Skocz do zawartości

[pr] VEDIA jedyna taka Polska marka


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

proc9 > Nie, żaden rebranding! Korzystamy z centrum R&D, które specjalizuje się w danym procesorze. Opracowuje produkt dla nas według naszych projektów i schematów.

 

Na tej samej zasadzie SanDisk stworzył np. Clipa i Fuze. Samsung buduje w ten sposób większość swoich głośników BT (ale nie tylko głośników). Czy można stworzyć w jednej z marek słuchawek słuchawki zaprojektowanie tylko dla danej firmy. Nie jest to produkt OEM - tylko zrobiony dla danej marki. Dzięki temu nie trzeba mieć specjalistów od każdego chipa czy produktu w firmie.

 

Rozpatrujemy tylko jeszcze czy X11 będzie także produkowany w Korei - ale to się już okaże z czasem, choć nie jest to nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.ksy

Przykro mi, ale muszę powiedzieć, że poziom Twoi wypowiedzi niestety spadł. Nie zagladałem na to forum dość dawno, a pamiętam jeszcze czasy, kiedy byłeś "człowiekiem mp3store" ;), gdy wiele osób ceniło Twoje opinie na poruszane na forum tematy. Trochę szkoda, że próbujesz teraz na siłę wciskać forumowiczom produkty, które nie muszę być udane.

Może moja opinia nie ma większego znaczenia ale niepodoba mi się polityka wypuszczania milionów odtwarzaczy bo widać odrazu, że jest to ewidentny skok na kasę. Nie lepiej zwolnić, wypuścić 3 odtwarzacze skierowane do różnego typu odbiorców (vide Sandisk) i powoli pracować nad nowymi ich wersjami?? Pewnie i wy zaoszczędzilibyście dużo kasy, a odtwarzacze byłyby lepszej jakości.

I pytanie :). Są jakieś wiadomości na temat srs200c?? Strona slaudiolab od dawna nie działa, a nowa jest ponoć w przygotowaniu i niczego nie można się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talinghallenthur > Wciskania? Widzisz robię dokładnie to samo co kiedyś, tylko że już o tym mówiłem. Za czasów iriver / cowon było to w porządku - teraz wielu ludzikom to przeszkadza. Ja niczego nie wciskam. VEDIA wytyczyła wiele standardów na polskim rynku, jak chociażby zestaw akcesoriów czy informacje o samym produkcie - ale każda marka OEM nie ma wpływu na soft niestety to sprawia, że wiele rzeczy się nie da.

 

Chętnie usłyszę, o jakim poziomie mówisz, bo merytorycznie pracując dla MIPu nie wiedziałem połowy tego co wiem teraz. A to czy ktoś mnie ceni czy nie - to już jest osobista sprawa każdego. Choć nie jestem tu po to, żeby mieć fan club :) i nie wiem czy to, że pracuje dla VEDIA a nie MIPu, ma wpływ na to że ktoś mnie ceni? Chyba wiedza się liczy? :) Wydaje mi się, że mylisz sprawę "cenienia osoby" z tym, że udostępniałem informacje, do których nikt nie miał dostępu więc ludzie nie tyle mnie cenili, co wiedzieli, że mogą liczyć na informacje wcześniej - ale czy to jest cenienie?

 

Do tej pory wypuszczamy odtwarzacze OEM, teraz możemy sobie pozwolić na własne produkty (czego w Polsce nikt nie robi i mało kto na świecie). W przypadku rynku OEM, nie bieżąco trzeba aktualizować ofertę w przypadku gdy nie ma się wpływu na produkt ani od strony hardware ani od strony softu. W przypadku własnych produktów, można je zrobić dużo lepsze i dające perspektywę długiego egzystowania na rynku (jak np. A10). Daje to możliwość dopracowywania ich, podczas gdy hardware jest cały czas atrakcyjny i aktualny.

 

Co do samego SRS-200C, nie ma ich i nie będzie. Pracujemy sami nad słuchawkami w tym dokanałowymi. Samo SLaudio nam pomaga, ale jako takie zostało dość dawno wchłonięte przez dużą korporację, Nie sądzę, aby strona się kiedyś pojawiła.

 

 

 

 

ubuntu > Wydaje mi się, że nie mam potrzeby odpisywać Ci więcej. Forum sobie już wyrobiło opinie o Tobie, i nie muszę niczego prostować czy wyjaśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie jednak że lekkie olewactwo to tu kwitnie może faktycznie ubuntu dostał jakiegoś szału przed porodowego i wszedzie gdzie tylko sie da prowadzi krucjatę ale Ma troche racji.

Przede wszystkim sama dbałość O klientów tych już pozyskanych by sie przydała np nowe FW ... ;p

Z tego co słyszałem Jakichs tam nagród obiecanych x lat temu tez nie ma to wszystko nie łądnie pachnie ...

i kurcze jedyne co mnei trzyam przed tym by nie doładowac mojego Ce szustaka plus FW od Ramosa jest to piekielne Radio i Gwar ...

Nie chce go tracić i nie musicie wydawac nowych fw 5 sec po tym jak zrobił to ramos ale mogli byscie to od czasu do czasu zrobic.

BTW

czytam o tym jak to Vedia Wyznaczyła nowe standarty itp szczerze w to wątpie bo Nie Obrażając nikogo jeżeli komuś mówie ze to co trzymam to jest Vedia to PAtrzy na mnie krzywo chociaz przed chwilą jeszcze żywo sie pytał co tam mam a poźniej juz tylko wymowne spojrzenie mówiące mi Ej Koleś Fajne to Na którym Bazarku to kupiłes ....

Wiec jednak mała dbałość O to wszystko występuje.

osobiscie uwarzam że nie powinniscie podawac wczesniej jakis info jezeli nie mozecie i kolejna sprawa to to że Firma jest anstawiona na to ze poużywam po wiedzmy sobei swojego C6+ i za raz jak sie tylko ukarze nowy PMP to lece i kupie ..

 

Jeszcze jedno ;p

Fajne jezeli skonczyliscie ze Re Brandem ale to z tym X11 to tez pachnie tak nie po Polsku.

Czy chociaz jeden 1 Polak Miał wkład w ten Odtwarzacz czy wykonał projekt chociaz JEdnego Guziczku ...

Czy to po postu kolejny Oem ... tym razem Koreański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności