Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualnie co do wolnego czasu mam jedną odpowiedź. Magister.

 

Nie mam już H3.6

 

Czyli co TY czerwiec pocztek lipca zajety? spoko jestes zwolniony z zajęć ...

...

...

na uczelni :) żart:) pisz pisz swoją prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinniśmy skorzystać:D

 

Jeśli wyjdzie tak, że czas meetu który ustalicie będzie mi pasował to się pojawię, po prostu nie mogę być osobą decyzyjną bo aktualnie sytuacja czasowa zmienia się jak w kalejdoskopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę , że powinniśmy skorzystać bo inaczej nigdy się nie spotkamy:P

 

Retter podejmiesz się realizacji , może w przyszły weekend ?

 

Ja niestety straciłem se 3 way reference i rsa shadow ale ciągle mam moonlight reference + imod + dt 880. Poza tym właśnie kupiłem fisher audio dba-02 do pary z clipem + więc nie jest źle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mogł teraz pokazac różnice miedzy zwykłym ipodem 5g a imodem 5g, wzmakiem bedzie mikroforum608, uF bardzo sie polubiło z hd668 :)

Bedzie jeszcze jedna zabawka baaardzo oczekiwana w moim przenośnym audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ejjj ludzie co jest ??

 

Gdzie w lipcu trzeba sie spotkac, bedzie po obronach po sesjach, po mistrzostwach byle tylko ludzie nie wyjechali.

Myslę ze tak ok 7 lipca co wy na to ?

 

edit po 8lipca dla T.D.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, staje się bierny ale na propozycje chętny, będzie konkretna propozycja będzie moja odpowiedź co do obecności. od 6go do 8go mnie nie ma, tak a propo propozycji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 8 lipca wracam z openera więc też mi pasuje taki termin (mam nadzieję, że dojdę do siebie względnie szybko :P). Dzięki uprzejmości Forzy moje beyery dt 880 mają nowy kabel i wygląda na to , że zacznę wierzyć w znaczenie kabli.

Edytowane przez snooke_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 8 lipca wracam z openera więc też mi pasuje taki termin (mam nadzieję, że dojdę do siebie względnie szybko :P). Dzięki uprzejmości Forzy moje beyery dt 880 mają nowy kabel i wygląda na to , że zacznę wierzyć w znaczenie kabli.

 

Jeśli trzeba przesuniemty meet o tydzien dalej, napewno nie na wcześniej. Także spokojnie :)

Jeśli ktos czeka na jakąś nową ciekawą zabawke to też możemy przesunąc termin dając czas np na wygrzanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na opóźnienia w dostawie u mnie nowych zabawek być może będzie trzeba troche przesunąć termin meetu. Nie jest to powiedziane na 100% ale wole uprzedzić trochę wcześniej o takiej sytłacji.

 

Ilu chce z nas przyjść ?? Proszę o zgłaszanie sie pomału z napisaniem co przynosimy, pomoże to zaprognozować ile potrzeba miejsca.

Ma ktoś jakieś miejsce ??

 

Zapewne bedzie nas 5 - 8 - ?? osób, niech kazdy ma po 2-4 sprzety, to jest MINIMUM 2-3 kanapy i 2-3stoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się oczywiście dalej deklaruję z dt 880 + moonlight reference + imod i DBA-02 (tylko będe je musiał wysłać po openerze na kilka dni). Postaram się przed openerem zajśc do akademika umb i zapytać o salę ale mogę się nie wyrobić przed festiwalem.

Edytowane przez snooke_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie morzemy rozbic na dwie tury przed 13 i po 16 (cos koło tego bede miał fajnego ampa). Powinienem miec go juz dawno, ale jak to życie pokazuje ludzie popełniają błedy...

 

Ew juz teraz mowie ze kolejny bedzie gdzies w sierpniu zamias tego po 16 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja we wtorek prawdopodobnie dostanę przerobionego daca ale mogę się spotkać wcześniej. Tzn jestem wolny do czwartku bo w piątek wyjeżdżam na audioriver . Jutro przejdę się do akademika i zapytam jak wygląda sytuacja z salą chociaż trwa tam teraz remont i może być dość brudno <_<

Edytowane przez snooke_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos zainteresowany k860 modowane? Bo bede je sprzedawał, jednak zbyt odbiegają odbiegają od tego co lubie. Słuchawki fajne wygrzane ale nie moj typ grania, pisze to tu bo może ktoś z białego je zechce zanim pojadą hen w kraj.

 

Może je zabiore na meet jesli do tego czasu nie sprzedam jednak one lubią lampe i trzeba miec to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności