Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żeby nie było nieścisłości - do wszelkiej maści membranowych z typowym driverem, a więc Ep-ki, CX-y, EX-y, JBl, Aurvany Zen, K324p pasują T-400 (comply).

Odnośnie pianek Shure - są niestandardowe (znacznie węższe wejście), normalnie na żadne w w/w nie wejdą (tak samo z Westonami, UE). Należy do tego celu nieco poszerzyć wejście i odpowiednie nasadzić piankę na driver za pomocą cienkiego narzędzia (po takiej operacji słuchawki 9mm oswajają się z nietypowymi shure foam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nieścisłości - do wszelkiej maści membranowych z typowym driverem, a więc Ep-ki, CX-y, EX-y, JBl, Aurvany Zen, K324p pasują T-400 (comply).

Aurvany mają cieńszy driver o jakieś na oko 2mm, więc nie sądze, że będą pasowały. Mam epki, she9500 i aurvany. Te dwie pierwsze są z identycznym driverem, ale zeny są już mniejsze.

 

Royalmichael - t400 na 200% pasują do tych sony, wejdź na stronę tam jest tabela gdzie wybierasz model słuchawek, a obok ukazuje się model pianek pasujących do twoich słuchawek, Sam sprawdź tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i moje. Piotrek, należy Ci sie medal za umiejętności organizacyjne :D, nie spodziewałem się, że to tak sprawnie pójdzie. Szczególnie przy tylu zamawiających użytkownikach.

Co do tipsów, to z smiesznego materiału są zrobione, świetnie wygłuszają, ale troche swędzą w uszy :D może kwestia przyzwyczajenia. :D

Dzięki :)

Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie tak. Nr konta dostaniesz pewnie do 3 dni po upływie terminu

 

To było wścibskie :P :P nic nie poradzę. Mam szkołę mam również swoje sprawy, a rozesłać numery kont do 10-15 osób to też nie jest taka szybka sprawa. Generalnie tak około 2-3 dni po zakończeniu zazwyczaj wszystko jest załatwione. :P

 

Ok, ciekawe czy coś z tego wyjdzie.

Zapytaj kolegów którzy już cieszą się swoimi t400 :) ostatnio było zamówione 34 pary ciekawe ile będzie tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl to jak to organizujesz? skąd te tipsy do Ciebie idą?

i ile to wszystko trwa tzn po jakim czasie od wysłania kasy będę się mógł cieszyć tymi gąbkami? :) głównie chodzi mi o to ile to idzie z za oceanu bo pewnie tu jest najdłuższy okres?

Potem jakiej formie już to wysyłasz? bo jest "List polecony priorytetowy Koszt wysyłki: 6,00 zł"

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl to jak to organizujesz? skąd te tipsy do Ciebie idą?

i ile to wszystko trwa tzn po jakim czasie od wysłania kasy będę się mógł cieszyć tymi gąbkami? :)

głównie chodzi mi o to ile to idzie z za oceanu bo pewnie tu jest najdłuższy okres?

Potem jakiej formie już to wysyłasz? bo jest "List polecony priorytetowy Koszt wysyłki: 6,00 zł"

pzdr

dociekliwy.. :P

co tu kombinować.. ;) ważne że wszystko dochodzi i że użytkownicy są zadowoleni :)

wiadomo oczywiście, że jeśli coś leci zza granicy to można (można - nie zawsze trzeba) na to czekać

i czekać, ale już nieraz poczta lotnicza okazała się szybsza od poczty polskiej.. :]

 

a reszta to.. tajemnica handlowa (zapewne) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności