Skocz do zawartości

Tajniki męskiej urody


f4ty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli wg. Ciebie brak podstawowej higieny jest dopuszczalny to nie znajdziesz dziewczyny i będziesz musiał radzić sobie inaczej :D :D

Świat pełen jest kobiet (także tych pięknych), które poszukują mężczyzny typu 'jaskiniowiec'. Brudny, zarośnięty, nieokrzesany, rządny krwi i mordu! Oto ideał współczesnej kobiety! Nie zaś wychudzone emo z nitką na d*pie! Nie! :D

 

Zresztą popatrzcie tylko na powodzenie, jakim cieszą się seryjni mordercy i psychopaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O'RLY?

 

Nie używam szamponu(ciekawe dlaczego), stringi tylko czarne, ale jak się ma włochatą dupę, to średnio to wygląda.

Glanów nie noszę, maszynki BIC3. Perfumy: Sander by Jil Sander.

Jak chcecie mieć branie, to polecam krem do rąk, pilnik do paznokci, antyperspirant i pastę do zębów.

Kobiety zwracają uwagę u faceta na twarz (oczy i zęby) dłonie i tyłek.

wujek_darkness.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest gorąco, to Ci się rów tak nie poci, to raz.

Dwa, jak masz bardzo obcisłe spodnie, to jest wygodniej.

Mam jedna parę stringów, normalnie chodzę w obcisłych czarnych bokserkach.

 

Znamię to blizna po ospie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te znamię pomiędzy brwiami?

 

Pamiątka po pobycie w Indiach? ;)

 

Możesz mi wytłumaczyć po co facetowi stringi? Dla wygody? :huh:

 

darkness - klata owłosiona, ale i stringi (jeeezu). Nowy typ jaskiniowca :P

 

Osobiście - nigdy nie założyłbym stringów, no nie wiem, po prostu takie uprzedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futro jest moje, takie wyrosło. Tatulo bardziej porośnięci są, zwłaszcza pleców mu zazdroszczę...

BTW: ogolone pachy, to jest to, co częściej pozwoli Wam pochwalić się pannom ogolonymi jajami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Od co najmniej paru lat i zdecydowanie polecam. Mniej się śmierdzi. Generalnie rzecz biorąc laski nie znoszą akcji, typu: zatłoczony tramwaj, 30 stopni, facet w bezrękawniku, a pod pachą kampinos i śmierdzi.. Mnie w sumie też się rzygać chce, jak coś takiego widzę.

A jak laska zauważy, że się golicie pod pachami, to jest to dobry temat do rozmowy.

jaja i okolice golę, przez empatię. Skoro ja nie lubię wyjmować kłaków spomiędzy zębów, to dziewczyny pewnie tez nie. Jak dotąd się sprawdza. Reakcje są w najgorszym wypadku obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stringi są obrzydliwe, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet / dziewczyn. Nie zamierzam ogolić nóg, głowy czy okolic wiecie jakich nawet za pieniądze. A propos niemiłych zapachów - codzienna wieczorna / poranna kąpiel nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak laska zauważy, że się golicie pod pachami, to jest to dobry temat do rozmowy.
To się jeszcze muszę dużo nauczyć :)
Reakcje są w najgorszym wypadku obojętne.
Bałem się, że negatywne :)

Raz się goliłem i czy ja wiem... Chyba trochę bardziej się rów i pachwina poci, a przy odrastaniu katorga :P

I fakt, że po wypadzie na rower (przy rozmiarze moich ud) się chodzić nie dało, wszystko poobcierane... Najwidoczniej przez slipy, w końcu w tym się nie jeździ.

 

Cholera, akurat wcinam śniadanie -.-

1. Wiem, że to nie moja sprawa.

2. Nie je się przy komputerze.

3. To nie jest dobry temat do przeglądania przy śniadanku, powinien był Pan (powinieneś) to wiedzieć :P

 

@pavlitto

Przynajmniej nóg bym nie ogolił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że czasami sama kąpiel nie wystarcza, jak na zewnątrz jest >30 stopni, chyba, że 3 razy dziennie. Jak ktoś ma ochotę się golić nie tylko na twarzy i głowie to jego sprawa, dla mnie to obojętne... ;) Chociaż tak się szczęśliwie składa, że pod pachami prawie nie mam włosów, więc problem rozwiązuje się sam. Może jak się zestarzeję będzie gorzej... :P

 

A stringi jak stringi. Może i to wygodne, ale mnie jakoś do takiej bielizny nie ciągnie. Wszystko jest dla ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności