też uważam że nie ma szans na to by mieć tak wyrobioną markę jak np. ma Creative. Do tego po prostu potrzeba czasu. I mam nadzieję, że w najbliższym czasie Wasza firma będzie mogła spokojnie konkurować z takimi rozpoznawalnymi markami jak Creative, iRiver czy Sandisk nie tylko pod względem cenowym, ale i jakościowym i będzie tak samo rozpoznawalna jak wyżej wspomniane firmy.

Drugą kwestią jest zaniedbanie niniejszego forum. Uważam, że w tym miejscu popełniliście błąd. Skoro postanowiliście zakończyć prowadzenie tego forum jako oficjalnego, to należałoby w odpowiednim momencie poinformować o tym wszystkich użytkowników. Dlatego też proszę nie dziwić się, że użytkownicy przyzwyczajeni do tego, że praktycznie na każde pytanie zadane na tym forum w bardzo krótkim czasie otrzymywali odpowiedź, teraz nagle zostając na lodzie (zero odpowiedzi z Waszej strony przez długi czas) zaczęli wypisywać niepochlebne opinie na Wasz temat, tworzyć jakieś teorie spiskowe, itp. A moim zdaniem można było tego uniknąć zostawiając na forum oficjalną informację.

To tyle z mojej strony. Proszę nie traktować tego jako jakiegoś ataku na Vedię. Jak najbardziej życzę Wam jak najlepiej i kibicuję Waszej działalności. Wierzę, że polska firma potrafi stworzyć markę odtwarzaczy, które będą bardzo dobrze rozpoznawalne nie tylko w kraju, ale również i za granicą. Czego sobie i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności