Skocz do zawartości

Futerał do Sansy Fuze


butek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to jest dobre rozwiązanie ponieważ ja często (nawet bardzo) Mam przy sobie pleck albo jakąś torbe i jeśli chce posłuchać muzyki to wybieram jakąś playliste a playerka chowam. acha i jest to też dobre rozwiązanie dlatego że w środku jet cieplej niż na zewnątrz szczególnie zimą więc bateria trzyma dłużej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze nosiłem grajki na smyczy, ale jak wiemy w Fuze jest to niemożliwe :( Postanowiłem więc zamontować sobie metalowe kółeczko, żeby móc powiesić pokrowiec dołączony do zestawu na szyi. Rozwiązanie gorsze z pewnością od silikonowego pokrowca, ale na razie musi wystarczyć.

 

DSC03431.JPG DSC03435.JPG

DSC03432.JPG

Sorki za jakość zdjęć, ale były robione wieczorem, bez lampy, na dość wysokim ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też myślałem czy by tak nie zrobić ale dla mnie było by to nie praktyczne

Ale jakość "wmontowania" metalowego kółeczka: Fachowa :P

Dzięki za uznanie :)

Troszkę mnie denerwuje to, że kiedy chcę coś zmienić muszę wyciągnąć playera, potem znów go chować i tak za każdym razem. Właściwie tylko głośność można zmieniać bez wyciągania grajka. Jednak mimo to mniej sie zniszczy czy porysuje niż jakbym miał go nosić w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niektórych modeli mp3/4 sandisk oferuje w akcesoriach futerał w armband (na rękę), czy jest coś takiego już dla fuze'a? jeśli tak jest dostępne w pl?

 

ps: będąc w MM porównałem wielkością creative zen i fuza i okaz\ało się że zen jest niewiele większy od fuze'a. Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia futerału ARMband z zena czy pasuje w miarę do fuze?

 

wielkością niewiele się różnią a pokrowiewc armband zena jest ładny, a nie widziałem w pl zamienników ani oryginału :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niektórych modeli mp3/4 sandisk oferuje w akcesoriach futerał w armband (na rękę), czy jest coś takiego już dla fuze'a? jeśli tak jest dostępne w pl?

 

ps: będąc w MM porównałem wielkością creative zen i fuza i okaz\ało się że zen jest niewiele większy od fuze'a. Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia futerału ARMband z zena czy pasuje w miarę do fuze?

 

wielkością niewiele się różnią a pokrowiewc armband zena jest ładny, a nie widziałem w pl zamienników ani oryginału :(

 

na ebayu sa armbandy silikonowe i crystal casowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mylisz się mam creative zen i jest on ze dwa razy większy i frubszy ....

 

http://www.ubergizmo.com/photos/2007/9/creative-zen.jpg <--- takiego dokładnie mam

 

ciekawe....

 

bo ja właśnie porównywałem z takim samym jak na screenie co dałeś i na wielkość <nałożony 1na 2> nie różniły się zbyt dużo, co do grubości-fakt zen jest grubszy ale nie tak bardzo znów....

 

-------------

 

co do zamienników: niepodobają mi się.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój też do mnie dziś doszedł, tylko jeden z moich listonoszy to fujara i nie chce mu się paczek nosić, więc w skrzynce znalazłem awizo :angry: chociaż cały dzień był ktoś w domu "czujny" na tyle by zareagować na dzwonek listonosza..

 

Jutro zażalenie na pocztę złoże.

 

 

Ale dziś mogę podziękować uzytkownikowi piotrus-g za dobre serce ;):) i bezinteresowne sprowadzenia Case'a :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności