Skocz do zawartości

Recenzja Sony MDR-EX 85 LP Monitor


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 735
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy EX85 w porównaniu z cx300 w zestawieniu z V39 to będzie duży skok jakościowy? Chodzi mi konkretnie o muzykę elektroniczną (dół, góra, stosunkowo mało średnicy).

 

zalezy co masz na mysli - to i to sluchawki douszne - dla jednego bedzie to wielki skok , dla innego mniej osluchanego moze duzego nie byc. Ogolnie bas mniejszy, lepiej kontrolowany, wysokie bardziej wyraziste, lepsza srednica, wieksza scena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co masz na mysli - to i to sluchawki douszne - dla jednego bedzie to wielki skok , dla innego mniej osluchanego moze duzego nie byc. Ogolnie bas mniejszy, lepiej kontrolowany, wysokie bardziej wyraziste, lepsza srednica, wieksza scena.

Dokładnie tak, zgadzam się w 100% z kopaczmopem, sam słucham głownie elektronikę i jazz. Nie można ich porównywać do słuchawek nausznych, ale jako dokanałowe są wyśmienite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sily przegladac wszystkich 60-u stron...Jak te sluchaweczki wspolgraja z iPhonem? Zazwyczaj mam do neigo podlaczone nierekablowane CAL!(ich wspolpraca z Iphonem bardzo mi sie podoba jak na sprzet kieszonkowy) jednak czasem potrzebuje troszke mobilnosci.

 

Mało jest informacji na temat współpracy ex85 i iPhone/iTouch. Ja mam nadzieję, że odbiorę jutro słuchawki, to dam jakąś małą recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej tragicznej smierci moich epek zdobylem sie na kupno tych soniaczy. Oczywiscie zostaly podlaczone do mojego leciwego juz irivera. Szczerze mowiac nie zaluje wydanych na nie pieniedzy. Graja o wiele lepiej. I w sumie ponownie wciagaja mnie w wir sluchania muzyki, w kazdym wolnym czasie dla mnie czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sily przegladac wszystkich 60-u stron...Jak te sluchaweczki wspolgraja z iPhonem? Zazwyczaj mam do neigo podlaczone nierekablowane CAL!(ich wspolpraca z Iphonem bardzo mi sie podoba jak na sprzet kieszonkowy) jednak czasem potrzebuje troszke mobilnosci.

 

 

Jeśli chodzi o sprzęt który ma moduł gsm jest nieźle. O wiele precyzyjniej niż na w950, który gra na nich jak budyń, profilaktycznie próbowałem też parować je z 6650 żony, tam już było całkowicie bez polotu. Nie miałem okazji próbować ich z uznanymi odtwarzaczami jednak odsłuch na ip jest akceptowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie wątek i doszedłem do wniosku, że, pomimo ogromnego sentymentu do szufli, trzeba dokupic jeszcze jeden player, z którym EXy nie muliłyby tak straszliwie. Wybór na chwilę obecną to dylemat między V39 2GB a Nano 1st gen 2GB/4GB. Limit kapitału to około 200zł(standardowo-będzie mniej, będzie fajnie, nie chciałbym przekroczyc tej kwoty zbyt mocno, chyba ze ktos wspomoze biednego studenta ;) ). Player ma się zgrywac oczywiscie rowniez jak najlepiej z pozostalymi moimi aktualnymi sluchawkami, tj PX100 i CAL. Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie wątek i doszedłem do wniosku, że, pomimo ogromnego sentymentu do szufli, trzeba dokupic jeszcze jeden player, z którym EXy nie muliłyby tak straszliwie. Wybór na chwilę obecną to dylemat między V39 2GB a Nano 1st gen 2GB/4GB. Limit kapitału to około 200zł(standardowo-będzie mniej, będzie fajnie, nie chciałbym przekroczyc tej kwoty zbyt mocno, chyba ze ktos wspomoze biednego studenta ;) ). Player ma się zgrywac oczywiscie rowniez jak najlepiej z pozostalymi moimi aktualnymi sluchawkami, tj PX100 i CAL. Jakieś inne propozycje?

 

 

V39 z komisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem cały wątek i jak zwykle wątpliwości mam od groma.

 

Jestem posiadaczem irivera T10, zakupionego zresztą za radą forumowiczów i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory jechałem na zwykłych Cresynkach, przymierzałem się na zakup lepszych sluchawek, ale charakterystyka Cresynków mi odpowiadala i z zakupem nowych mi się nie śpieszyło. Ostatnio Cresynki odeszły z tego świata i teraz już muszę cos kupić.

 

Dysponuję kwotą 100 zł z małym hakiem. Najpierw przymierzałem się do KPP, niektorzy twierdzili że do t10 pasują, inni że są za ciepło grają. Ostatecznie zraził mnie zupełny brak izolacji.

 

Zdecydowałem się, że moje nowe słuchawki to będą doki. Trafiłem do tego wątku i zachecony opiniami o tych soniaczach rozważam ich zakup.

 

1. Słucham głównie czarnej muzyki - Rap, RnB, Soul; poza tym house i lżejsza elektronika, ale również na inne gatunki jestem otwarty.

 

2. Iriver t10 z tego co czytałem jest ciepłym playerem. Czy aż tak bardzo, że ex85 zupełnie nie będą do niego pasowały? Lubię takie ciepłe brzmienie jakie płynie z t10, nie jestem audiofilem szukającym w każdym nagraniu najmniejszych szczegółów.

 

3. Podłączałem do t10 ep630 - tragedia, tego nie mogłem słuchać. Cx300 podobno grają podobnie, więc też odpadaja.

 

4. Jeśli ex85 będą zupełnie marnować się przy t10, to możecie polecić mi jakieś inne doki w granicach do ~120 zł, które będą pasowały do t10 i muzyki jakiej słucham?

 

5. Dziś w mp3store polecano mi akg 321. Wie ktoś coś o nich? Bo na forum nic nie znalazłem.

 

Głównie chodzi mi o opinię na temat EX85, aż tak mocno się pogryzą z t10, że nie warto ich brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności