Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to po podłączeniu po USB będzi tylko tryb MSC / MTP.

 

Ale przy podłączeniu do zasilania - będzie działał z uwagi na FM Transmiter, ale na 100% jeszcze nie mogę tego potwierdzić.

 

 

ps. Po raz enty mówię, cen nie podam - sorry. Ale przedsprzedaż będzie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś wcześniej pytał o wymiary. To są wymiary i waga sampli: 30 x 64 x 14 mm oraz około 45 g wagi.

 

Co do czasu pracy z transmiterem, to niestety nie posiadam takiej wiedzy (nie było robione tego test).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg jest nieduży raczej, logiczne przy takim wymiarze

Transmiter służy do tego coby nie nosić ze sobą kabli/kasetki na minijack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie-jak to jest z "karciochami pamięciochy" ? Foldery i pliki na nich są traktowane równorzędnie jak te w pamięci odtwarzacza? Tzn. odtwarzacz 4GB=to samo co 2GB+dobra karta 2GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie-jak to jest z "karciochami pamięciochy" ? Foldery i pliki na nich są traktowane równorzędnie jak te w pamięci odtwarzacza? Tzn. odtwarzacz 4GB=to samo co 2GB+dobra karta 2GB

Przyłączam się do pytania, jak to będzie w A10 i jak to jest w dotychczasowych produktach Vedii? Może się przecież zdarzyć tak, że przy coraz niższych cenach karta będzie bardziej pojemna od wewnętrznego flasha kupionego np. rok temu.

 

Bo jeśli karta i flash nie są równorzędne, to lepiej kupić A10 o większej pojemności wewnętrznej, a kartę traktować jako dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, bo jeszcze na żywo nie widziałem karta integruje sie z flashem w przypadku nawigacji po tagach. W przypadku folderów należy przeskoczyć z flasha na kartę.

 

Riant > W ogóle każdy player jest rozbieralny. Akumulator w A10 i tak będzie można wymienić w serwisie, samemu to raczej średnio widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, bo jeszcze na żywo nie widziałem karta integruje sie z flashem w przypadku nawigacji po tagach. W przypadku folderów należy przeskoczyć z flasha na kartę.

A jak z trybem shuffle w tym przypadku? Można go ustawić na oba "dyski"? Chodzi mi o tryb folderowy, z powodu obsługi samych tagów zrezygnowałem z zakupu Clipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laaval > Owszem ma wejść coś takiego, ale prasa robi szum zapominają dopisać, że jeśli producent / przedstawiciel zapewni darmową utylizacje, to nie ma problemu.

 

kr3cik > a tego to jeszcze nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpisz czy o droge pytasz?

Wyświetlacz nie jest gorszy, tylko nie kolorowy, dzięki temu czytelniejszy i energooszczędny

A po kiego grzyba (po @#$%!!!) komu kolorowy wyświetlacz w MP3 playerze?!

Pozatym, jakbyś przeczytał dokładnie to byś sie dowiedział, że zastosowali lepszą baterie i energooszczędny procek...

Ale po co sie wysilać, lepiej napisać byle co tylko żeby skrytykować i zabłysnąć... ŻAL dupe ściska

Masz racje, ktoś sie tu cofa, ale to nie Vedia team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli napisać że zastosowali gorszy wyświetlacz (samochód nie jest zły tylko dwusuwowy ;) ) kr3cik a skąd wiesz że jest czytelniejszy i energooszczędny widziałeś go testowałeś Czy tylko opierasz się na materiałach Vedi :) Zapewne ty monitor i telewizor też masz czarno biały A po kiego grzyba (po @#$%!!!) komu kolorowy obraz Kreciku Kreciku kolejny niczek który się pojawia jak na zawołanie Vedi.Oto jak mogło wyglądać prace przy Vedi A10

Trzeba obniżyć koszty - Damy im czarno biały wyświetlacz i się napiszę że to dlatego żeby odtwarzacz dłużej działał Procesory są drogie da im się nie najnowsze i napisze się w materiałach reklamowych że są bardziej niezawodne i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taka trochę konkurencja dla i7 - gdyby tylko nie było błędów w fw, a dźwięk był jasny/zimny/przestrzenny, a nie ciepły/basowy jak u większości; tego brakuje na rynku, IMHO.

 

Właśnie lepszy ciepły i basowy bo do takiego łatwiej znaleźć słuchawki!(w ogule jest mniej ciepłych słuchawek niż zimnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ty monitor i telewizor też masz czarno biały A po kiego grzyba (po @#$%!!!) komu kolorowy obraz Kreciku Kreciku kolejny niczek który się pojawia jak na zawołanie Vedi.

 

 

 

zbieznosc i podobienstwo nickow jest chyba tutaj przypadkowa - tyle dodam od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, przypadkowe

A ja owszem, gdybym kupował telewizor na baterie albo laptopa, bardzo chętnie wziąłbym czarno-biały-jestem daltonistą xP Tylko zauważ, na playerze czytasz tylko nazwy piosenek, stan baterii oglądasz i nawigujesz po menu, natomiast na TV/monitorze oglądasz też obrazy...

Trzeba obniżyć koszty - Damy im czarno biały wyświetlacz i się napiszę że to dlatego żeby odtwarzacz dłużej działał Procesory są drogie da im się nie najnowsze i napisze się w materiałach reklamowych że są bardziej niezawodne i tak dalej.

A po co mocny procek do playera-ważne coby przełączał płynnie z jednego utworu na 2gi, a tego potrafi dokonać nawet MuVo TX?

A to, że czarno-biały wyświetlacz, jest bardziej energooszczędny to jest logiczne, to samo z czytelnością (np. Nokia 3310vsN95)

A tu troche literatury http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:MOldar/brudnopis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód edycji: ksy: A można się cofać w przyszłość?

nie, ale mozna wrocic do przyszlosci

 

a co do dyskusji na temat wyswietlacza - sa uzytkownicy, ktorym jest obojetne jaki bedzie wyswietlacz. sa tacy, co koniecznie musza miec kolorowy, zeby moc pokazac komus zdjecie dziewczyny w rozdzielczosci 128x128 albo miec kolorowe ikonki. a sa tacy, ktorzy wola miec monohromatyczny i oszczedzic troche energii, miec lepsza czytelnosc w sloncu i moc odczytac dane bez podswietlania. no chyba, ze w a10 nie bedzie taki wyswietlacz.

ja nie wzialem t60 miedzy innymi ze wzgledu na niepotrzebny mi zupelnie kolorowy wyswietlacz.

tak samo w telefonie wolalbym nie miec kolorowego, bo wiecej bym widzial w sloncu.

 

kazdy ma inne wymagania i potrzeby i dlatego jest roznorodnosc produktow. powinienem se to chyba do sygnatury wpisac, bo co rusz to powtarzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli napisać że zastosowali gorszy wyświetlacz (samochód nie jest zły tylko dwusuwowy ;) ) kr3cik a skąd wiesz że jest czytelniejszy i energooszczędny widziałeś go testowałeś Czy tylko opierasz się na materiałach Vedi :) Zapewne ty monitor i telewizor też masz czarno biały A po kiego grzyba (po @#$%!!!) komu kolorowy obraz Kreciku Kreciku kolejny niczek który się pojawia jak na zawołanie Vedi.Oto jak mogło wyglądać prace przy Vedi A10

Trzeba obniżyć koszty - Damy im czarno biały wyświetlacz i się napiszę że to dlatego żeby odtwarzacz dłużej działał Procesory są drogie da im się nie najnowsze i napisze się w materiałach reklamowych że są bardziej niezawodne i tak dalej.

 

Galy1 czy Ty sie aby dobrze czujesz? czy trzeba Ci pomocy jakiegos specjalisty? Czytam te Twoje wypociny i az mi sie humor (po tym co sie na gieldzie dzieje) poprawil po lekturze tych glupot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik, jestem ślepy ale w słońcu

 

Musze zacząć kopać dołki pod rodzinką coby sie zebrali i zakupili mi urodzinowo playerek w przedsprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności