Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej na razie idzie dobrze. osoby które przelały mi kasę jak do tej pory to:

gary1966, got3n, leda(zam. dodat.), angstrom, GaraK, Jacek_S, JAQS, MACIEK69, MICHA, EMBRION, GREENEYED_SUBARU, TSU, RALPHII, happysad. Z zapłatą czekam do jutra popołudniu. Osoby które nie zapłacą nie będą uwzględniane w zamówieniu. Oczekuję na przelewy (albo chociaż informację o tym że już idzie) od: qrcze, alkamid, Lukasz_M, cezarex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które przelały mi kasę jak do tej pory to:

gary1966, got3n, leda(zam. dodat.), angstrom, GaraK, Jacek_S, JAQS, MACIEK69, MICHA, EMBRION, GREENEYED_SUBARU, TSU, RALPHII, happysad, qrcze, cezarex(info). Z zapłatą czekam do jutra popołudniu. Osoby które nie zapłacą nie będą uwzględniane w zamówieniu. Oczekuję na przelewy (albo chociaż informację o tym że już idzie) od: alkamid, Lukasz_M,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja pw z danymi: nr. konta nie dostałem od Ciebie. Od dłuższego czasu nie było mnie w pobliżu na szczęście dzień przed zakończeniem zajrzałem czy jest owy e-mail, wiadomość, nic nie ma.

 

Proszę wysłać do mnie wiadomość.

- oraz jeszcze z zapytaniem, żeby mieć 100% pewność czy owe shure black foam, będą pasowały do creative zen aurvana.

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja pw z danymi: nr. konta nie dostałem od Ciebie. Od dłuższego czasu nie było mnie w pobliżu na szczęście dzień przed zakończeniem zajrzałem czy jest owy e-mail, wiadomość, nic nie ma.

 

Proszę wysłać do mnie wiadomość.

- oraz jeszcze z zapytaniem, żeby mieć 100% pewność czy owe shure black foam, będą pasowały do creative zen aurvana.

 

Pozdrawiam i Dziękuję.

 

Narazie shure black foam nie będą sprowadzane
dokładnie

Nie mam niestety pewności co do tego czy będą pasować. Ja w życiu nie widziałem ani black foam ani końcówek aurvany. :) także poszukaj gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby: alkamid, Lukasz_M nie potwierdziły swojego zamówienia. Nie będą brane w obecnym zamówieniu. Lista jest już zamknięta na dobre (na chwile obecną) zamówienie obejmuje 34pary comply t400 :) Reszta mam nadzieje że w krótkim czasie otrzyma swoje comply. Proszę wziąć też pod uwagę sezon świąteczny przesyłki nawet priorytetowe prawdopodobnie nie dojdą przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oto nadszedł ten moment kiedy zamówienie weszło w fazę drugą :) zapłaciłem i teraz już tylko czekam na comply :) i ku*** skasowali mnie w paypalu na kurs 3,10! (obecny 3,04) :o ale nie będzie to miało w tym momencie wpływu na cennik.

 

Update:

Przesyłka wychodzi 10.12. z Kanady. Optymalny czas doręczenia 4-7dni marked as a "commercial samples $5" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a ja myslalem, ze to sluchawki ;) na ich stronie byly ;p też sie dziwie co to takie tanie

Ho - ho - ho Święty Mikołaj mnie dzisiaj odwiedził i kazał przekazać wszystkim grzecznym forumowiczom że COMPLY PRZYBYŁY :):):):)

wszystko się zgadza 34 pary są, a na dowód zdjęcie owego cudu comply_foam.jpg Dzisiaj już nie mam czasu, ale obiecuje że jutro się zajmę zapakowaniem i zaadresowaniem w czwartek wysyłam. Osoby z Warszawy mogą się ze mną spotkać jutro czy kiedy im pasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności