Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie - Clip 4GB


korona1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czekam caly czas na odpowiedz od niego. moze nie jest nienormalny i nie siedzi jak my cale dnie przed komputerem. jak da znac i bedziemy pewni, ze wysle i ze pasuje nam taka cena za wysylke, to wtedy zaczniemy sie bawic w przelewy. nie bede bral pieniedzy, jak jeszcze nie dogralismy tego na 100%. aha, jeszcze jedno. prosze sie decydowac, a nie wyjezdzac mi tu z "na 50%" bo nie chce mi sie edytowac listy. tak albo nie, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% biore,

 

Tomker rozkmin sobie ile cie to na oko wyjdzie wszystko ...

 

bo ja tak licze ze : 666 + 20 ( przesyłka do polski ) + 40 przelew ( moze taniej ? ) + 90 wysyłki do reszty w kraju = 816zł

 

wiec wyszło by 81,6zł na osobe + cos dla ciebie jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadalem mu pytanie ile bedzie kosztowala wysylka i czekam na odpowiedz. spytalem tez, czy bylaby mozliwosc wystawienia dodatkowej auckji z na przyklad piecioma odtwarzaczami, zebym mogl dwie wygrac i miec 15, zeby tu nikt nie ucierpial.

jak dostane od niego odpowiedz, to sprawdze cenniki poczty polskiej i sprawdze z tym przelewem (tu sie pewnie zglosze po troche pomocy do eternality) i wylicze ile od was bede zbieral.

 

ok, wlasnie zalatwilem pieniadze, zeby zalozyc za was i kupie jak najszybciej (pozniej bede zbieral po kolei od was i wysylal) sie da jak mi typ od aukcji odpowie. do tego czasu dawajcie znac tu w temacie, czy jestescie pewni (ci, ktorzy wczesniej cos przesmradzali i sie zastanawiali), zebym wiedzial, czy probowac te dodatkowe zalatwic tez.

(wychodze na wieczorne picie, wiec dzis juz duzo nie zalatwimy. moze jak wroce...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie druga paczka będzie zapełniona na 100%.

Pozwólcie, że wtrącę się na chwileczkę:

To jak to będzie... bierzecie dwie paczki po 10 szt.?

 

Edit: Aha, ok. Myślałem, że jeszcze z jakiejś innej aukcji tą drugą paczkę.

 

W takim razie ja też się piszę na jeden egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że wtrącę się na chwileczkę:

To jak to będzie... bierzecie dwie paczki po 10 szt.?

jest jedna aukcja z 10 sztukami, wiec nie wydaje mi sie. z reszta nie mam az tyle tego sosu, zeby wylozyc 1300zl. 700, 800 powinno mi sie udac pozyczyc na szybko od brata. nie kombinujcie za duzo, zeby to sie wszystko dalo ogarnac, ok?

ide pic, bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak na razie jest tak:

 

100%

1 13:06 Malas

2 13:52 sd111

3 14:03 korona1973

4 14:16 tomker

5 14:20 kommel

6 14:26 Brestinder

7 14:50 yonash

8 15:09 eternality

9 15:09 Jordan.boss

10 18:46 javacris

 

11 18:57 Salicylowy

12 19:38 Kasztaniak

13 20:17 Baols

14 20:53 matts

15 21:11 mythluki

16 22:08 ---The Edge---

17 02:45 MatmaN

18 12:19 Master dYoda

 

14:03 Jacques La Fey - zrezygnował

14:30 sqzz - zrezygnował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztaniak, ale tomker prosił aby zamieszania nie robić.. zbierajmy na razie na te 10 odtwarzaczy, będzie więcej to będzie można więcej chętnych zbierać.. a tak to jest już 13 osób, z których nie wszyscy pewnie dostaną odtwarzacze..

..a tak się robi zbędny zamęt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności