Skocz do zawartości

3 do wyboru


jakiesluchawki

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak

 

ktore sluchawki

 

jbl 220 - 150 zl + wysylka 6 miechow gwarancji

http://www.allegro.pl/item412795344_jbl_22...waranacja_.html

 

sony ex85 170 zl + wysylka chyba bez gwarancji

http://www.allegro.pl/item418310413_slucha...zarne_nowe.html

 

creative zen aurvana 155 zl + wysyulka rok gwarancji

http://www.allegro.pl/item413257339__sluch...a_koncowka.html

 

jesli sa jakies zastrzezenia co do orginalnosci prosze pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniacze sa najbardziej uniwersalne

zenki sa dobre ale nie z kazdym odtwarzaczem sie zgrywaja i nie kazdemu pasuje ich sposob prezentacji muzyki

a jbl hmm eeee nieee ehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sansa m240 .

 

muzyka - roznie , z przewaga na rock metal , ale przewaga znikoma

__

z czasem moze wymienie odtwarzacz ale nie w najblizszym czasie

 

 

Aurvany odpadają. Mają wrzaskiliwą średnicę i brak basu. Rocka nie sposób na nich słuchać. JBL są zmulone, rock ujdzie, ale na dobrym plejerze (np.V39) Soniacze robią z konkurentów miazgę. Na Sansie nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurvany odpadają. Mają wrzaskiliwą średnicę i brak basu. Rocka nie sposób na nich słuchać.

 

a to oczywista bzdura jest, srednica mogla by byc milsza ale daje rade, basu maja w sam raz a mozna go bez problemu podbic eq, jedyne czego im brakuje to gory. ja na nich slucham rocka i metalu i pasuja mi, duzo zalezy od playera coby potrafil je rozbujac i okielznac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurvany odpadają. Mają wrzaskiliwą średnicę i brak basu. Rocka nie sposób na nich słuchać.

Roland - bardzo czesto masz racje, ale nie tym razem. Aurvany w polaczeniu z iriverem u10 prezentuja bardzo ladna, niemeczaca srednice i basu jest w sam raz, jesli odrobinke sie go podbije. Radza sobie naprawde bardzo ladnie ze wspomnianym rockiem. One po prostu sa wybredne, jesli chodzi o zrodlo - z moim discmanem czy komputerem graja tak sobie, ale z u10 graja super. Wiadomo, hi-end to nie jest, ale w swoim przedziale cenowym sa warte uwagi - brzmia bardzo przyjemnie i z czystym sumieniem moge je polecic :)

 

a to oczywista bzdura jest, srednica mogla by byc milsza ale daje rade, basu maja w sam raz a mozna go bez problemu podbic eq, jedyne czego im brakuje to gory. ja na nich slucham rocka i metalu i pasuja mi, duzo zalezy od playera coby potrafil je rozbujac i okielznac :)

i tu sie zgadzamy! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednica mogla by byc milsza ale daje rade, basu maja w sam raz a mozna go bez problemu podbic eq, jedyne czego im brakuje to gory. ja na nich slucham rocka i metalu i pasuja mi, duzo zalezy od playera coby potrafil je rozbujac i okielznac :)

Dokładnie takie samo zdanie mam odnośnie Aurvan. Gdyby nie brak góry to byłyby bardzo ciekawe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko martwi mnie w sony ze gwarancji nie bede mial . mam tez mozliwosc kupic uzywane przez rok shure e3c za 170 wraz z przesylka .

kusi mnie zeby kupic nowe bo sporo sluchawek mi sie popsulo

Od Follmana? Ekhm, mogę polecić. ]:->

Jeżeli chodzi o dźwięk, to żadne z w.w. trzech modeli nie mają nic do powiedzenia przy Shurach.

A stanem wizualnym - gwarantuję - nie zawiedziesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dźwięk, to żadne z w.w. trzech modeli nie mają nic do powiedzenia przy Shurach.

 

co do EX85 to bym nie był taki pewien. Chyba że przy SE530 :P Dla mnie E3c nie mają startu do EX85, a już na pewno nie w kwestii basu i sceny - tak tak, słuchałem ich, żeby nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności