Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie - Clip 4GB


korona1973

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=415650486

 

po przeliczeniu na 10 osób wychodzi jakieś 70 zł za clipa 4 gigowego więc chyba się opłaca więc jak by ktoś chętny to pisać w temacie.

 

 

zakładając, że clipów będzie 15 i nikt nie zrezygnuje lista wygląda z tego co widzę tak :

100%

1 13:06 Malas

2 13:52 sd111

3 14:03 korona1973

4 14:16 tomker

5 14:20 kommel

6 14:26 Brestinder

7 14:50 yonash

8 15:09 eternality

9 18:46 javacris

10 18:57 Salicylowy

 

11 19:38 Kasztaniak

12 20:17 Baols

13 20:53 matts

14 21:11 mythluki

15 22:08 ---The Edge---

16 02:45 MatmaN

17 12:19 Master dYoda

18 17:13 efreet

19 17:37 embrion

20 roni11(post 180)- wstepne zainteresowanie

21 miczq(post 193)

22 coutoon(post 205)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tez jestem chetny. starczy jeszcze dla mnie?

szybko, zanim ktos inny kupi i bedzie pozniej handlowal

 

 

czyli chetni na razie to:

Malas

sd111

Jacques La Fey

tomker

korona1973

kommel

 

dobrze mowie?

 

a javacris i Guzik? wypowiadali sie, ale nie mowili, ze chca. a moze jednak? brac, poki jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze osoba, która się zajmie całą sprawą formalną, tj. dogadaniem się z gościem i rozesłaniem tego.

ofkoz nie byłaby to imo robota za piwo czy dwa :P

btw, przelew do czech będzie kosztować z 20zł, więc po 2zł od osoby, imo akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak by ktoś puścił przelew to ja ewentualnie mógłbym się wysyłką zająć, jakby innego chętnego nie było.

 

dobrze by się było sprężyć, póki ktoś tego nie gwizdnie ;D

 

edit

ale to tak troszkę bezsensu, dobrze by było gdyby wszystkim się jeden człowiek zajął. Ja niestety nie mam konta, a po czesku nie umiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem pytanie (po angielsku, zeby nie bylo pozniej niedomowien i jakichs nieporozumien) jakie by byly koszty wysylki do polski i czy akcpetuje paypal, zeby ominac koszty przelewu bankowego.

w razie czego ja mam konto w mbanku i moge robic przelew z domu siedzac na tylku (sprobuje sie dowiedziec ile by kosztowalo przelanie pieniedzy do czech), ale nie mam aktualnie tyle pieniedzy, zeby wylozyc, wiec musieliby sie wszyscy najpierw zrzucic, kazdy za siebie. a problem w tym jeszcze, ze nie wiemy ile liczyc za przesylke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem pytanie (po angielsku, zeby nie bylo pozniej niedomowien i jakichs nieporozumien) jakie by byly koszty wysylki do polski i czy akcpetuje paypal, zeby ominac koszty przelewu bankowego.

w razie czego ja mam konto w mbanku i moge robic przelew z domu siedzac na tylku (sprobuje sie dowiedziec ile by kosztowalo przelanie pieniedzy do czech), ale nie mam aktualnie tyle pieniedzy, zeby wylozyc, wiec musieliby sie wszyscy najpierw zrzucic, kazdy za siebie. a problem w tym jeszcze, ze nie wiemy ile liczyc za przesylke...

 

tez chce 1 :D

 

ja mogę pomoc ewentualnie, jeśli koles nie ma paypala , wtedy przelew miedzynarodowy via mbank to jest jakies 25zl za przelw plus 10 pln za komunikat swift plus 5 pln oplaty bankowe i manipulacyjne. Więc jakby nas bylo 10, a typ nie mial paypala, to tylko 5zl od glowy.

 

Ale ja pomagam tylko w przelewie, rozsyla paczki juz ktos inny, bo ja mam z tym niemiłe wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomker, ja nie widze innej opcji jak to, aby najpierw Ci kasę przelać, bo zakładanie za kogoś i potem bujanie się z tym?

zakładając, że przelew wyjdzie nas po 5zł na głowę. do tego przesyłka do polski z 40zł(bo nie wierze w te 20 jakoś) i po kraju przesyłka max 10zł do chętnych, wychodzi z 85zł jak dobrze na szybko licze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności