Skocz do zawartości

Egzamin Gimnazjalny


burgerking

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wy takiego widzicie w tym mat-coś-inf. Kogo nie znam kto tam się uczy(ł) to mówi, że tej infy to tyle co kot napłakał.

Inna sprawa to co takiego super jest w tych całych mat-infach albo mat-fiz-infach? :>

 

Mojemu kumplowi kot napłakał 11 informatyk w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pójde na wos-ang-hist chyba.

ang zawsze się przyda, wos lubie, a hist jest całkiem fajnym przedmoitem.

 

ew. mat-geo-inf, ale wątpie, za dużo osób tam idzie, aby był to dobry kierunek. ludzie nie myślą przyszłościowo :P

 

teraz informatyków jest już od ch**a i ciut ciut, a co dopiero za parę lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja pójde na wos-ang-hist chyba.

ang zawsze się przyda, wos lubie, a hist jest całkiem fajnym przedmoitem.

 

Z tego wszystkiego to Ci się przyda tylko angol... Historia jest fajna w gimnazjum, ale na poziomie rozszerzonym, przy wymagającym nauczycielu będą Ci się wszyscy marszałkowie Napoleona śnili. Lekcje WOSu w absolutnie każdej szkole to jakieś żarty - do matury można się nauczyć w 1-1,5 roku samemu. Idź na coś co da Ci perspektywy, czyli albo mat-fiz, albo biol-chem. Ja będę zdawał rozszerzonego polaka, histę i wos i naprawdę nie wiem na co się później udam.

 

Nie dość ze mam 2h w tyg to jeszcze w pierwszej klasie miałem office'a + początki HTML'a.

A teraz miałem przez cały rok C++ i w trzeciej klasie będzie to samo. :|

 

Na większości kierunków na polibudzie, związanych z elektroniką i informatyką będziesz miał C++, lub coś podobnego. Chociaż na liceum to chyba zbyt wysokie progi, lepiej już Delphi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informatyki potrafią być skrajnie różne, w zależności od szkoły. Gadając z ludźmi z Politechniki Wroc można jasno wywnioskować, że we Wrocławiu są jedynie 2 licea, po których uczniowie radzą sobie z informatyką bez problemu później na uczelni (nie licząc licznych przypadków samouków :) ). Jedno jest moje a mamy ledwie 3h infy w tygodniu.

 

I nie ma mowy, żeby informatyka była luźnym przedmiotem. Tak było w podstawówce i gimnazjum ale w liceum po 4 miesiącach borykania się z Wordami, Excelami i Accessami przeszliśmy do TP. W nadchodzącym roku (3. klasa) programowanie obiektowe, cokolwiek to jest :PP

 

Jestem w mat-infie i te dwa kierunkowe przedmioty, z naciskiem na pierwszy, mamy na (bardzo) wysokim poziomie. Fizykę mamy tak kijową że zacząłem uczyć się na własną rękę :/

 

Później już tylko elektronika, może nawet inżynieria dźwięku? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później już tylko elektronika, może nawet inżynieria dźwięku? ^^

Też nad tym myślałem, tyle że ja mam(tzn. dopiero pójdę do tego LO, ale już dużo wiem z opowiadań ;]) dokładnie tak jak ty - matma i infa na wysokim poziomie, za to gościara od fizyki jest tragiczna... a fizyka to podstawa na takich kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma mowy, żeby informatyka była luźnym przedmiotem. Tak było w podstawówce i gimnazjum ale w liceum po 4 miesiącach borykania się z Wordami, Excelami i Accessami przeszliśmy do TP. W nadchodzącym roku (3. klasa) programowanie obiektowe, cokolwiek to jest :PP

 

Delphi prawie na pewno :D Czyli macie tak jak u mnie w LO na mat-inf. Wordy, Excele, potem HTML/CSS, Turbo Pascal i na końcu Delphi, jeżeli starczy czasu coś jeszcze ;)

 

Też miałem niecny plan iść na elektronikę na polibudzie, ale wylądowałem na skrajnie innym profilu... I tak już dwa latka minęły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, faktycznie, przy moim technikum to macie bardzo rozwiniętą informatyke :D

 

ja od dwóch lat klepie c++, rok TP, teraz czeka mnie najpewniej rok assemblera, tudzież innego cuda w postaci np. javy.

Word, Excel, Access itp miałem przez 2 lata.

Do tego poznałem suse, windows 2003 serwer i wiele zagadnień bardziej lub mniej teoretycznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności