Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Transmiter bez problemu działa na około dwa metry. Przy zmianie utworów nie ma wielkich szumów i innych takich.

 

Sorry jestem tu na chwilę i staram się nadrobić zaległości czytania / odpowiadania na milion PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cyfrowe wyjście audio ucieszyło by część forumowiczów z audiostereo.pl.

W końcu ktoś wyprodukował by tanie źródło plików flac z digitaloutput,

a potem hulaj dusza z własnymi brzmieniami własnych DIY DACów.

Jeśli sprzętowo ten sigmatel wspomaga spidifa to mała poprawka w sofcie włączająca digit.

oraz podlutowanie wyjścia chipa do minijacka i gotowe.

Mam nadzieję, że kiedyś Vedia zdecyduje się na takiego playerka bo

póki co wielkich korzyści z flaców odtwarzanych przez pchełki nie ma.

A na A10 tak czy siak czekam.

 

W playerach flash umarło to w zasadzie wraz z iFP-500 i raczej nie rokuje powrotu.

Umarło bo wtedy 1GB to był szczyt techniki i niepraktyczne było trzymanie tam flaców, a mp3 przez SPDIF to nonsens.

Dzisiaj mamy do dyspozycji już 8GB + karty.

Nie dałoby się zrobić zdjęcia fragmentu sigmatela gdzie jest wyjście do minijacków?

Szukam tam kondensatoków lub ceweczek.

Podejrzewam, że wzmacniacz audio pracuje w klasie D, stąd taki wzrost głośności.

Ciekawe jak toto będzie grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafka > owszem, ja Cię doskonale rozumiem, ale nie wszystko jest tak proste.

 

Czy się kiedyś zdecydujemy? Nie mówię, NIE :). Ale jeśli już to raczej w modelach z serii X lub V. W A10 zwyczajnie w świecie nie zmieści się już nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założe sie, że znalazło by sie miejsce w obudowie... Chociaż, jeśli naprawde wszystko jest upchane to nawet dobrze-spasowane, nic nie odpadnie i nie będzie "latać" we środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziny mam jutro a tu premiera prezentu sie spóźnia :/

Ale lypa, bo mi w 100% przypasował ten odtwarzacz

Clip odpada, Stone'y i A7 podobno lipne-co mi pozostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stornie Vedii jest OFICJALNA informacja że A10 ma sie pojawić w pierwszej połowie listopada a tu lipa!!! Vedia nas w konia robi!

 

Bo ta firma nie traktuje klienta poważnie.

Widać, że z każdym nowym odtwarzaczem robią tylko skok na kasę, chcą jak najszybciej zarobić, a o wsparciu starszych produktów zapominają.

Nie wspomnę już o tym co stało się z kiedyś zapowiadanymi M20 i srs200c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak okaże się że A10 też bedzie tak lipny jak A3 i A7 to chyba firma VEDIA spadnie na poziom Pentagramu albo i jeszcze gorzej, ale mniejsza z tym, ja jednak poczekam na A10 i zobacze czy faktycznie cos sensownego z tego wyjdzie...

 

Coś zaczynam się bać że vedia nie da rady nawet w listopadzie wypuścić tego A10, no ale nie będę krakał, może się uda.

 

Fajnie by było jakby .ksy coś się odezwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.ksy może by tak już oficjalna wiadomość kiedy się pojawi ta A10 co? Maiła być najpóżniej pod koniec listopada a tu już 2 grudnia i my nic nie wiemy. wiem że to nie od ciebie zależy ale pasowało by wiedzieć czy za jak długo A10 bedize bo dla niektórych to info jest znaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności