Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by je porównać do X2HR ?
 
Mnie ostatnio atakuje temu.com, chińszczyzna w pełnym wydaniu. Może się skuszę na jakąś ładowarkę z QC i PD
Ciekawe skąd wysyłają jak są zwroty darmowe i w miarę szybko przychodzi, pewnie gdzieś z EU.

LETSHUOER S12 Pro 14.8mm Magnetyczne Słuchawki Planarne Hi-Fi Planar In Ear Monitory Dla Audiopiles i Miłośników Muzyki z Gniazdem Słuchawkowym 2.5mm/3.5mm/4.4mm https://amzn.eu/d/fnybF4y
639zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest taka okazja na Allegro, że minus 20 zł od większości produktów jest przy zakupie za minimum 45 zł. Wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać bon -20 zł i o tyle mniej zapłacimy wtedy za zakupy :) . Zawsze coś :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Introverder napisał(a):

Dzisiaj jest taka okazja na Allegro, że minus 20 zł od większości produktów jest przy zakupie za minimum 45 zł. Wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać bon -20 zł i o tyle mniej zapłacimy wtedy za zakupy :) . Zawsze coś :) .

Nie działa. Nie można wpisać bonu ze spacją a -20zł nie wchodzi.

Od jakich produków i jaki jest to kod rabatowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomaszewski napisał(a):

One już były ostatnio :

 

Wychodzi na to, że ponownie wystawione z innego konta czyli czytaj jest to prawd. wałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, x86 napisał(a):

One już były ostatnio :

 

Wychodzi na to, że ponownie wystawione z innego konta czyli czytaj jest to prawd. wałek.

Całkiem możliwe (dlatego dałem wielokropek)), zaraz się umówię na odbiór osobisty.

Edytowane przez tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Nie działa. Nie można wpisać bonu ze spacją a -20zł nie wchodzi.

Od jakich produków i jaki jest to kod rabatowy?

 

 

Mi się automatycznie pojawia.. przy zamówieniu jak się składa, tyle, że może na Twój produkt jest wyłączenie, nie wiem, bo są tam jakieś wyjątki. No i musi być kwota zamówienia minimum 45 zł.

 

Tam na dole gdzie ew. można monety do zniżki użyć, to jest bon do aktywacji i wtedy odlicza 20 zł.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Waw napisał(a):

Jeśli znalazłem właściwą informację to -20 zł jest dla tych co nic nie kupili na Allegro przez ostatnie 180 dni. 

 

Ja kupiłem w ostatnich 180 dniach i mam tę opcję dostępną.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam zniżki. Próbowałem na 6 różnej kategorii zakupach i echo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rtv euro creative aurvana trio ls za 100 cebulionów.

 

[https://www.euro.com.pl/sluchawki/creative-sluchawki-douszce-aurvana-trio-ls.bhtml

Nie wiem czy jakaś super okazja na forum ktoś za 140 pln sprzedaję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiFiMAN Edition X v2 za 1750 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/hifiman-edition-x-v2-CID99-IDV62ee.html
Pady do zmiany ale to nie jest duży koszt, a przy okazji (moim zdaniem) poprawa brzmienia :

https://www.aliexpress.com/item/1005005434567373.html - 1000 sheepskin 1

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, x86 napisał(a):

HiFiMAN Edition X v2 za 1750 zł :

Dobra cena, ja po ich usłyszeniu chciałem kupić, a jako że nie było brałem pierwsze Arya... i tak się już potoczyło z Hifiman

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Corvin74 napisał(a):

Dobra cena, ja po ich usłyszeniu chciałem kupić, a jako że nie było brałem pierwsze Arya... i tak się już potoczyło z Hifiman

Po Sundarach moje drugie HiFiMany i uważam za bardzo udane. Przegrywają rozdzielczością i dynamiką choćby z Anandami ale chyba najbardziej wyważona tonalność ze wszystkich modeli jakich słuchałem. Bezpiecznie strojone ale nie przynudzają bo wciąż potrafią zagrać efekciarsko. Moim zdaniem złoty środek pomiędzy technicznym wyżyłowaniem z nowszych modeli, a świetną muzykalnością choćby ze starszego modelu HE560v1. Moje pierwsze v2 pozostały w rodzinie i dalszy wujas, meloman wciąż je zachwala wyłącznie rozważając ewentualność dokupienia czegoś zamkniętego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności