Skocz do zawartości

To może meet we Wrocławiu? :-)


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, więc jestem za - mam czas prawie codziennie (losowo jakiś jeden dzień w tygodniu mi wypada na jazdę autem - prawko jazdy). Godzina też specjalnie nie gra roli. Jeden ból - mój iPod jest w serwisie i wróci do mnie w sierpniu. Mogę zabrać:

- nokia e51

- PSP

- discman Sony DNF - 400

- PX100

- Crossy XBi

 

Wiem, biednie ale nic nie poradzę... Aktualnie nie mam głównego grajka, a z kolei posiadaczem wielkich ilości sprzętu też nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc jestem za - mam czas prawie codziennie (losowo jakiś jeden dzień w tygodniu mi wypada na jazdę autem - prawko jazdy). Godzina też specjalnie nie gra roli. Jeden ból - mój iPod jest w serwisie i wróci do mnie w sierpniu. Mogę zabrać:

- nokia e51

- PSP

- discman Sony DNF - 400

- PX100

- Crossy XBi

 

Wiem, biednie ale nic nie poradzę... Aktualnie nie mam głównego grajka, a z kolei posiadaczem wielkich ilości sprzętu też nie jestem.

Szkoda że tylko Crossów z tego sprzętu nie znam na pamięć ;P

 

(też robię prawko, właśnie wróciłem z 4. godziny ;>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to wstępne ustalenia.

miejsce: Pasaż Grunwaldzki

czas: 5 lipiec, godzina 16.

 

jeżeli macie jakieś inne propozycje to piszcie.

tak żeby wszystkim pasowało.

no i więcej osób zapraszamy!

mogę zabrać to co w sygnaturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mógłbym się przyłączyć ale póki co bardzo wstępnie bo jeszcze nie wiem jak z czasem będzie. Jeśli bym wpadł to mogę mieć

 

ipoda nano 3gen

vedie a3

sony ex51

jbl 220

srs'y

philipsy 520

 

i chyba tyle

chyba że zdążę zmotać denony c700/c751

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No panowie ja bym se chętnie skiknął na meet, jeśli tylko sprzęt docelowy by mnie pokusił ;)

Ja ze swojej skromnej strony mógłbym przybyć m.in z E10 i ER6i :D

 

Jeśli ktoś z szanownego grona forumowiczów wrocławskich byłby akurat w posiadaniu np. CAL!, KPP, PX-ów itp, Sleek SA6 ^^ albo chociażby jakiś tam UE 10 :P ...

Wpisujcie się na listę, jak na razie chętni to:

 

@matex

@ralphii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie to tylko sobota pasuje, jeszcze czas na powrót i przyjazd jest potrzebny :P A i jak komuś zależy to mógł bym załatwić fuze, ATH ON3 i KPP :)

 

Fajnie, że Publius Enigma ma CAL i HD280 pro, ich chętnie posłucham :P A i jak ralphii pisze, że ma ERi6 to też pro.

 

Zobaczymy, może pojawi się więcej osób ze sprzętem. A i u mnie oczywiście to co w sygnaturce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeśli chodzi o propozycje z mojej strony to: ten weekend, najlepiej sobota o jakiejś normalnej porze, bo ja muszę do wrocka dojechać ze strzelina. Poza tym jeszcze poniedziałek wchodzi w rachubę od rana do rozsądnych godzin popołudniowo wieczornych (gdzieś o 17:00-18:00 max muszę się zbierać, żeby wrócić o rozsądnej porze do domu i się wyspać przed wtorkiem). Z mojej strony to co w sygnaturce plus Crossroadsy Mylarone XBi i ew. Sony D-NF400 i jakieś płyty jeśli ktoś jest ciekaw jak takie coś może grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności