Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, on gra dobrze dużo lepiej niż v39.

Na czym ty go słuchałeś? Ja U3 posiadałem długo i z pełną świadomością stwierdzam, że on nie dorasta V39 do pięt. Do E10 lub iFP też.

U3 przypomina mi inne playery iAudio, dźwięk bez życia, odarty z wszelkich emocji. Tak ja go zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym ty go słuchałeś? Ja U3 posiadałem długo i z pełną świadomością stwierdzam, że on nie dorasta V39 do pięt. Do E10 lub iFP też.

U3 przypomina mi inne playery iAudio, dźwięk bez życia, odarty z wszelkich emocji. Tak ja go zapamiętałem.

 

Gra on naturalnie, nie koloryzuje co wcale nie oznacza braku polotu czy emocji.

Ifp i E10 grają leciutki, słodkim dźwiękiem nie każdemu on pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczywiście odtwarzacze MP4 z serii 52xx mają w zestawie SHE9700? W zestawach z odtwarzaczem widzę, że są oznaczane jako "AY3817".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra on naturalnie, nie koloryzuje co wcale nie oznacza braku polotu czy emocji.

Ifp i E10 grają leciutki, słodkim dźwiękiem nie każdemu on pasuje.

 

Ta zamuła na średnicy jest dla Ciebie naturalna? <_<

Porównywałem go bezpośrednio z Video, E10 i iFP i nie powiem, że to co usłyszałem było naturalne. Wręcz absurdalne wydarcie tchu muzyce.

Mimo tego, że E10 gra barwniej, to przynajmniej umie ten dźwięk ubrać w normy naturalności. iFP gra bardziej analityczno-neutralnie i nie ma tej "wartości dodanej".

Koniec offtopu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tego trochę w mniej więcej podobnych cenach tylko jak się na tym wyznać?

 

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trk...-All-Categories

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy, zakładając oczywiście, że słuchawki są prawdziwe, to to że wypuszczono jakąś budżetową serię czyli słuchawki + gumki + zwykłe opakowanie. Czy to prawda, to trzebaby się po prostu przekonać. Chyba zamówię taką jedną parę z hong-kongu na testy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy, zakładając oczywiście, że słuchawki są prawdziwe, to to że wypuszczono jakąś budżetową serię czyli słuchawki + gumki + zwykłe opakowanie.

Package contents :

 

 

 

(1) NEW Sony MDR-EX85 headphones ( Red )

 

 

 

(2) 3 Ear buds S , M, L

 

 

 

(3) 1 carrying pouch

 

 

'to samo' co w zwyklych exach...

 

ale obczaj:

 

15 * 4.88= okolo 75zl

23* 3.45= okolo 80zl

 

1 rachunek to te exy, drugi to pl 30 z focal price... warto ryzykowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności