Skocz do zawartości

ComplyFoam dla (prawie)kazdego


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość untitled37
wszystkie szurki i westone - bez problemu naciągniesz ich tipsy, pianki na ety

Super, kolejny + na korzyść er6i przybliżający mnie do zakupu.

 

Dzięki.

 

edit: http://www.jr.com/shure/pe/SHU_EABKF1_hy_10S/ Nadawałoby się coś takiego? Czy lepiej żółte? Zółte są chyba mniej wytrzymałe i nie można ich myć, ale dźwięk jest chyba lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, kolejny + na korzyść er6i przybliżający mnie do zakupu.

 

Dzięki.

 

edit: http://www.jr.com/shure/pe/SHU_EABKF1_hy_10S/ Nadawałoby się coś takiego? Czy lepiej żółte? Zółte są chyba mniej wytrzymałe i nie można ich myć, ale dźwięk jest chyba lepszy?

 

nadaja sie jak najbardziej i obok comply oraz ety foam (mistrz nad mistrze) do etyszy są imho najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na temat trwałości comply foamów dodam, że pianka jest dość mocna, a jeśli chodzi o zabrudzenia to większe powstają w wyniku dotykania brudnymi rękami aniżeli w kontakcie z uchem (jeśli dbamy o higienę oczywiście ;)

Wbrew opiniom, po zabrudzeniu można je myć. Ja robię to w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu po wyciśnięciu i wysuszeniu są czyste i nie tracą na skuteczności.

Jedna para starcza przy częstym użytkowaniu na ok 1-1,5 mieisąca, co nie zmienia faktu, że mogłyby być tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak myślicie, czy jest sens kupować Comply do Sennheiserów IE7. Zastanawia mnie jak to wpłynie na i tak dobry komfort i izolację tych słuchawek, i zastanawiam się nad wypróbowaniem tej możliwości. Waham się tylko nad tym czy warto wydać ponad 20 zł(za tyle pojawiły się na allegro) dla samych testów. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się wam ; o Ja mam JEDNĄ parę foamów już od prawie roku, jeśli sie ubrudzą to myje je w ciepłej wodzie z dodatkiem mydla i czekam aż wyschną o.O Absolutnie nie zauważyłem żeby straciły na swojej skuteczności, jedyne co to pianka zaczyna się powoli lekko nadrywać od wewnętrznej strony przy tulejce, bo po tylu myciach to nic dziwnego.

 

A z samych comply jestem baardzo zadowolony, w porównaniu do gumowych tipsów izolują duużo lepiej, poprawa jakości dźwięku i trzymania się słuchawek w uszach :) Osobiście szczerze polecam ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z Phonakami też używam Comply. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Tłumią znacznie lepiej niż silikonowe tipsy i są bardzo wygodne.

 

Ale denerwuje mnie jedna rzecz. Chciałbym, żeby wchodziły nieco głębiej. Nie wiem, czy zmiana rozmiaru może przynieść zamierzony efekt. A może jakieś double albo triple flange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum były ostatnio do kupienia triple flange, ale się nie załapałem <_< Skąd najlepiej brać Comply i Flange? Poszukać na eBayu, czy może jakiś zagraniczny sklep internetowy oferuje przystępne ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności