Skocz do zawartości

Wasze wykształcenie ;]


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami zdarza mi się zastanawiać, jakie szkoły coniektórzy pokończyli(zwłaszcza patrząc na poziom wiedzy prezentowany w postach)... i myślę że nie tylko ja ;]

 

A więc:

Jakie szkoły ukończyliście i gdzie się uczycie/studiujecie?

Ewentualne pomysły co do dalszej edukacji też mile widziane ;]

 

Jeśli chodzi o mnie, to ukończyłem przedszkole(szok! ;f), podstawówkę i gimnazjum w rodzimym Lwówku, teraz chodzę do klasy pierwszej LO im. Mikołaja Kopernika w Nowym Tomyślu, profil mat-inf.

Dalej mam kilka pomysłów, m.in. Reżyseria Dźwięku na UAM, Elektronika lub coś z podobnych, jak nie wypali to informatyka... chyba że mnie weźmie na studia językowe ;)

 

 

(jeśli taki temat był, możecie mnie zdisować :F)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podstawówka, gimnazjum- standard.

 

teraz 4 klasa w Zespole Szkół Elektronicznych na profilu technik informatyk. Specjalizacja- administrowanie i zarządzanie sieciowymi systemami operacyjnymi.

Potem plany są następujące- Politechnika Rzeszowska tudzież śląska. Albo informatyka, albo jakiś inny kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawówka i kończę Gim..

 

Teraz jestem w 3A z ambitnymi planami.. W Liceum MAT-FIZ a na studia to są dwa plany:

a) Jeden kierunek- Zarządzanie lub marketing na Akademii Ekonomicznej

B) Dwa kierunki- Patrz punkt a i może coś z elektroniki na Polibudzie ale to już zalezy od tego jak rozwinę się w tym czasie..

 

@pGo- fajny temat..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CV też będziiecie umieszczać przedszkole i podstawówkę?

Nie wiem jak to jest z gimnazjum, ale wśród osób uczących się starym trybem, przyjęło się przedstawiane swojego wykształcenia od szkoły średniej w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze żłobek będe dopisywał... ;) Przedkszole to w ogóle jest jakiś stopień wykształcenia? nie wydaje mi sie..

 

 

na profilu prawniczym.

 

czego to nie wymyślają.. tak naprawde to takie profile można sobie w.... ( u mnie LO były jakieś Śródziemnomorkie itp.. 0_o )

 

po porostu Polski Historia wos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze należę do pokolenia gimnazjalistów ( klasa czecia ). Patrząc na poziom czasem (!) widoczny u mnie w szkolę to dziwię się jak, niektórzy umieją pisać i czytać. Chociaż nadal nie wiem do jakiego liceum pójść ( uznaje że zadecyduję po napisaniu egzaminów ). Co do studiów to z pewnością nie wiem na jaki kierunek pójdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze żłobek będe dopisywał... ;) Przedkszole to w ogóle jest jakiś stopień wykształcenia? nie wydaje mi sie..

 

 

 

 

czego to nie wymyślają.. tak naprawde to takie profile można sobie w.... ( u mnie LO były jakieś Śródziemnomorkie itp.. 0_o )

 

po porostu Polski Historia wos...

 

 

nie mam rozszerzonego polskiego a profil naprawdę ukierunkowuje na prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności