Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja bym prosił zapisac na dwie pary T400

OK jako iż widzę że temat w końcu ruszył, proponuje zamknięcie listy w niedzielę 7.12 wtedy poproszę wszystkich o przelewy i jak kasa będzie u mnie na koncie złoże zamówienie.

Ralphii pilnuj listy (tej głównej) i dopisuj wszystkich bo mi się nie będzie chciało, a poza tym nie mam na to czasu żeby przeglądać kto co i ile chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Comply Foam wystepuja tylko w jednym rozmiarze to czy one dopasowuja sie z czasem do rozmiaru naszego ucha czy jak to wyglada?

 

Sprecyzuj swoje pytanie, bo nie bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. uzywam przy sluchawkach gumek rozmiaru "S". Rozmiar "M" juz jest za duzy. Zakladam pianki na sluchawki i czy one dopasowywuja swoj rozmiar do ucha (tak jak w Kossach Spark Plug) czy dziala to jakos inaczej?

 

Comply to foamy, a więc są to pianki - są kształtujące się, dopasowują się do ucha (np. taki jak te z zestawu Etymotic), więc sdą uniwersalne. Wielkość a raczej długość nie stanowi problemu, no chyba że ktoś jest bardzo wybredny (wtedy może sobie je przyciąć) albo po prostu ma malutkie uszy ;p

 

 

OK jako iż widzę że temat w końcu ruszył, proponuje zamknięcie listy w niedzielę 7.12 wtedy poproszę wszystkich o przelewy i jak kasa będzie u mnie na koncie złoże zamówienie.

Ralphii pilnuj listy (tej głównej) i dopisuj wszystkich bo mi się nie będzie chciało, a poza tym nie mam na to czasu żeby przeglądać kto co i ile chciał.

 

OK - zrobię update listy i dopiszę termin do 7.12

 

 

Na razie do 5.XII jest zapisane: 22 pary T-400, 1 para "P", oraz 2 pary "M" i 2 pary "L" shure black foam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam PIERWSZE GRUPOWE ZAMÓWIENIE NA FOAMY. Wszyscy który się zapisali dostaną PM z numerem konta i danymi do przelewu. W tytule przelewu będę prosił o podanie nicku z forum oraz tego co zamawiacie i ile (gwoli potwierdzenia i barku nieścisłości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam PIERWSZE GRUPOWE ZAMÓWIENIE NA FOAMY. Wszyscy który się zapisali dostaną PM z numerem konta i danymi do przelewu. W tytule przelewu będę prosił o podanie nicku z forum oraz tego co zamawiacie i ile (gwoli potwierdzenia i barku nieścisłości).

 

W związku z nieprzewidzianie wielkim zainteresowaniem comply T400 i ogromnym zamówieniem cena spada o 2zł co też następuje:

1para 18,5zł

2pary 31,5zł

3pary 45zł

4pary 58zł

5par 71zł

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności