Skocz do zawartości

Mpower N-96


Takumar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy piszesz to z własnego doświadczenia czy też po prostu jesteś negatywnie nastawiony do marki?

Trzymałem wczoraj ten odtwarzacz w ręku i nie wyglądał tak tragicznie. Wykonanie nawet całkiem całkiem, może obsługa trochę niezbyt udana przez te guziki. Duży panoramiczny wyświetlacz 3 cale, rozdzielczość 400x240punktów, rozszerzenia pamięci kartami. Wygląda podobnie do Vedii C6 i Pentagrama Eon Cineo tylko jest tańszy (tamtych nie miałem w ręku więc nie wiem jak z obsługą i z menu). Oparty jest o ten sam chipset Rockchip 2706 co te dwa odtwarzacze.

Filmik przykładowy i muzykę ładnie odtwarzał. Pytanie tylko jak będzie zachowywał się w boju tzn. czy nie będzie się zacinał jak załaduje mu się "normalny" filmik i więcej muzyki. Generalnie myslałem o Vedii C5 w tej cenie ale kusi jednak ten ciut większy ekran i pamięć w tej samej cenie.

 

Ps. Aha, do słuchania muzyki mam Iriver-a T10 i wiem, że taka Vedia czy MPower mu nie podskoczy, chciałbym mieć coś na czym obejrzę sobie czasem film w autobusie (dzień teraz jest taki krótki, że wracam już nocą i książki nie mogę czytać :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze powiesz, że te ładne, 128 kbps sample słuchałeś na stockowych słuchawkach?

 

Miałem no-name'a, może nie takiego, ale zasada ta sama - szkoda marnować pieniędzy. Na wystawie jeszcze czasem działają...

 

edit: skoro do muzyki masz t10, to do filmów celowałbym w coś >=3", i co najważniejsze na nowym rockchipie, żeby filmy bez konwersji odtwarzał... Inaczej nie ma się co pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne napisałem wiadomość i zniknęła po jakimś czasie - czyżby jakaś cenzura? :huh::o

...

Już wszystko jest w porządku, nie wiem czemu wcześniej nie widziałem ostatnich wiadomości.

Co do słuchawek to miałem Ep-ki 635 Creative-a - bez rewelacji, ale nie aż takie złe, a tych kawałków wgranych (128kbps i 160kbps) oczywiście nie znam więc nie miałem żadnego porównania ale chyba aż tak źle nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się a potem piszesz tak, jakbyś już prawie pewien. Wierz mi, firma gdzie pracuje jest blisko związana z mpowerem a tak właściwie to to samo.

Mam na co dzień doczynienia z mpowerami. Wiem jak wygląda ich przywóz, rozpakowywanie, składanie itp. W wolnych chwilach przesłuchałem i przeglądałem ich tony. I nie ma co tu dużo pisac jak to wyglądało. A serwis...oficjalny dystrybutor postanowił zrzucic z siebie balast tego problemu i podpisac umowę z pewna firmą, która miałabyc serwisem. Odtwarzaczy przychodzi na zwrot tak dużo, że "serwis" wymyśla kwiatki w stylu "odtwarzacz został używany, nie można rozpatrzyc reklamacji", aby uniknac zbyt dużej ilości playerów do naprawy.

Także nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że jestem pewien wyboru. Po prostu niezbyt spodobał mi się ton wypowiedzi Guzik-a. Nie mam tego jak sprawdzić "w praniu" dlatego pytam o opinię. Widziałem inne modele Mpower-a na Allegro i wyglądały rzeczywiście tandetnie - ten N-96 wyglądał jednak zupełnie inaczej i swoją budową nawet wzbudzał pewne zaufanie - jeżeli jednak z serwisem jest tak jak piszesz to może nie ma co sobie głowy nim rzeczywiście zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to przeżyłbym gdyby miał nieergonomiczną obsługę, menu bez polskich liter ze wstawkami po chińsku, ale teraz się wystraszyłem że mógłby paść bez powodu a ja nie mógłbym go nawet naprawić w serwisie na gwarancji - chyba te kilkadziesiąt złotych różnicy nie jest warte takiego stresu <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności