Skocz do zawartości

Tajniki męskiej urody


f4ty

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ograniczyć potliwość można codziennie rano chodzić po rosie przez ok. 2 tygodnie. Sprawdzone u kilku osób z rodziny.

 

a to tylko stopy.. a jak się człowiek cały poci to musi w szklarni mieszkać i się nacierać trawą z rana! ale jak trawa puści sok to jest źle soł macz..

 

Paflito, z każdym dniem mnie zaskakujesz, serio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hehe kupiłem OLDSPICE i po pierwszym dniu "testów" podoba się xD Myślę, że jak się skończy to ponowię zakup :) ^^ a tymczasem ciekawią mnie jeszcze te krople przeciw pryszczom i zajadom :P zobaczymy....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D temat o różnych rzeczach męskiej urody przeradza się trochę w najdłuższego :) proponuję wrócić do tego co było, a takie teksty to do najdłuższego...:) Zeby nie było ze mój post to tez offtopic to informuję, że po basenie warto umyć dwukrotnie włosy po sobie ;) Pierwszy raz, żeby chlor zszedł, drugi, żeby mieć ładne włosy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw może ktoś się w końcu zlituje nad tytułem tego wątku? :) Za każdym razem jak go widzę, to mnie na ścianę rzuca...

Żeby nie tak OT, to napiszę tylko, że chyba mnie namówiliście do golenia sobie pach, szczególnie wypowiedzi @ov_Darkness - przy okazji pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się niebezpiecznie :D

 

Maszynką, 3 ostrza (inną niż twarz, to chyba oczywiste :P)

 

Nie warto próbować ;)

Jak spróbujesz to się powinieneś już golić cały czas.

Imho można to podciąć (narazie mi wystarczy ;)), ale golić kulek niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, a jakie perfumy :D?

 

U mnie w dni powszednie Mexx Ice Touch , a od wielkiego dzwonu zielony Hugo Boss ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ja natomiast zapytam z ciekawosci,czym golicie kulki :) ??moze warto sprobowac??

 

Maszynką, 3 ostrza (inną niż twarz, to chyba oczywiste :P)

 

Dlaczego inną?

Jak powiedział George Carlin: myć należy tylko 4 newralgiczne strefy - pachy, pachwinę, d**pę i zęby. I można zaoszczędzić mnóstwo czasu używając do mycia tego wszystkiego tej samej szczotki.

 

Myślę, że do golenia stosować się powinno tę samą zasadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,ja natomiast zapytam z ciekawosci,czym golicie kulki :) ??moze warto sprobowac??
Nie warto próbować ;)

Jak spróbujesz to się powinieneś już golić cały czas.

M3Power + Zel Gillette oraz balsam po goleniu Nivea.

Ostatnio zamówiłem taką maszynkę elektryczną co zostało spowodowane wątkiem "golarka" i linkiem w nim zawartym.

Jak spróbujesz i będziesz chciał zrezygnować to musisz sie liczyć z tym że prze 2 tygodnie będzie Ci raczej niewygodnie :/.

Ja używam szamponu Palmolive z ekstraktem z pokrzywy, żel pod prysznic to Palmolive cytrynowy, dezodorant Route 66 szary albo wodę toaletową La Rive czerwoną/niebieską.

No i obowiązkowo obcinacz do paznokci i pilniczek, precz z obgryzaniem ;P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto warto :D

Tylko po tym będą dwa wyjścia :)

1. Swędzenie, drapanie w kroku i na klejnotach, które opisał @Zaleś

2. Golić się regularnie ;)

 

Imho jajców golić się nie opłaca (za to warto przycinać busz), chyba że masz już ku temu powód ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warlock, jesli chodzi o prefumy to zazwyczaj uzywaja je kobiety, meskie zapachy nazywaja sie "eau de cologne", zakladam , ze wlasnie o to ci chodzilo. co do mnie to uzywam bvlgari najchetniej blv lub black , jesli chodzi o te drugie to dla wtajemniczonych..prosze ich nie kojarzyc z moim zdjeciem zamieszczonym w watku "pokaz sie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności