Skocz do zawartości

To może meet we Wrocławiu? :-)


Seba272

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W bliższej niż dalszej przyszłości zamierzam nabyć Head Direct RE0 (gdy tylko mi przejdzie te cholernie zapalenie ucha, doczekamy się wreszcie jakiejś wyraźniejszej tendencji PLN do aprecjacji a nie pokonywania kolejnych barier psychologicznych albo nastaną kolejne promocje ;)

 

Także sądzę że po tym jak się już wówczas z nimi bliżej zapoznam, mógłbym z nimi i z clixem 1st przybyć ;) Pewnie ktoś chętny do odsłuchu by się znalazł

Bynajmniej nie jest to "obiecywanie gruszek na wierzbie" - kaskę mam odłożoną :P Gorzej z gruszkami - zapasy się skończyły :Pp

 

Jakby ktoś (przypadkiem całkiem) przeczytał tego mojego posta obecnego, ujrzał moje zamiary a przy tym chorował tak jak ja na RE0 - niech pisze :)

PS. Byle miał coś ciekawego co zaoferowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm hm hm.. W zasadzie tylko weekendy wchodzą w grę, z mocnym naciskiem na sobotę. Ale u mnie się za wiele nie zmienia, czyli iPod Cls + Senn Px100. Już nawet Crossroadsów się wyzbyłem za ~70zł. Nie zanosi się, żebym cokolwiek zmieniał, chyba że się ukaże jakiś player z większym dyskiem niż 160GB, bo ten tego... trochę za mało dla mnie :P. Co do słuchawek - prędzej będę reanimował PX'y niż je zmienię na coś innego, ale kurka czuję że już niedługo będę coś musiał z nimi działać, bo mi złowrogo co jakiś czas przerywają.

 

Jak się ociepli to coś można pomyśleć, bo w sumie na dworze jest ok :D Wątpię, żebyśmy drugi raz trafili na wypadek na środku skrzyżowania dwóch największych ulic.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie mogę przyjechać, mam bilet miesięczny na pociąg do Wrocka, więc mi to różnicy nie robi ;). Z tym że wiecie, u mnie to raczej tylko Classic+PX100, mogę ewentualnie ożywić jeszcze sonego DN-F400 i wziąć lapka, ale wtedy outdoor odpada, bo to kilkuletni złom już jest i po 40min bateria siada hehe. Miejscówka mogłaby być taka jak ostatnio, było całkiem przyjemnie a w więcej osób byłoby jeszcze ciekawiej (mowa o wzgórzu.. chyba Andersa, to koło akademii). Chyba że rodowici Wrocławianie znają jeszcze jakieś inne fajne miejscówki na zewnątrz, bo ja tam we Wrocławiu to tylko wiem jak się dostać z Dworca Głównego na - Robotniczą, krzyki, największe galerie, bielany itp :D Ale bez problemu gdziekolwiek dojadę, są mapki itp, połączenie tramwajowe się w razie czego znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, wysłałem PMki do uczestników i zainteresowanych meetem poprzednim jak i do zainteresowanych tym meetem (Bolec nie dostał, bo wpisał się w wątku). Ustalmy jakieś konkrety. Termin: 2.05. Godzina: taka, jaka będzie pasować większości. Miejsce: ustalą Wrocławianie.

Lista uczestników:

*Piotrek_B (Vedia V39, Sony A815, Sennheiser CX300, Vedia SRS-200; muzyka - rap, reggae, trochę jazzu i elektroniki)

*Bolec (Ipod Classic, Sennheiser PX100)

*Seba272 ("aktualnie po za komórką, wieżą i laptopem nie posiadam żadnego sprzętu grającego" :P)

*Aredeus (Sony A805, Samsung yp-c1, Koss ksc 75, philips shp 8500, może Karma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności