Skocz do zawartości

To może meet we Wrocławiu? :-)


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jest generalnie obojętnie, bo myślę że dam radę z mapą dotrzeć wszędzie. Mam bilet miesięczny więc podróże tramwajami/autobusem tez nie są mi straszne. Kwestia tylko tego, żeby faktycznie nie było to gdzieś na krzykach czy innych jakichś dzielnicach położonych na obrzeżach wrocławia, tylko w takich bardziej znanych miejscach. Nie wiem, myślę że jak ktos tu dobrze zasugerował to wrocławianie powinni podać dogodne miejsce, bo lepiej to miasto znają. Jeśli w sobotę to będę, mogę posiedzieć do (wstępnie) 21:00.

 

edit: w takich dużych galeriach tłoczno to pół biedy, ale będzie mega głośno. Nie wiem jak tam wrocławski mp3store, może ktoś z wrocka mógłby się zorientować? Bo z tego co kojarzę, to jest on trochę dalej w stronę galerii, jak daleko nie dochodze bo ja idę na przystanek najbliższy do dwójki w stronę hallera.

 

edit2: matex dzięki za pm, bo znów bym ten temat przegapił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest generalnie obojętnie, bo myślę że dam radę z mapą dotrzeć wszędzie. Mam bilet miesięczny więc podróże tramwajami/autobusem tez nie są mi straszne. Kwestia tylko tego, żeby faktycznie nie było to gdzieś na krzykach czy innych jakichś dzielnicach położonych na obrzeżach wrocławia, tylko w takich bardziej znanych miejscach. Nie wiem, myślę że jak ktos tu dobrze zasugerował to wrocławianie powinni podać dogodne miejsce, bo lepiej to miasto znają. Jeśli w sobotę to będę, mogę posiedzieć do (wstępnie) 21:00.

 

edit: w takich dużych galeriach tłoczno to pół biedy, ale będzie mega głośno. Nie wiem jak tam wrocławski mp3store, może ktoś z wrocka mógłby się zorientować? Bo z tego co kojarzę, to jest on trochę dalej w stronę galerii, jak daleko nie dochodze bo ja idę na przystanek najbliższy do dwójki w stronę hallera.

 

Jako pełnoprawny wrocławianin mogę Cię zapewnić, że mp3store jest od Dominikańskiego (tj. Galerii) jakieś 1/2 km dosłownie na piechtę ;)

Ogólnie sklep jest faktycznie mały (nawet ciasny), idzie się od Galerii w stronę Dworca, jest niemal na ostatnim rogu dużej krzyżówki (Hugona Kołłątaja), koło pizzerii i niedaleko baru a'la Miś, czyli śmiesznie tanio i dobrze :)

 

Co do Krzyków i tych obieżnych od Centrum miejsc i dzielnic można w ostateczności, jeśli Krzyki i okolice to proponowałbym Park Handlowy (Auchan). W sumie najdogodniej. Z dworca można dojechać bezpłatnym autobusem Auchan.

 

MP3store byłby najlepszym miejsce gdyby nie objętość pomieszczenia, gdzie jak sądzę zmieściłoby się wzdłuż lady jakieś 5/6 osób.

Czyli w sam raz :D hehe

 

Jeśli nie to może Wzgórze Andersa? Jest to naprawdę dobre miejsce, niedaleko Galerii, Dworca, MP3Store, a do Pasażu z tamtąd jest 2km.

Jest to takie, jak sama nazwa wskazuje, wzgórze, które mi bardziej przypomina alejkę-park z dużą ilością ławek dokoła ;)

 

Innych pomysłów nie mam, chociaż powiem szczerze że w Rynku, pod Pręgierzem, nie byłoby zbyt tłoczno w weekend? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ako pełnoprawny wrocławianin mogę Cię zapewnić, że mp3store jest od Dominikańskiego (tj. Galerii) jakieś 1/2 km dosłownie na piechtę

Ja wiem gdzie to jest i jak w środku wygląda, chodziło mi po prostu o to, żeby ktoś się zorientował jak to z właścicielem sklepu jeśli chcielibyśmy tam organizować meet. Chodziło mi po prostu o to, że ja nie dam rady, bo ja tak daleko nie zachodzę jak jadę do szkoły, bo ja zaraz z tego przystanku po lewej (mając dworzez za plecami) na kołłątaja łapię dwójkę i jadę na hallera. Po prostu ktoś kto wcześnie kończy zajęcia i mógłby tam podejść i podpytać, to niech to zrobi, bo ja nie dam rady mimo tego że jestem codziennie względnie blisko tego sklepu.

 

a'la Miś, czyli śmiesznie tanio i dobrze

Wiem o który bar chodzi :). A w misiu jest zawsze mega tłoczno, bo cały uniwerek się zwala. Dobrze że mam w szkole stołówkę i zupa jest za 3zł, drugie danie (zależy co serwują, czasem nawet mięsne) za 8zł, a nawet jest pakiet zupa + drugie danie za 10zł :D. Nie wiem jak tam na dziś dzień stoją ceny w misiu, pewnie jest trochę konkurencyjny do mojej stołówki, ale chyba nie są to duże różnice ;).

 

Co do Krzyków i tych obieżnych od Centrum miejsc i dzielnic można w ostateczności, jeśli Krzyki i okolice to proponowałbym Park Handlowy (Auchan). W sumie najdogodniej. Z dworca można dojechać bezpłatnym autobusem Auchan.
Kwestia tylko tego, żeby faktycznie nie było to gdzieś na krzykach czy innych jakichś dzielnicach położonych na obrzeżach wrocławia, tylko w takich bardziej znanych miejscach.

Ale jak już pisałem może być, myślę że dam radę dotrzeć w większość jakiś w miarę publicznych i ogólnodostępnych dla ludu miejsc.

 

Jeśli nie to może Wzgórze Andersa? Jest to naprawdę dobre miejsce, niedaleko Galerii, Dworca, MP3Store, a do Pasażu z tamtąd jest 2km.

To jest tam po drodze do galerii po prawej stronie takie "zielone wzniesienie"?

 

Innych pomysłów nie mam, chociaż powiem szczerze że w Rynku, pod Pręgierzem, nie byłoby zbyt tłoczno w weekend? ;p

Też dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tylko napisałem, że mogę max zostać we Wrocku do 21:00, bo mam 22:35 powrót ostatni, ale wolałbym wrócić wcześniej :D. Mi by najbardziej pasowało wsiąść w pociąg o 9:53 i wtedy we Wrocku na dworcu jestem ~10:30. W zależności od tego gdzie miałby się odbyć meet myślę, że w granicach 11:00 możnaby zaczynać. Kwestia tylko tego jak innym pasuje.

 

szybkiedit: dobra ja idę jeść kolację i spać, a wy tu ustalajcie. Jutro wracam do domu późnym popołudniem/wieczorem i mam nadzieję, że na coś wpadniecie wspólnie :). Ja tam podejrzewam już z góry przystanę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auchan (Park Handlowy na Bielanach) jak dla mnie OK, zwykle jest tam mniej ludzi niż w obiektach bliżej centrum. No i mam relatywnie niedaleko ;>

Ale ja się dostosuję :)

 

W mp3store jakoś nie mogę sobie wyobrazić... To pomieszczenie jest dzielone pomiędzy mp3store i komis z telefonami, co dodatkowo utrudnia ewentualne jego wykorzystanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, czyli godzinę mamy względnie załatwioną, powiedzmy równo o 12. Jeśli każdy się zgadza to ręka do góry :D

 

W sobotę albo niedzielę, i jeszcze zostaje gdzie. Ogólnie napewno nie ma sensu w MP3store, w sumie jak meet to nie w miejscu, gdzie każdy nie wiedziałby za co się zabrać, poza tym do mp3 najlepiej wybrać się w miarę możliwości indywidualnie.

 

Rynek

Pod Pręgierzem można by se usiąść np.

 

Auchan

Mi osobiście względnie pasuje, na Bielany mam jakieś 1, 1,5h w porywach (ale rano w weekend nie powinno być problemu na trasie)

Jeśli Bielany to spotkalibyśmy się przy głównym wejściu, tj. takie duże szerokie otwierane drzwiczki (automatyka 8-), tam są też ławki i na zewnątrz i wewnątrz, rano nie będzie tłumu więc może być.

 

Magnolia ?

Nawet bliżej jak na Bielany ;p Ale chyba nie najlepszy pomysł, skoro w Centrum mamy Rynek czy wspomniane Wzgórze Andersa.

 

Co do Wzgórze Andersa

Moim zdaniem jedno z lepszych rozwiązań, blisko i Rynku, i Galerii, i mp3store, w razie wypadku, gdyby jednak w czyjejś z naszych osłuchanych mózgownic narodził się taki pomysł ;)

 

Dla mnie Wzgórze Andersa jest najlepszym miejscem, także strategicznym ;) W razie, gdyby komuś z wrażenia odsłuchowego podczas meetu zachciało się nagle amu, papu, piciu mamy Galerię, jeśli siusiu czy inne powiązane fizjologiczne potrzeby - mamy Galerię :D:D

Jeśli ktoś musiałby odreagować i chciał pobiegać, można dokoła Wzgórza :D Tudzież Galerii :D:D:D

 

 

Kto podziela mój chytry plan??

 

...OK, więc załatwione? :)

 

 

Dla podsumowania:

 

Data | miejsce spotkania | godzina

11.10 | Wrocław/Wzgórze Andersa | 12-00

 

Małe sprostowanie dla NIE-wrocławian :

 

Wzgórze Andersa można łatwo zauważyć jako że jest widoczne, mieści się 1km od Głównego Wejścia Dworcowego w stronę Galerii. Idąc z tej perspektywy mija się bezpośrednio mp3store (można po drodze obcykać co i jak ;) i dalej prosto kilkadziesiąt metrów, po prawej jest Wzgórze.

 

Idąc od Galerii (Rynek jest tuż obok) analogicznie należy iść w stronę Dworca, Wzgórze jest po lewej stronie za domkami, a kilka metrów za Przystankiem PKS (tam też staje Auchan Bus)

 

Chyba nikt mnie nie zbiczuje za moje szefowskie podejście do sprawy :)

I już nie sprzeczajmy się co do miejsca, bo chyba nie ma sensu, co nie?

 

Wpisywać się kto przyjdzie już napewno, kto jak się ubierze, aby nie pomylić audiofila z innymi grupami społecznymi, i co zabierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wzgórze andersa jest za aquaparkiem praktycznie nie da sie nie zauważyć

Wrocławski Park Wodny

ul. Borowska 99

50-558 Wrocław

www.wroclaw.pl jest mapka albo przez google maps łatwo znaleźć

a w sklepie raczej nie ma opcji na spotkanie bo jest kanapa na 2 osoby + max 2 krzesełka generalnie zbyt ciasno

 

za to mamy na sklepie testowe dj'ki i iriver e100 jakby ktoś chciał pomacać posłuchać itp itd

z ciekawych zabawek to przyszły wczoraj ath es7 są na sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurop, ty jesteś sprzedawcą we wrocławskim mp3store? :)

 

Jeśli chodzi o mnie to będę, biorę classica (specjalnie dużo na nim nie ma, cośtam się postaram jeszcze dorzucić dziś), sennki px100, crossy xbi, soniacza d-nf400 więc jak chcecie to zabierzcie ze sobą jakieś płyty CD (mp3 albo audio) i paluszki (baterie :D), bo jeśli nie będzie na dworcu gł. pkp możliwości zakupu to będę musiał gdzieś latać po Wrocku. Powiedzcie mi tylko czy:

 

1. Ktoś oprócz mnie chciałby zapiwkować? Bo jeśli nie to ja też nie będę brał browara, nie lubię samemu popijać.

2. Czy na tym wzgórzu w ogóle można sobie spokojnie wypić bronka, czy np. kręci się straż miejska i gonią?

 

PS: szukajcie gościa w brązowej skórzanej kurtce, białych px100 na głowie i zielonych bojówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności