Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Undertaker napisał(a):

Dzięki, wzięte :) za te pieniądze to można sprawdzić, czy moje podejście do Beyerów jakoś się zmieniło. Potrzebowałem tylko czegoś wygodnego i wytrzymałego do komputera, więc powinny się sprawdzić (chociaż koledze ostatnio w 990 po dwóch latach pękł plastikowy zaczep przy regulacji pałąka). Zobaczymy, czy Topping MX3s je uciągnie. Do tego Gustard R26, będzie piękny podwójny mezalians.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeonidK napisał(a):

Dzięki, wzięte :) za te pieniądze to można sprawdzić, czy moje podejście do Beyerów jakoś się zmieniło. Potrzebowałem tylko czegoś wygodnego i wytrzymałego do komputera, więc powinny się sprawdzić (chociaż koledze ostatnio w 990 po dwóch latach pękł plastikowy zaczep przy regulacji pałąka). Zobaczymy, czy Topping MX3s je uciągnie. Do tego Gustard R26, będzie piękny podwójny mezalians.

Było brać Tygr'y 300r, bez modowania brzmią świetnie, a skoro lubisz KEF'y to w DT880 będzie Ci brakować średnicy, a przynajmniej do czasu uklepania się padów. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę się nawet zastanawialem nad DT990 600 Ohm, bo nie mialem nigdy 990tek i jestem trochę ciekaw, ale jednak z Beyerów juz się totalnie wyleczyłem. DT880 Edition mialem w wersji 250 Ohm, ale dość szybko bolała mnie od nich glowa. Przejrzystość dźwięku była fantastyczna i w niektórych przypadkach byłą to zaleta, ale ten peak zabierał radość ze słuchania mojego typu muzyki. Może z tą nową wersją driverów byłoby lepiej, ale mimo wszystko wiem, że i tak po tygodniu bym je chciał sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dirian napisał(a):

Ta oferta już wisi długo - podejrzewam wałek. 

 

Edit.

Prędzej próbowałbym tutaj. ;)

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sennheiser-hd-660s2-okazja-CID99-IDXFhs8.html

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marek_m napisał(a):

A w temacie: Bowers & Wilkins Px7 S2 za 999 PLN w Euro AGD

https://www.hfc.com.pl/test/5433,b-w-px7-s2.html

aptX HD i aptX Adaptive

 

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-s2.html

Edytowane przez Lord Rayden
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64 Audio Duo z wysyłką międzynarodową w przecenie https://www.fujiya-avic.co.jp/shop/g/g240001164190/

U nas mało znane ale ja bym je wybrał w tej cenie zamiast Andromed czy Noble Django. Paskudna pokusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, m3l0st napisał(a):

64 Audio Duo z wysyłką międzynarodową w przecenie https://www.fujiya-avic.co.jp/shop/g/g240001164190/

U nas mało znane ale ja bym je wybrał w tej cenie zamiast Andromed czy Noble Django. Paskudna pokusa.

Używane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dj1978 napisał(a):

wysyłka z Europy? Nie śledziłem tej marki, widzę Serbia i USA.

Trzeba zapytać bezpośrednio (z tego co czytałem wysyłka jest bezpłatna, a firma działa w Serbii i USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaszewski napisał(a):

Myślicie, że warto do 600 Ohmowych Beyerów DT880? Ma bardzo dobre opinie, ale trochę mało mocy.

Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeonidK Z tego, co widzę, to 1850mW/32ohm po balansie, wiec sporo mocy, pytanie zatem, czy jest realna i jaką barwę dźwięku ma ten wzmacniacz?!  W sieci wiele sprzętów ma bardzo dobre opinie, a przychodzi co do czego i.. klops. ;) 

 

Osobiście bym nie ryzykował kupowania w ciemno toru do Beyerdynamic'ów.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight piszą, że muzykalny i mięsisty (czytam głównie hedfaja). Raczej nikt nie testował z tak wymagającymi słuchawkami. Jeden gość pisał, że HD600 brzmiały super. Szczerze wygląda dużo bardziej przekonująco niż piąty już model w tym miesiącu od SMSL czy Toppinga. Jeśli nie wypali to pozostaje tylko sprzedaż, bo EarMen zwraca 50% ceny.

Ew. za jeszcze mniejsze pieniądze mogę iść w Nostromo Tanatos, producent podaje 80mW przy 600Ohm, co oznacza, że wzmacniacz powinien ogarniać tego typu słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, LeonidK napisał(a):

@neonlight piszą, że muzykalny i mięsisty (czytam głównie hedfaja). 

Ryzyk-fizyk mimo wszystko, ale pieniądze nie duże, więc?! 🤷

 

@LeonidK Ktoś mi tutaj obeznany w lampiakach polecał tego OTL'a od Dark Voice, może to ten trop?! 

 

https://pl.aliexpress.com/item/630928527.html?gatewayAdapt=glo2pol

Edytowane przez neonlight
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight dzięki, słyszałem, że fajnie gra ten Darkvoice z 600/650/880, ale już chyba ciekawiej prezentuje się xDuoo TA-26s. Output Power: 500mW(600/300Ω load). Mocy nie powinno zabraknąć. 1200zł na Hifigo. Może to idiotyzm, ale zachwycają mnie te słuchawki coraz bardziej i myślę, że z lampą pięknie zagrają. Niestety, zamówiłem kilka dni temu AuR Neon Pro - nie mam zielonego pojęcia po co, bo ostatnio sprzedałem Yanyin Moonlight i to miało być moje pożegnanie z IEMami przewodowymi :) pewnie chwilę posłucham i wystawię, to potem można myśleć o tym xDuoo.

O ST-amp znalazłem jedną opinię na youtube, że nie daje za bardzo rady nawet DT770 250 Ohm - odpuszczam.

Edytowane przez LeonidK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności