Skocz do zawartości

Recenzja Sony MDR-EX 85 LP Monitor


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 735
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niebawem przesłucham nowe doki AKG - K370. Już jadą do mnie z pewnej redakcji.

 

Pojawiły się także w polskich sklepach, w poniedziałek najprawdopodobniej będę je miał do testów. Może okażą się kolejnym, po EX85, przebojem, a będą przy tym wolne od wad tych ostatnich. Mam szczególną nadzieję na większą ich uniwersalność i symbiozę z cieplejszymi źródłami kieszonkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem przesłucham nowe doki AKG - K370. Już jadą do mnie z pewnej redakcji.

 

Pojawiły się także w polskich sklepach, w poniedziałek najprawdopodobniej będę je miał do testów. Może okażą się kolejnym, po EX85, przebojem, a będą przy tym wolne od wad tych ostatnich. Mam szczególną nadzieję na większą ich uniwersalność i symbiozę z cieplejszymi źródłami kieszonkowymi.

 

 

tylko nienastawiaj sie na przebój i taka symbioze z ciepłymi zródełkami... bo psychika zdziała swoje i faktycznie takie beda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie mam problemów z obiektywizmem z dwóch podstawowych przyczyn - primo - nie jestem audiofilem, secundo - moje ulubione płyty z audiofilskimi nie mają nic wspólnego, tak muzycznie jak i realizacyjnie. Ostatnio słucham muzyki na grajkach przenośnych tylko dlatego, bo drogiej, stacjonarnej aparatury nazwyczajniej uruchamiać mi się nie chce. Tak więc ktoś, kto jest daleki od egzaltacji jakimmkolwiek sprzętem, nawet najbardziej prestiżowej i egzotycznej marki, nie musi się przekonywać do czegoś niezgodnego z audiofilską religią, nawet gdyby miało być to zdumiewające odrycie, takie jak np. to, że słuchawki Creative`a moga grać ciekawie, a obiekt-relikwia audiofilskich uniesień - Grado znacznie gorzej (niektóre modele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z racji tego że lewy kanał padł mi w epkach postanowiłem sobie kupić nowe słuchawki niestety Sony MDR-EX 85 LP w sklepie nie dla idiotów w Zielonej Górze kosztowały 229 zł :/ Skończyło się na Sennheiserach MX 560.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam szybkie pytanie na czym soniaki ex 85 porządnie się wygrzeją? wystarczy iTouch ewentualnie szufla ?? czy może podłączyś je do czegoś duuuuuuużo mocniejszego ?

Chyba nie chcesz ich spalić? Przenośny odtwarzacz wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi polecic liste playerow. Z ktorymi te sluchawl graja najlepiej ? Slucham rapu, hip hopu, trance, drumm and base, new age, ambient. Nie slucham rocka, metalu, popu itp.

I obecnie mysle nad http://allegro.pl/item566547329_sansa_fuze...fon_pokrow.html cena atrakcyjna a do tego mozliwosc dokupienia pamieci.

Mysle tez nad I7.Player 450 zl.

Nie lubie za duzo basu jak w epkach czy x300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. A mam pytanie dotyczace sluchawek tematowych. Widzialem ze sa rozne wersje tych sluchawek białe i czarne. Ale nie rozumiem na przyklad skrotu Sony MDR-EX85LPW , SONY MDR-EX85LPB, Sony MDR-EX85LP jeszcze jakies weiss czy one sie czyms roznia ?? Poza kolorem ? I w czym tkwi roznica w ich cenach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie mam jeszcze odtwarzacza. Na razie testuje je na starym i wygrzewam gdyz moze akurat bedzie dobrze i nie bede kupowac nowego playera.

Rozwazam tez mozliwosc kupienia sm pl 30 i porowania potem z soniakami. Zawsze mozna sprzedac soniaki co prawda stracilbym wtedy okolo 50 zl ale co zrobic, trzeba laczyc i testowac playery.

Dla mnie na dzien dzisiejszy sa na pewno lepsze od ep 630 mniej basu :).

Dla mnie graja zimno, troche za bardzo. Ale moze mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności