Skocz do zawartości

Cowon S9


Gość Jacques La Fey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odtwarzacz wysylaja z USA ;] . Do tego trzeba liczyc na to ,ze moze dowala ci podatek u nas w kraju za ta paczuszke ;] . Zawsze mozna zamowic z Advanced MP3 Players . Oni wysylaja towar na cala europe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wez sobie zamow z innego kraju w UE i nie bedzie bezsensownego czekania . Jesli obawiasz sie o gwarancje ,to dzis to nie problem odeslac sprzet do obojetnie jakiego kraju w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z tego co słyszałem, to na KAŻDY sprzęt jest defaultowo 2 lata gwarancji i jak jakiś sklep daje mniej, to znaczy że leci sobie w kulki i próbuje oszukać klienta. Sam miałem sytuację, że EURO RTV AGD dawało rok gwarancji na Sennheisery MX400, które padły mi po trochę ponad roku (jedna słuchawka przestała grać). Sklep niby dawał rok, ale na pudełku jak byk było napisane "2 years warranty" więc pomyślałem "fuck this" i poszedłem złożyć reklamację. Koleś od obsługi klienta nawet się nie kłócił tylko wziął, spisał papiery i po 2 tygodniach miałem nowe słuchawki. Także podejrzewam, że "rok gwarancji" to tylko tani chwyt sklepów. Klient uwierzy, sprzęt padnie mu po 1,5 roku i nie pójdzie wymienić "bo przecież dawali tylko rok gwarancji", a sklep się cieszy. Chociaż z drugiej strony towar i tak odsyłany jest chyba do producenta, więc nie wiem co sklepowi do tego... Muszę to dokładnie sprawdzić, bo nie chcę siać niepotrzebnego zamętu :)

 

Podobnie jest z butami. Ile razy nie kupowałem to mówili że rok gwarancji, aż pewnego razu dowiedziałem się że na buty zawsze są 2 lata i żeby nie wierzyć sprzedawcom.

 

W sumie to sam nie wiem co mam już myśleć, bo gdyby tak było to aż dziwne że nikt się jeszcze tym nie zajął. Trzeba to dokładnie sprawdzić bo za dużo już teorii spiskowych się nasłuchałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome różni się od Titanium tym paskiem na boku - w Chrome jest srebrny, w Titanium ciemniejszy. Przesiadkę oceniam pozytywnie. Filmy w większości bez konwersji, chodzą jak żyleta. Muzyka - jak dla mnie podobnie jak w D2 na tych samych ustawieniach eq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome różni się od Titanium tym paskiem na boku - w Chrome jest srebrny, w Titanium ciemniejszy. Przesiadkę oceniam pozytywnie. Filmy w większości bez konwersji, chodzą jak żyleta. Muzyka - jak dla mnie podobnie jak w D2 na tych samych ustawieniach eq.

mam pytanie--czy oglądałeś na tym ekraniku nieco większe zdjęcia?

zdjęcia nie mają pełnej ostrości rysunku bo wyświetlane są w losowym powiększeniu?--te "poszarpane" linie i kontury mnie jednak irytują ;)

na spinnie--gdzie powiększenie kończyło się na pełnych 100% -wszystkie detale były idealnie odwzorowane--tu [w cowonie] -->"schodki" --na ciemnych, skośnych liniach to już fatalnie wygląda--[o strasznie podbitym wysyceniu to nawet nie wspominam]

 

gdzie kupowałeś, że masz dwuletnią gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w MP3 store. Nie wiem, może się pomylili, ale dali mi dwuletnią ;)

Co do zdjęć, jeszcze nie przeglądałem, muszę wieczorem sprawdzić.

 

--ciekawe, ja też tam--w sklepie w łodzi--a dostałam 1 rok gwarancji

 

ciekawe skąd taka dziwna "polityka" z tymi okresami gwarancji--ten sam importer na polskę [udzielający gwarancji] a potem różnice w okresie gwarancji w różnych miejscach--a tu jeszcze ten sam w sumie sprzedawca i inne warunki (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja zamowilem w euro RTV - jutro odbieram i na stronie pisza o 2 letniej gwarancji.

Z gwarancja jest roznie , apple tez daje rok , ale wg uni,euro,norm,polityki i innych bzdur , gwarancja jest 2 lata i mniej wiecej wyglada to tak, ze dany producent daje rok , ale drugi rok daje sklep przez ktory kupujemy. Czyli jak po poltora roku sie cos stanie dany sklep bierze na siebie naprawe i np wymiane na nowy sprzet - to tam juz uklady producent-sklep itp itd - bierze to na siebie , bo kupilismy u niego sprzet.

Tlumaczyl mi to kolo w komputroniku , jak kupowalem Imaca w Ispocie kolo mowil o roku gwarancji od apple , moge rok dokupic . W komputroniku bralem macbooka i kolo mowil , ze 2 lata , ja sie pytam jak , ze apple daje rok , a on , ze rok daja oni ;)

 

No , to tak mniej wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem laptopa HP to też dawali rok a drugi mogłem sobie dokupić. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że według prawa na KAŻDY sprzęt powinny być 2 lata gwarancji z defaulta. Takie akcje typu "zapłać to dostaniesz drugi rok gwarancji" to jawne złodziejstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności